inkoustovka HP930C

Počítače stolní, notebooky, tablety, tiskárny, scanery a vše, co nějak souvisí s PC

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
555
Příspěvky: 2105
Registrován: 10 srp 2009, 02:00

inkoustovka HP930C

#1 Příspěvek od 555 »

přinesl jsem si ji dnes ze SD.naistaloval ovladače a propojil novým kabelem LPT.zkušební stránku to sice mělo snahu vytisknout ale vytisklo jen nějaé znaky nesmyslný.ALe barvy v ní jsou teda to je hlavní.na papír uplne nahoru se vytiskl jeden řádek neymslných znaků.napíšu to zkráceně zkušební stránku to tiskne po částech na každy papír a nahoře na papíru se vždy vytiskne jeden řádek nesmyslnejch znaků.

V biosu mám u LPT nastaveno ECP

Uživatelský avatar
rnbw
Příspěvky: 32312
Registrován: 21 bře 2006, 01:00
Bydliště: Bratislava

#2 Příspěvek od rnbw »

Skus pripojenie cez USB. Tato tlaciaren ma tusim oba porty.

Uživatelský avatar
555
Příspěvky: 2105
Registrován: 10 srp 2009, 02:00

#3 Příspěvek od 555 »

ajo vážně má připojení i přes USB a já si toho nevšimnul.díky moc.zejtra vyzkouším

p32
Příspěvky: 15069
Registrován: 13 led 2007, 01:00
Bydliště: Olomouc

#4 Příspěvek od p32 »

Nesmyslné znaky většinou tiskne při špatném paralelním kabelu. Stačí rozdělat oba konektory a zkontrolovat připájení káblíků.

Uživatelský avatar
PvvS
Příspěvky: 464
Registrován: 25 lis 2008, 01:00
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

#5 Příspěvek od PvvS »

Spis zkontrolovat typ kabelu a nastaveni portu (SPP/EPP/ECP) . Vcelku casto to blblo pri kabelu na SPP a portech ECP.

Uživatelský avatar
fido116
Příspěvky: 102
Registrován: 04 úno 2009, 01:00
Bydliště: Frenštát p.R.

#6 Příspěvek od fido116 »

Zdravím.
Abych nezakládal nové vlákno,navážu zde.
Přešel jsem na W7 64bit a tiskárnu HP930C nemůžu naistalovat.Nejbližší tiskárny které ve W7 jsou,tak 910 a 915 a ty ovladače samozřejmě nefungují na model 930c.Měl bych tedy dotaz jak tuto tiskárnu ve W7 nainstalovat.Už se s tím trápím asi měsíc a nedaří se mi to.V obchodě mi neporadili,pouze tolik že si mám koupit novou tiskárnu.Mám v ní nedávno nové náplně a nechce se mi ji jen tak odstavit a dávat další koruny za novou tiskárnu.Pokud by existoval nějaký srozumitelný postup pro počítačového uživatele,jak to udělat aby tiskárna zase fungovala,byl bych rád za každou radu.Na hp.com jsem nepořídil vůbec nic,možná dělám něco špatně,nebo k té tiskárně ovladač pro W7 neexistuje.
Děkuji

Uživatelský avatar
Habesan
Příspěvky: 6924
Registrován: 12 led 2009, 01:00
Bydliště: Plzeňsko
Kontaktovat uživatele:

#7 Příspěvek od Habesan »

Nainstaluješ VirtualPC (nebo ekvivalent), do něj WinXP s virtuální LAN kartou a ty ovladače, povolíš mu přístup na tvé USB, spojíš se s ním po místní síti a tiskneš, jako kdyby to byla síťová tiskárna...
(Není to úplně pro uživatele, ale taky si užiješ.)
Sháním hasičák s CO2 "sněhový", raději funkční.
(Nemusí mít platnou revizi.)
(Celkově budu raději, když se to obejde bez papírů.)

Uživatelský avatar
fido116
Příspěvky: 102
Registrován: 04 úno 2009, 01:00
Bydliště: Frenštát p.R.

#8 Příspěvek od fido116 »

A je to tady.To asi nezvládnu,no uvidíme.Ale asi to jedna z možností bude,tak mám něco pro zábavu.Doufal jsem v nějaký univerzální ovladač,ale asi to nebude tak jednoduché jak si to představuju.
Díky za nápovědu a pokud uspěju,tak to bude opravdu zázrak.

Uživatelský avatar
xsc
Příspěvky: 6666
Registrován: 25 zář 2014, 02:00

#9 Příspěvek od xsc »

Nemá to někde ovladač pro Vistu64 nebo XP64? Ty se obvykle dají použít.
Jinak s tím Virtual PC to není zas tak složité - Win7Pro k tomu přímo mají XP mode. Stačí stáhnou instalátor od MS.

Uživatelský avatar
kejki
Příspěvky: 2270
Registrován: 10 lis 2009, 01:00
Bydliště: u Velvar, mezi D8 a R7

#10 Příspěvek od kejki »

http://support.hp.com/us-en/product/hp- ... 33/drivers Nemůžu to s XP vyzkoušet, ale je tam navigace pro W7 na update přes přidat tiskárnu atd.
Obdobně http://h30434.www3.hp.com/t5/Windows-7- ... d-p/104171

Odpovědět

Zpět na „Výpočetní technika“