potřebuji nějaký napětový buster

Poruchy, opravy, rady, návody (kromě návodů na UNLOCK !)

Moderátor: Moderátoři

Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
EKKAR
Příspěvky: 29689
Registrován: 16 bře 2005, 01:00
Bydliště: Česká Třebová, JN89FW21

#16 Příspěvek od EKKAR »

Napřed by mu včerejší večeře vycákla ušima...
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Nasliněný prst na svorkovnici domovního rozvaděče: Jó, paninko, máte tam ty Voltíky všecky...

A kutilmile - nelituju tě :mrgreen: :mrgreen: !!!

Uživatelský avatar
stephunk
Příspěvky: 395
Registrován: 19 lis 2006, 01:00
Bydliště: Žilina

#17 Příspěvek od stephunk »

no to by pri citlivosti basaku 85dB/W/m zahralo na asi 142dB a to by si nepočul okolo štartujúci raketoplán :)

Uživatelský avatar
PCman
Příspěvky: 465
Registrován: 17 lis 2006, 01:00
Bydliště: Ostravsko

#18 Příspěvek od PCman »

Taky si myslím 750W na 12V má jaký odběr????? kdo si to dokáže spočítat pochopí že i kdyby to mělo hrát tak na to potřebuje lutnový ventilátor s pruměrem min. 500mm aby to uchladil a k tomu ještě atomový reaktor z vyřazené jaderné ponorky KURSK :lol:

Uživatelský avatar
nikdo
Příspěvky: 19
Registrován: 18 úno 2007, 01:00

radio.....

#19 Příspěvek od nikdo »

je mi jasny ze to bude nejakej PMPO vzkon a pri 14 voltech a celkovyho vykonu alternatoru je nemuzny tohoto vykonu dosahnout ale nemusite se do me hned vsichni obouvat,jen jsem chtel reagovat na puvodni dotaz proc se vypina radio pri vyssim zatizeni,dle mne asi jen spatnym napajenim nebo vadnym radiem,no.....

Uživatelský avatar
MetalGod
Příspěvky: 6556
Registrován: 30 kvě 2006, 02:00
Bydliště: Seč

#20 Příspěvek od MetalGod »

A beztak- nějakej měnič/stabilizátor Ti absolutně nepomůže, dokonce situaci rapidně zhorší.
Si vem, že i on si něco "málo" vezme pro ukájení svých osobních potřeb a podstatnou částí energie Ti Š-Coffina bude hezky vytápět.
To už bude lepší si skočit ven a uštípnout si "lanko" z VVN rozvodu :-)
A abys tolik nemusel vytáčet VOLUME, tak si odhlučni kabinu Š-Coffinu- uši Ti budou děkovat
Kdo není ve dvaceti levičák, nemá srdce,
kdo je levičák ve čtyřiceti, nemá rozum.
— Winston Churchill

Uživatelský avatar
PCman
Příspěvky: 465
Registrován: 17 lis 2006, 01:00
Bydliště: Ostravsko

#21 Příspěvek od PCman »

Odhlučněné to mám jak se dalo všude kde se dalo jsem dal 1-2 vrstvy zátěžového koberce a motorový prostor je taky odhlučněný.Kdyby se nemuselo za jízdy svítit tak by to bylo v pohodě.

Uživatelský avatar
paveltl
Příspěvky: 572
Registrován: 11 kvě 2004, 02:00
Bydliště: Domažlice

#22 Příspěvek od paveltl »

Taky mi jeden borec pøijel s autem že mu nìjak zlobí rádio, dìlalo to co píšeš ty a po rozebrání jsem se zhrozil. Na pùvodním vedení mìl pøipojenýho Panasonica 4:50W a k tomu ještì pùvodní 0,5mm dvojlinkou na repro pøipojil v kufru položený konec 2x600W. Vyøešilo to nové vedení 2x4mm k rádiu a 2x25mm ke konci pøímo ze svorek autobaterie.
No vyøešilo - už to hrálo i po pøidání hlasitosti, ale ne moc dlouho. Pak nešlo ani nastartovat.

PCman: Ten konec byl krásnej kus hliníku 600x400mm se dvìma 40mm vìtráèkama po stranách a na pøívodu mìl paralelnì 4ks 30A pojistek. Jen pøívodní svorka upnula max. asi 10 kabel takže jsem ten pøívod musel zeslabit odstøíháním vlákem a pøetažením smrš￾ovaèkou.

