Jak "vyčistit" mobil?

Vše, co se týká mobilních telefonů, GSM bran, mobilních datových připojení

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
monterjirka
Příspěvky: 2761
Registrován: 14 čer 2003, 02:00
Bydliště: Blížejov

Jak "vyčistit" mobil?

#1 Příspěvek od monterjirka »

Lenovo A800
Má nějakou interní paměť, pak má nějakou paměť označovanou jako USB a pak je možné vložit mikroSD
Když to přes USB připojím k PC, vidím jako jeden disk tu paměť označovanou USB a jako druhý disk SD kartu.
Interní paměť vidět není. Problém je v tom, že z cca 2G mám volné místo kolem 15MB, nejde nic nainstalovat, občas se něco při spuštění nespustí a hlásí to chybu...
Nemáte někdo zkušenost jestli je možné tu interní paměť nějak "vyčistit" nebo se podívat co v ní je?
Nebo jsem zvolil špatně a mám si pořídit něco jiného?

Uživatelský avatar
Prochy
Příspěvky: 287
Registrován: 12 lis 2011, 01:00

#2 Příspěvek od Prochy »

Nevím, jak tvůj telefon, ale většina má nějakou správu aplikací, kde vidíš, která aplikace kolik zabírá (můžeš jí také většinou přesunout na SD karut nebo naopak), a pokud nic takového tvůj telefon neumí, v google play nějaká apka na to bude. Jinak zkus prohlédnout tyto odkazy:
https://www.google.cz/webhp?sourceid=ch ... %20android

Uživatelský avatar
Standa99
Příspěvky: 3476
Registrován: 29 čer 2004, 02:00

#3 Příspěvek od Standa99 »

To máš složité, 512MB RAM + 4GB ROM je bída. Pokud se zaktualizují systémové aplikace, které nejdou přesunout na SD kartu, tak je vymalováno.
Buď neaktualizovat nic z Play a co půjde, tak přesunout na SD kartu, nebo telefon rootnout a potom jdou vykopat i systémové appky, nebo si sehnat nějakou minimalistickou neoficiální ROM (pokud nějaká je).

P.S. Pokud sis ho pořídil nyní, tak to byla chyba.
.
..
...
Ať žije zdejší FOSILOVNA :D

Odpovědět

Zpět na „GSM / CDMA / LTE technika a telefony“