LG P880 - Konektor dotyku

Vše, co se týká mobilních telefonů, GSM bran, mobilních datových připojení

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
arambula
Příspěvky: 198
Registrován: 22 srp 2009, 02:00
Bydliště: Praha Východ

LG P880 - Konektor dotyku

#1 Příspěvek od arambula »

Zdravím.
Dostalo se ke mě tohle pádýlko s utrženým konektorem digitizeru (Někdo měnil, až vyměnil) Konektor mám, jen je urvanej i s ploškama. Dá se hto nějak opravit?[/img]
Přílohy
Konektor LG.jpg
(200.71 KiB) Staženo 51 x

Uživatelský avatar
Michal22
Příspěvky: 7655
Registrován: 28 bře 2012, 02:00
Bydliště: Brno

#2 Příspěvek od Michal22 »

Možná by to šlo opravit, ale je to drbačka. Musel by ses buď tenkýma drátkama připájet na ten zbytek plošek u prokovů nebo se připojit na další součástky, co tam jsou (buď máš urvaná data, tak by ses musel nadrátovat na ZD10005, VA10000, VA10001. Nebo máš urvané napájení, potom se musíš napojit na C10011, C10012 a R10009). Manuál máš tady.
Civilizace založená na oboustranné lepící pásce nemůže dobře skončit...
I kdyby se z tebe jednou stal král, neodsuzuj lidi, kteří ti nebudou provolávat slávu- raději se zeptej sám sebe, proč tomu tak není...

Uživatelský avatar
rnbw
Příspěvky: 32312
Registrován: 21 bře 2006, 01:00
Bydliště: Bratislava

#3 Příspěvek od rnbw »

Da sa oskrabat lak z tych prekovov, aby bolo viac miesta na spajkovanie. Ale aj tak to bude drbacka.

Uživatelský avatar
arambula
Příspěvky: 198
Registrován: 22 srp 2009, 02:00
Bydliště: Praha Východ

#4 Příspěvek od arambula »

No to bude riadna drbačka. Obávám se, že na tohle asi nebudu mít oči. Už tohle focené přes silnou lupu. Nerad bych to dodrbal úplně

Uživatelský avatar
Michal22
Příspěvky: 7655
Registrován: 28 bře 2012, 02:00
Bydliště: Brno

#5 Příspěvek od Michal22 »

No. dá se to, ale já to vždy dělal pod mikroskopem. A to mám oči zatím docela v pohodě.
Civilizace založená na oboustranné lepící pásce nemůže dobře skončit...
I kdyby se z tebe jednou stal král, neodsuzuj lidi, kteří ti nebudou provolávat slávu- raději se zeptej sám sebe, proč tomu tak není...

Uživatelský avatar
arambula
Příspěvky: 198
Registrován: 22 srp 2009, 02:00
Bydliště: Praha Východ

#6 Příspěvek od arambula »

Mikroskop nemám k dispozici, jsou utržená data, dle SM jdou krajní piny na zem. Ono by to asi chtělo i nový konektor, jelikož se mi uplně nelíbí ty zohybané piny na desce. Ale zajímalo by mě, jak se to komu povedlo... Aneb rozeseru to a pak to někomu dám, on to opraví. Výměna dotyku je na tomto telefonu na 30 minut. Oprava konektoru několik hodin :-/

Odpovědět

Zpět na „GSM / CDMA / LTE technika a telefony“