Renovace kufříkového gramofonu

Problémy s návrhem, konstrukcí, zapojením, realizací elektronických zařízení

Moderátor: Moderátoři

Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
PCman
Příspěvky: 465
Registrován: 17 lis 2006, 01:00
Bydliště: Ostravsko

#16 Příspěvek od PCman »

Děkuji za vysvětlení tak p těch ubrusech jsem se už taky díval ale nějaký květovaný vzor na to určitě nedám :lol:

Uživatelský avatar
brtnik
Příspěvky: 329
Registrován: 05 říj 2004, 02:00
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

#17 Příspěvek od brtnik »

filc neboli plst k zakoupení v Øempu i v malém, pøekvapí Tì asi cena, výbìr je však velký (v Ostravì tøeba na Slovenské v Pøívoze) nebo v opravnách hudebních nástrojù (plst je v každém vìtším nástroji, klavíru, harmoniu, varhanách apod. ve znaèném množství). Tamtéž by byla k vybrání nìjaká èalounická látka, která by mohla imitovat pùvodní vzhled. Navíc se vìtšinou tak nešpiní a netøepí jako "obyèejné" látky. S technologií potahu rohù by urèitì poradil nìkdo z brašnáøství (vypínání, napaøování atd. ale poèítá s jiným lepem, než jsou chlorkauèuková lepidla...).

Uživatelský avatar
EKKAR
Příspěvky: 29693
Registrován: 16 bře 2005, 01:00
Bydliště: Česká Třebová, JN89FW21

#18 Příspěvek od EKKAR »

To brtnik: souhlas, proto jsem psal to otěch rekvizitářích a restaurátorech. Jiná řemesla mi momentálně na mysl nepřišla, asi by do toho mohli mluvit i knihaři, čalouníci i další profese - vždyť ještě nedávno se všecko dělalo z poctivých látek a vycpávek - ne jako dnes, PVC a molitan...
Nasliněný prst na svorkovnici domovního rozvaděče: Jó, paninko, máte tam ty Voltíky všecky...

A kutilmile - nelituju tě :mrgreen: :mrgreen: !!!

Odpovědět

Zpět na „Řešení problémů s různými konstrukcemi“