Tak nám zrušili GME

Prostor pro osobní dotazy, které nelze jinde dopasovat, případně které přímo nesouvisí s bastlením či elektrotechnikou obecně (protože i bastlíři jsou většinou normální lidé, co nedrží v ruce štípačky a šroubovák 24 hodin denně). Neslouží pro přeposílání obecně známých informací z komerčních webů.

Moderátor: Moderátoři

Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
Habesan
Příspěvky: 6924
Registrován: 12 led 2009, 01:00
Bydliště: Plzeňsko
Kontaktovat uživatele:

#16 Příspěvek od Habesan »

To už je asi 20. vlákno...
Když jsem si poctivě vypsal skladovací čísla (šestimístná) a chtěl ten papírek podavači podat, tak ho odmítul.
Chtěl, abych mu ta čísla četl, jenomže mě mezi těma regálama neslyšel a když se mě na něco ptal, tak jsem zase pořádně neslyšel já jeho.
Sháním hasičák s CO2 "sněhový", raději funkční.
(Nemusí mít platnou revizi.)
(Celkově budu raději, když se to obejde bez papírů.)

Uživatelský avatar
Hydrawerk
Příspěvky: 7678
Registrován: 13 pro 2011, 01:00
Bydliště: Earth

#17 Příspěvek od Hydrawerk »

Michal22 píše: Každopádně negativní zkušenosti s obsluhou můžu potvrdit i z Brna :?
No tak v 17:30 už může být prodavač trochu unavený. Furt je to největší obchod svého druhu v Brně.

Uživatelský avatar
Michal22
Příspěvky: 7655
Registrován: 28 bře 2012, 02:00
Bydliště: Brno

#18 Příspěvek od Michal22 »

Hydrawerk- ale já tam v poslední době byl vždy dopoledne :(
Civilizace založená na oboustranné lepící pásce nemůže dobře skončit...
I kdyby se z tebe jednou stal král, neodsuzuj lidi, kteří ti nebudou provolávat slávu- raději se zeptej sám sebe, proč tomu tak není...

Uživatelský avatar
forbidden
Příspěvky: 8808
Registrován: 14 úno 2005, 01:00
Bydliště: Brno (JN89GF)
Kontaktovat uživatele:

#19 Příspěvek od forbidden »

No tak já si na obsluhu v Brně stěžovat nemůžu, co se týká chování. Chodím většinou před obědem, nebo chvíli po. Stalo se mi, že mi dali něco jinýho, ale to bylo většinou u nováčků, kteří se zaučovali. U takových nových tváří si už dávám automaticky pozor a všechno si kontroluju.
Spíš mě poslední dobou štve, že skoro nic nemají. Nekupuju žádný extra speciality, ale na e-shopu skoro pravidelně je v kolonce Brno 0 kusů. Přitom v jiných městech hlásí nějaký zásoby.

Uživatelský avatar
Michal22
Příspěvky: 7655
Registrován: 28 bře 2012, 02:00
Bydliště: Brno

#20 Příspěvek od Michal22 »

Problém se sortimentem sleduju i u GESu, dost často jsem v poslední době musel čekat na běžné věci (HT radiální elyty, SMD odpory 0805...). Brno je trochu opomíjeno...

V GMe mě nedávno naštvali, když jsem tam naklusal pro nějaký beeper, který podle netu měli mít. Vystál jsem klasickou frontu, prodavači ukázal na mobilu kód zboží. On mě řekl, že by pro něj bylo lepší, kdybych mu řekl název. To naštěstí nebyl problém (měl jsem v mobilu stránku z jejich e-shopu), ale dost mě zarazilo, když mě řekl, že beepery mají u protějšího pultu (jak je nářadí). Tak jsem se přesunul na druhou stranu, počkal až prodavač dopíše SMS, aby mě v zápětí s klidem řekl, že požadovaný beeper nemají skladem.
Jo, měl jsem chuť někomu něco říct.
A tohle není jediná negativní zkušenost.
Civilizace založená na oboustranné lepící pásce nemůže dobře skončit...
I kdyby se z tebe jednou stal král, neodsuzuj lidi, kteří ti nebudou provolávat slávu- raději se zeptej sám sebe, proč tomu tak není...

Uživatelský avatar
forbidden
Příspěvky: 8808
Registrován: 14 úno 2005, 01:00
Bydliště: Brno (JN89GF)
Kontaktovat uživatele:

#21 Příspěvek od forbidden »

Do GESu už nechodím v podstatě vůbec, nic tam nemají. Ani základní věci. Jediná výjimka jsou VF věci, mají rozhodně lepší sortiment třeba konektorů.
Popravdě stále víc nakupuju ve Farnellu, oželím tu stovku za přepravu, ale mám to tu druhej den a nestalo se mi, že by něco neměli. V nejhorším se dá vybrat alternativa.

Uživatelský avatar
Celeron
Příspěvky: 16140
Registrován: 02 dub 2011, 02:00
Bydliště: Nový Bydžov

#22 Příspěvek od Celeron »

Tak jsem z toho jelen, kde to na Ulricháči je? V tom bloku co je ČSOB? Podle značky z Mapy.cz v tom místě byla Hypoteční banka. Nebo to je až za rohem, jak byla dříve Bašta?
Jirka

Proč mi nemůže všechno chodit hned ?!!

Uživatelský avatar
vasilceral
Příspěvky: 380
Registrován: 09 led 2011, 01:00
Bydliště: Hradec Králové

#23 Příspěvek od vasilceral »

Zítra to omrknu, v neděli jsem jel kolem a v tý bance na rohu se něco skládalo. Uvidíme.

Uživatelský avatar
beny66ka
Příspěvky: 389
Registrován: 12 zář 2015, 02:00
Bydliště: Ostrava

#24 Příspěvek od beny66ka »

V Ostravě chodím do GME, připravený vytištěný papír s výřezem obrazovky z PC kde je vidět položka i s číslem a až se dostanu na řadu po lidech co neví co chtějí :D obsluha OK.
GES v Ostravě katastrofa - nic není skladem a je to čím dál horší. Už nemají ani základní šváby.
GME má ze všech prodejců absolutně nejširší sortiment v OV.

Uživatelský avatar
Celeron
Příspěvky: 16140
Registrován: 02 dub 2011, 02:00
Bydliště: Nový Bydžov

#25 Příspěvek od Celeron »

vasilceral píše:Zítra to omrknu, v neděli jsem jel kolem a v tý bance na rohu se něco skládalo. Uvidíme.
Tak co, omrknuls?
Na webu jsou stále položky v HK = 0, tak nevím, jestli chtěj 1.2. otevřít...
Jirka

Proč mi nemůže všechno chodit hned ?!!

Uživatelský avatar
PixelOrgy
Příspěvky: 1933
Registrován: 04 zář 2007, 02:00

#26 Příspěvek od PixelOrgy »

Jojo, brnensky gme je fakt krize a zkouska trpelivosti... Vetsinou radeji pockam, az je toho potreba vic, a objednavam u farnella

Odpovědět

Zpět na „Nezařaditelné“