Výběr autonavigace únor 2016 a domácí obsluha

O přijímačích satelitních i pozemních navigačních služeb

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
BOBOBO
Příspěvky: 18110
Registrován: 25 úno 2008, 01:00
Bydliště: Rychnovsko

Výběr autonavigace únor 2016 a domácí obsluha

#1 Příspěvek od BOBOBO »

Zdravím přispívající . Vzhledem k snad klesajícím cenám jsem se odhodlal nějakou vyzkoušenou spotřebku zakoupit . Prosím o reakce jen ty , kteří si již ve svém typu sami aktualizovali bezplatně mapy . Mimo popsání výhody toho kterého typu , bych se potom rád , třeba i neveřejně , poradil o realizaci aktualizací . Děkuji

Uživatelský avatar
xmurgi
Příspěvky: 402
Registrován: 23 dub 2007, 02:00

#2 Příspěvek od xmurgi »

Otazka znie ako casto potrebujes navi vyuzivat. Pokial len prilezitostne a mas trochu normalny smartfon, tak by som asi kupil off line navi sygic. Mozes skusit skusobnu verziu a ked vymaknes akciu tam mozes mat dozivotne mapy pre celu europu za 20evri. Naviguje to celkom spolahlivo a mapy su tusim 4 krat rocne.

Uživatelský avatar
BOBOBO
Příspěvky: 18110
Registrován: 25 úno 2008, 01:00
Bydliště: Rychnovsko

#3 Příspěvek od BOBOBO »

Já vlastním Nokii 3510 a nechystám se nějak měnit . Každou chvíli mi padá na zem , zapomínám ji atd .

termit256
Příspěvky: 10071
Registrován: 06 pro 2007, 01:00

#4 Příspěvek od termit256 »

Se smartfonem je problem kdyz ti nekdo zavola. A ver ze se ti to stane zrovna kdyz prijizdis ke krizovatce :-)

Uživatelský avatar
xmurgi
Příspěvky: 402
Registrován: 23 dub 2007, 02:00

#5 Příspěvek od xmurgi »

to je vec nastavenia, navi moze byt vzdy na vrchu.

Uživatelský avatar
traxxxdata
Příspěvky: 23
Registrován: 02 kvě 2010, 02:00

#6 Příspěvek od traxxxdata »

termit256 píše:Se smartfonem je problem kdyz ti nekdo zavola. A ver ze se ti to stane zrovna kdyz prijizdis ke krizovatce :-)
U Sygic nie, len sa z hora vysunie úzka lišta kde možeš hovor prijať alebo odmietnuť, mapa je normalne vidieť ďalej.

Uživatelský avatar
krutor
Příspěvky: 374
Registrován: 13 dub 2007, 02:00

#7 Příspěvek od krutor »

Pokud za ní nechceš dávat moc peněz, kup na aukru či někde v bazaru Mio C520/720 (popř. Dynavix Nano) a nahraj tam iGO Primo, aktuální mapy lze najít na internetu. Mám to tak a spokojenost. Prodávají se za cca 500-1000 Kč.

Odpovědět

Zpět na „Navigace“