Příspěvky na provoz EB

❓ Připomínky a dotazy pro administrátory a moderátory. Zde řešte problémy s přihlášením či heslem, můžete navrhnout otevření nové rubriky v diskuzním fóru či napsat případné připomínky k portálu nebo diskuzi.

Moderátor: Moderátoři

Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
ZdenekHQ
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 25593
Registrován: 21 črc 2006, 02:00
Bydliště: skoro Brno
Kontaktovat uživatele:

#16 Příspěvek od ZdenekHQ »

Jsme na tom dobře, vzhledem k celoročním příspěvkům je ekonomická situace EB dobrá a máme i rezervu. :D

Já jen nechci nějak srovnávat či zveřejňovat přispívající, protože kdo má, ten pošle, kdo nemá, nedá se nic dělat, a ani absolutní částka příspěvku není důležitá. Snad jsem to napsal dost srozumitelně, někdy mě to totiž moc nejde.... Každopádně dík všem.
Přílohy
eb_ucet_2015.jpg
(61.74 KiB) Staženo 309 x
Pro moje oslovení klidně použijte jméno Zdeněk
Správně navržené zapojení je jako recept na dobré jídlo.
Můžete vynechat půlku ingrediencí, nebo přidat jiné,
ale jste si jistí, že vám to bude chutnat[?
]

Uživatelský avatar
sr71
Příspěvky: 2401
Registrován: 10 dub 2004, 02:00
Bydliště: severovýchodní èechy

#17 Příspěvek od sr71 »

asi by se mohlo zaktualizovat è. úètu pro zasílání pøíspìvkù i tady - viz pøíloha - je tam uvedeno ještì nìjaké staré, tak a￾ to není matoucí
Přílohy
ucet1 kopie.png
(104.72 KiB) Staženo 220 x

Uživatelský avatar
PixelOrgy
Příspěvky: 1933
Registrován: 04 zář 2007, 02:00

#18 Příspěvek od PixelOrgy »

rikal jsem si, co takhle misto web hostingu server housing - planuju dat svuj server nekam na poradnou linku, a bastlirna by se na nej urcite vesla (HP ML350-G6, 2x Xeon X5650 hex-core, 48G RAM, 2x350G + 2x143GB HDD)...


Jinak jsem taky neco poslal - sice asi neni prispevkovy obdobi, ale chodim sem uz 8 let, a jeste jsem neprispel, je to ostuda... :oops:

Uživatelský avatar
Hill
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 18898
Registrován: 10 zář 2004, 02:00
Bydliště: Jičín, Český ráj

#19 Příspěvek od Hill »

Jak vidíš, jsme na tom s financemi tak, že nemusíme dělat sbírku na poslední chvíli.
A jménem týmu Bastlírny děkuji všem vám, pro něž má Bastlírna takovou cenu, že neváhají na její provoz přispět. Je fajn vědět, že není marná.

Uživatelský avatar
PixelOrgy
Příspěvky: 1933
Registrován: 04 zář 2007, 02:00

#20 Příspěvek od PixelOrgy »

Ja vim, ze to neni kriticke, ale stejne, hodne lidi me tu poradilo, pomohlo, casto jsem se dozvedel zajimavy veci... Takovych for moc neni. Prijde me to tu jako jedna z poslednich bast kreativnich lidi v CR :-) - kteri jen nesedi u facebooku apod, ale taky neco vymysli/vyrobi/poradi. Na to moc rad prispeju :-)

EDIT: Jo a navic je tu sranda :-D

Odpovědět

Zpět na „Provoz fóra“