2x bluetooth na notebooku

Počítače stolní, notebooky, tablety, tiskárny, scanery a vše, co nějak souvisí s PC

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
Standa99
Příspěvky: 3476
Registrován: 29 čer 2004, 02:00

2x bluetooth na notebooku

#1 Příspěvek od Standa99 »

Používáte někdo bluetooth myš + repro současně?
Nedělá to nějaký bordel?

P.S. Sám používám jenom bluetooth myš (nějaká HP) a sem tam zalaguje. Vypadá to, jako by se znova spárovala a trvá to cca 2 sec.
.
..
...
Ať žije zdejší FOSILOVNA :D

Uživatelský avatar
CZJKP1
Příspěvky: 2992
Registrován: 26 lis 2008, 01:00
Bydliště: ČR-Praha 5
Kontaktovat uživatele:

#2 Příspěvek od CZJKP1 »

Jakmile dostanu myš bez ocasu pod keř, tak si napíšu od koho sem to dostal, abych to příští rok mohl dát někomu jinému. Za tu zlost s věčně vybitými bateriemi mi to nestojí :lol: ... Sry za offtopic, ale to jsem si nemohl neodpustit :P

Uživatelský avatar
Prochy
Příspěvky: 287
Registrován: 12 lis 2011, 01:00

#3 Příspěvek od Prochy »

Já měním baterky tak jednou do roka, což je pro mě úplně v pohodě. :-)

Uživatelský avatar
EKKAR
Příspěvky: 29689
Registrován: 16 bře 2005, 01:00
Bydliště: Česká Třebová, JN89FW21

#4 Příspěvek od EKKAR »

To není OT, to jsou oprávněný výhrady proti bezvocasejm hlodafcům i bezdrátovejm klábosnicám - měl jsem set tuším od Logitechu a hned první tejden to letělo pryč ze stolu. Zlatej USB hlodavec i kláboska ...
Nasliněný prst na svorkovnici domovního rozvaděče: Jó, paninko, máte tam ty Voltíky všecky...

A kutilmile - nelituju tě :mrgreen: :mrgreen: !!!

Uživatelský avatar
Sandal
Příspěvky: 2393
Registrován: 22 kvě 2006, 02:00
Bydliště: Posázaví (JN79LT)

#5 Příspěvek od Sandal »

A ještě lepší než USB jsou vyhrazený porty PS2.Bohužel jsou už na ústupu.

termit256
Příspěvky: 10071
Registrován: 06 pro 2007, 01:00

#6 Příspěvek od termit256 »

Ja mel s bedynkami pres BT taky problem, ale pouzil jsem nejaky BT modul za pajdu z ebay, tak tezko rict cim to bylo.

Bezdratovou mys mam Logitech G700, baterie nevydrzi moc dlouho, ale mys je velice rychla a presna. Pokud dojde baterie, pripojim k mysi micro USB kabel a jedu dal jako s dratovou nez se baterie nabije. V praci mam tusim logitech MX1000, ta vydrzi cca 14 dnu az mesic (nedelam s ni porad) ale kdyz dochazi baterie, neni problem ji polozit na noc do kolibky.

Nevim jake jste meli bezdratove mysi, ale ja shledavam jejich pouzivani naprosto bezproblemove.

Do klavesnice bych nesel kvuli bezpecnosti.

Uživatelský avatar
procesor
Příspěvky: 5284
Registrován: 02 říj 2009, 02:00
Bydliště: PO

#7 Příspěvek od procesor »

Používam nejakú lacnú z Tesca "Tecnika" Made in China v pohode. V krabici bola aj klávesnica, tú som nikdy nezapojil. Batéria v myške vydrží aj rok.

Uživatelský avatar
Standa99
Příspěvky: 3476
Registrován: 29 čer 2004, 02:00

#8 Příspěvek od Standa99 »

Přivítal bych raději nějakou zkušenost s těmi dvěmi zařízeními (současně připojenými na BT), protože nějaká výdrž na baterky mi je šumák.
.
..
...
Ať žije zdejší FOSILOVNA :D

Uživatelský avatar
Artaban001
Příspěvky: 9457
Registrován: 01 dub 2004, 02:00
Bydliště: Pendrov

#9 Příspěvek od Artaban001 »

Bluetooth reproduktory jsem zkoušel na svém notebooku, ale vzhledem k tomu, že moje bezdrátová myš běhá na 2.4G (Logitech M185), tak tam k žádnýmu "střetu" dojít ani nemůže. Baterii v myši mám stále tu první "demo" co k myši byla přibalena. Ale co tak matně vzpomínám, tak v režimu "bluetooth repro" fungovala komunikace s telefonem bez problému (přenos souborů).

Odpovědět

Zpět na „Výpočetní technika“