Tablet Yarvik TAB10-201, nenabíjí

Vše, co se týká mobilních telefonů, GSM bran, mobilních datových připojení

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
hiphoper123
Příspěvky: 37
Registrován: 26 lis 2005, 01:00
Bydliště: Příbram
Kontaktovat uživatele:

Tablet Yarvik TAB10-201, nenabíjí

#1 Příspěvek od hiphoper123 »

Ahoj lidi, potřeboval bych schéma od konektoru nabíjení. Sehnal jsem tablet,ale někdo už se v něm vrtal a chybí konektor nabíjení a místo toho tam je naletován sinch na kabelu a pripojen přímo na baterii. Díky za nějakou radu

Uživatelský avatar
Michal22
Příspěvky: 7655
Registrován: 28 bře 2012, 02:00
Bydliště: Brno

#2 Příspěvek od Michal22 »

Tyhle (h)různé tablety mají jedno společné hnízdo někde v číně na rýžové plantáži.
Takže bez fotek se vůbec nikam nedostaneš, s fotkami máš určitou šanci.
Ale i tak- MicroUSB konektorů je nepřeberné množství. Liší se třeba i o polovinu milimetru.
Kolikrát nezbývá nic jiného, než si na Ebayi, Aliexpressu nebo pod. objednat víc druhů a potom laborovat.
Zapojení přes Cinch- přímo na baterii- může fungovat v jediném případě- že nabíjecí bazmekt má CC/CV charakteristiku a nezničí Li-iOn baterii.
Civilizace založená na oboustranné lepící pásce nemůže dobře skončit...
I kdyby se z tebe jednou stal král, neodsuzuj lidi, kteří ti nebudou provolávat slávu- raději se zeptej sám sebe, proč tomu tak není...

Uživatelský avatar
hiphoper123
Příspěvky: 37
Registrován: 26 lis 2005, 01:00
Bydliště: Příbram
Kontaktovat uživatele:

#3 Příspěvek od hiphoper123 »

Ono to přes USB nenabíjí, má to zvlášt konektor. Tak jsem doma našel nějakou starou nokii a ta měla stejně velký a i tam pěkně zapadl. Přiojení na tištáku bylo vypáleny,ale naštěstí z druhé strany bylo také připojení na +5vdc , tak jsem připájel a už nabíjí a i android ukazuje že se baterie nabíjí. Tak hlavně, že už to šlape :)

Odpovědět

Zpět na „GSM / CDMA / LTE technika a telefony“