inter.obchod elektrosoucastek

Dotazy na technické problémy, vlastní řešení technických problémů

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
sas
Příspěvky: 172
Registrován: 28 dub 2009, 02:00

inter.obchod elektrosoucastek

#1 Příspěvek od sas »

zdar
potrebuji odkaz na nejakej dobrej obchod na netu na soucastky ,levnej ,rychle dodani,siroky sortiment,a pokud mozno nejnizsi postovne,nechci davat vic za postu jakza zbozi

Uživatelský avatar
monterjirka
Příspěvky: 2761
Registrován: 14 čer 2003, 02:00
Bydliště: Blížejov

#2 Příspěvek od monterjirka »

Poštovné je tak trochu dané někým jiným než prodejcem součástek

Co se týká šířky sortimentu, už jsem několikrát objednával něco, co jinde neměli, u TME

Funguje to dobře, mají toho dost

Uživatelský avatar
Jodr
Příspěvky: 1357
Registrován: 20 led 2008, 01:00
Bydliště: na vejminku

#3 Příspěvek od Jodr »

To musíš dělat následovně. Podíváš se na aktuální cenu poštovného, objednáš dílů tolik, aby jejich cena lehce převyšovala poštovné a máš splněno. Jinak to nevidím... :)
Jen blbec se učí svými chybami opakovaně....

Uživatelský avatar
EKKAR
Příspěvky: 29689
Registrován: 16 bře 2005, 01:00
Bydliště: Česká Třebová, JN89FW21

#4 Příspěvek od EKKAR »

Zadej si www.farnell.cz - vyskočí ti stránka firmy, která přeposílá po ČR sortiment anglický í-šopy farnell.com za koruny. Postup objednání tam máš uvedenej - nevím o český í-šopě, která by měla větší sortiment ...
Nasliněný prst na svorkovnici domovního rozvaděče: Jó, paninko, máte tam ty Voltíky všecky...

A kutilmile - nelituju tě :mrgreen: :mrgreen: !!!

Uživatelský avatar
bu2520
Příspěvky: 4021
Registrován: 16 črc 2007, 02:00
Bydliště: u HK

#5 Příspěvek od bu2520 »

vida ROT HS se vzpamatovali? Kdysi jsem od nich bral, ale když Farnell začal prodávat do Čech tak začali dost upadat s termíny i způsoby placení. Líbilo se mi, že pro účto nemusím nic řešit na rozdíl od Farnella.

Uživatelský avatar
ace_ventura
Příspěvky: 267
Registrován: 25 led 2005, 01:00
Bydliště: Praga mater urbium

#6 Příspěvek od ace_ventura »

Nejnižší poštovný má teď myslím TME. Za 40,- bez daně za GEIS Economy (odesíláno 1x týdně). V sobotu objednáno a v úterý doručeno. A výběr dobrý...

Uživatelský avatar
Michal22
Příspěvky: 7655
Registrován: 28 bře 2012, 02:00
Bydliště: Brno

#7 Příspěvek od Michal22 »

No ale ten Geis, to je tragédie. Šoférovi se nelze dovolat, nedá dopředu vědět, kdy dojede, atd. Známýmu doručovali balík do firmy napotřetí tak, že:
1.den= adresát nezastižen (mají provozní dobu do 15.30, potom už tam nikdo není)
2.den= adresát nenalezen!!!

Po několika urgencích, jak na TME, tak na Geis, to dovezli s týdením zpožděním...
Civilizace založená na oboustranné lepící pásce nemůže dobře skončit...
I kdyby se z tebe jednou stal král, neodsuzuj lidi, kteří ti nebudou provolávat slávu- raději se zeptej sám sebe, proč tomu tak není...

Uživatelský avatar
ace_ventura
Příspěvky: 267
Registrován: 25 led 2005, 01:00
Bydliště: Praga mater urbium

#8 Příspěvek od ace_ventura »

Jo to máš pravdu. 1. doručení bez anotace. Po reklamaci u TME i GEIS napodruhé už v pohodě. Prý neměli moje tel. číslo. Na balíku ale bylo napsaný...

termit256
Příspěvky: 10071
Registrován: 06 pro 2007, 01:00

#9 Příspěvek od termit256 »

Ja mam podobne zkusenosti s tou polskou pakazi z TME. Poslali 5ks krystalu s jinou hodnotou chteli to poslat doporucene zpet. Jen postovne by bylo vyssi nez cena tech soucastek. Kdejeky cinan z ebay se omluvi a posle spravne zbozi znovu, zvlast kdyz jde o korunove polozky.

Byla to moje prvni a posledni objednavka v TME.

Doporucuji farnell - pokud maji skladem dodani do druheho dne, nebo mouser, ti maji mnohem vetsi sortiment a lepsi ceny. Dodani je pres ceskou pobocku trochu min pruzne - max. par dnu.

Je tam jakas takas zaruka ze nekupujes pajc, narozdil od kvelbu typu GM, TME... Tech par usetrenych kacek se ti v budoucnu muze pekne vymstit.

Uživatelský avatar
sas
Příspěvky: 172
Registrován: 28 dub 2009, 02:00

#10 Příspěvek od sas »

jj dik snad nečco si s toho preberu

Uživatelský avatar
Michal22
Příspěvky: 7655
Registrován: 28 bře 2012, 02:00
Bydliště: Brno

#11 Příspěvek od Michal22 »

Jo a to to beru za vyšší poštovný, ti známí taky (95Kč bez DPH).
Kdyby TME mělo možnost třeba PPL, nebudu váhat, i kdyby to bylo ještě dražší.
Civilizace založená na oboustranné lepící pásce nemůže dobře skončit...
I kdyby se z tebe jednou stal král, neodsuzuj lidi, kteří ti nebudou provolávat slávu- raději se zeptej sám sebe, proč tomu tak není...

Uživatelský avatar
rnbw
Příspěvky: 32312
Registrován: 21 bře 2006, 01:00
Bydliště: Bratislava

#12 Příspěvek od rnbw »

Z TME berieme casto, ale vzdy trvalo dorucenie dlho, ked sme platili na bankovy ucet. Od istej doby platime cez PayPal a sucasne sme zacali pouzivat "economy" dorucenie (u nas nepouzivaju GEIS, ale tusim SPS) - odvtedy je dorucenie rychle.

Uživatelský avatar
bu2520
Příspěvky: 4021
Registrován: 16 črc 2007, 02:00
Bydliště: u HK

#13 Příspěvek od bu2520 »

je to zřejmě o lidech, beru taky za vyšší dopravné a objednám li do 9.30 ještě se mi nestalo , že by mi zboží nedorazilo druhý den do 9.30 tak že spojení TME GEIS u mě funguje bezvadně

Odpovědět

Zpět na „Poradna“