Sháním videorekordér

Přístroje, součástky, náhradní díly. Náhrady součástek, kompatibilita apod.

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
Karibu
Příspěvky: 14
Registrován: 12 led 2016, 01:00
Bydliště: Hodonín

Sháním videorekordér

#1 Příspěvek od Karibu »

Sháním videorekordér, ALE hledám jen TOP videorekordér, nejlépe značky Aiwa, JVC, Panasonic, Philips, Thomson, Toshiba (můžou však být příp. i jiné značky). Sháním ale pouze TOP videorekordér, který bude mít spoustu funkcí (další výhodou je výklopný panel, krokovací kolečko Jog&Shuttle, knihovna videokazet). Není to však podmínkou. Podmínkou je ale dálkový ovladač, návod je plus. Nabídky prosím posílejte přes SZ (soukromé zprávy).

Videorekordéry, o které mám největší zájem:
Philips VR 969 (příp. VR 897)
Thomson VPH 7090 (příp. 6990)

Budu rád za každou nabídku, která splňuje alespoň něco z uvedených požadavků.

Děkuji.

Uživatelský avatar
Hill
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 18898
Registrován: 10 zář 2004, 02:00
Bydliště: Jičín, Český ráj

#2 Příspěvek od Hill »

Čemu říkáš "luxusní"?
Takže na kvalitě obrazu tolik nezáleží, hlavně, když to bude mít víc funkcí, než vystřídala celá naše vláda dohromady?
Třeba zrovna Thomson 6990 sice asi milion funkcí má, nevím přesně kolik, některé byly zbytečné, tak jsem je dodnes nevyzkoušel, konečně většinu jich má i Panasonic NV-F47 nebo stavebně prakticky shodný NV-J632, ale žádná z těch funkcí nemá vliv na kvalitu obrazu. Prostě TOP ani zdaleka.
Naproti tomu starý Telerent N9006T měl funkcí méně, zato disponoval zatím zjevně nejpřesnější stabilizací otáček bubnu, takže většina nahrávek šla sledovat i na televizích Tesla C416 bez zkrácené časové konstanty - a obraz se nerozpadal, neplápolal... (to ještě starší Grundigy řady 300, například takový 386FM, měly řadu čtyřmístnýh kódů, kterými se daly vyvolat další a další funkce... ale to byl rok 1985...)
Ovšem S-VHS, pokud vím, neumí ani jeden z těch, které hledáš, o SuperBetaHifi nemluvě.
Naposledy upravil(a) Hill dne 29 bře 2016, 14:27, celkem upraveno 2 x.

Uživatelský avatar
dj_Paul
Příspěvky: 2294
Registrován: 19 zář 2004, 02:00
Bydliště: Laškov

#3 Příspěvek od dj_Paul »

Sony SLV-E800EE

Ale posledních několik let leží ve skříni. Před uložením plně funkční.

Uživatelský avatar
Karibu
Příspěvky: 14
Registrován: 12 led 2016, 01:00
Bydliště: Hodonín

#4 Příspěvek od Karibu »

Nejsem žádný odborník, ale mezi funkcemi videorekordérů bývají i funkce pro zlepšení obrazu, stability obrazu apod. nebo se mýlím? Na kvalitě obrazu mi záleží, taktéž na kvalitě zvuku, nicméně z videorekordérů, které hledám, není žádný kvalitní?

Uživatelský avatar
Habesan
Příspěvky: 6924
Registrován: 12 led 2009, 01:00
Bydliště: Plzeňsko
Kontaktovat uživatele:

#5 Příspěvek od Habesan »

Myslím, že tohle jsme tu už před pár měsíci řešili.
Na co zaniklo vlákno t=73574???
Hill píše:Thomson 6990
Máš ho?
Mám Thomson VPH 7090, není funkční, a raději bych si ho nechal, když seženu někoho, kdo ho opraví.
Sháním hasičák s CO2 "sněhový", raději funkční.
(Nemusí mít platnou revizi.)
(Celkově budu raději, když se to obejde bez papírů.)

Uživatelský avatar
Hill
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 18898
Registrován: 10 zář 2004, 02:00
Bydliště: Jičín, Český ráj

#6 Příspěvek od Hill »

Už nemám, tu 6990 jsem jen kdysi někomu opravoval - prasklé těleso šneku, protáčel se.
Thomsona mám jen 6680, ale omezeně funkčního (jedna sjetá hlava na SP, takže čte jen LP záznamy, a nemám k němu návod, jak zapnout modulátor).

To hledané vlákno jsem na přání autora chtěl hodit do koše, vlastně vyměnit ho s tímto, ale klikl jsem vedle, takže jsem ho bez náhrady smazal.

Odpovědět

Zpět na „Sháňka po přístrojích, součástkách nebo náhradních dílech“