Celej modrej s modøe podsvícenýma analogovýma budíkama nahoøe. Se dvìma 10" nadìlal dost øevu a ruèky VUmetrù na nìm se lehce chvìli kolem 0

Uživatelský avatar
PCman
Příspěvky: 465
Registrován: 17 lis 2006, 01:00
Bydliště: Ostravsko

#23 Příspěvek od PCman »

tak to musela být kvalita a asi bez nastartovaného motoru to nehrálo moc dlouho :lol: Jednou jsem vyděl na Discovery maníky co upravovaly auta měli tam hamra narvali tam taky nehorázný aparát místo zadního okna byl LCD televize do které šel obraz z kamery ze zadu auta v každých dveřích taky po LCD zapojený PS2 atd. ale museli tam narvat dva alternátory které dávali na volnoběh 235 A :o

Uživatelský avatar
Mica
Příspěvky: 163
Registrován: 21 říj 2005, 02:00
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

#24 Příspěvek od Mica »

Tohle je teprv pořádnej subwoofer
http://www.tuning-forum.org/viewtopic.p ... highlight=
:lol:

Uživatelský avatar
PCman
Příspěvky: 465
Registrován: 17 lis 2006, 01:00
Bydliště: Ostravsko

#25 Příspěvek od PCman »

Na co to je?? na vyvolání umělého zemětřesení?? to už se nedivím že se oběvuje cunami.čím to krmí ta cívka musí být aspoň na duralu a drát jako ne trafo na svážečku.Tak to je brutál.vleze to formanu :lol: nebo na to potřebuju bržděný návěs :lol:

Uživatelský avatar
Mica
Příspěvky: 163
Registrován: 21 říj 2005, 02:00
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

#26 Příspěvek od Mica »

PCman píše:Na co to je?? na vyvolání umělého zemětřesení?? to už se nedivím že se oběvuje cunami.čím to krmí ta cívka musí být aspoň na duralu a drát jako ne trafo na svážečku.Tak to je brutál.vleze to formanu :lol: nebo na to potřebuju bržděný návěs :lol:
Pod takovou váhou by se Formanu upadli kola :-P

Uživatelský avatar
EKKAR
Příspěvky: 29689
Registrován: 16 bře 2005, 01:00
Bydliště: Česká Třebová, JN89FW21

#27 Příspěvek od EKKAR »

Hele, hele - nenavážej se do Formanů, náhodou je to bezva stěhovák, když si vezmeš, jak dlouho se v exČSSR produkovaly osbní auta bez možnosti konverze na kombi (počínaje nájezdem výroby modelu Š 1000 MB - což bylo, jestli se nemýlím, v roce 1961!!! - prosím o korekci, pokud kecám, tohle už jaksi nepamatuju...). A když je porovnám s pozdějšími Felinami, Fáčka začnou reznout v o poznání pozdějším věku... A pořád to ještě bylo (a je) auto, které se dá (do jisté míry) opravit kladivem a šroubovákem...
Nutno ale uznat, že 160kg toho repromonstra + 3x aku DELPHI + patřičné zesilovače by NOTNĚ zahýbalo s užitečnou hmotností a asi i akcelerační schopností tohoto přibližovadla... Pokud si někdo chce TAKTO hrát, měl by si pořídit KENWORTH nebo CATERPILLAR nebo MACK, samozřejmě i s patřičným návěsem, to jsou ta pravá vozítka pro podobný TUNING...
Nasliněný prst na svorkovnici domovního rozvaděče: Jó, paninko, máte tam ty Voltíky všecky...

A kutilmile - nelituju tě :mrgreen: :mrgreen: !!!

Uživatelský avatar
MetalGod
Příspěvky: 6556
Registrován: 30 kvě 2006, 02:00
Bydliště: Seč

#28 Příspěvek od MetalGod »

Mica píše:Tohle je teprv pořádnej subwoofer
http://www.tuning-forum.org/viewtopic.p ... highlight=
:lol:
Jo a strčit to ještě do pořádnýho kýble a tím z toho udělat tlampač...
...to by se volalo!
Bych byl slyšet až v Číně :lol:
Kdo není ve dvaceti levičák, nemá srdce,
kdo je levičák ve čtyřiceti, nemá rozum.
— Winston Churchill

Uživatelský avatar
stephunk
Příspěvky: 395
Registrován: 19 lis 2006, 01:00
Bydliště: Žilina

#29 Příspěvek od stephunk »

chlapi to je káva...koľko váži membrána+kmitací systém?2kg?keď celý má 160kg-to som ešte nežral.Akurát ma trochu vyvádza z reality 6kw príkon-šporák má toľko.Ak si predstavím účinnosť repra javí sa mi že by sa mal za 5s roztaviť former.Fakt sila, aj keď podľa mňa kravina roka.

Odpovědět

Zpět na „Autorádia“