Jak převézt DTS zvuk na WAV

Opravy a závady na MG, RMGF, CD, zesilovačů, receiverů, reprosoustav

Moderátor: Moderátoři

Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
PCman
Příspěvky: 465
Registrován: 17 lis 2006, 01:00
Bydliště: Ostravsko

#16 Příspěvek od PCman »

Tak jsem zkoušel ten foobar mám verzi 0.9.4.3 ale nikde jsem nenašel convert DTS to stereo i když jsem měl to LP načtené.Pokud jsem dal save as WAV tak se vlastně nic nestalo a opět to jen piští.Můžeš mi pomoct crifodo?Jsem na ICQ 246 307 019 díky

Uživatelský avatar
Crifodo
Příspěvky: 14471
Registrován: 11 říj 2005, 02:00

#17 Příspěvek od Crifodo »

je tam convert 5.1 to stereo, určitě to funguje. Nevím ale jestli v té verzi máš plugin pro dtc, já ho myslím stahoval dodatečně z webu. Pak se tam ještě myslím musela přepisovat přípona souboru. Potíž je že jsem už konvertoval před časem a já rychle zapomínám :lol: Musel bych někde vyhrabat něco s dtc zvukem a oprášit paměť.
Přílohy
dsp.GIF
(17.52 KiB) Staženo 75 x

Uživatelský avatar
PCman
Příspěvky: 465
Registrován: 17 lis 2006, 01:00
Bydliště: Ostravsko

#18 Příspěvek od PCman »

Tak jsem to našel z toho pravého okna jsem to přesunul do leveho(Convert 5.1 to stereo) na konci jsem dal konvertovat do WAV a zaškrtl jsem DSP ale výsledek byl opět stejný jen šum.

Návštěvník

#19 Příspěvek od Návštěvník »

A máš tam ten dts plugin? když pøehráváš soubor pøímo ve foobaru, musí být slyšet zvuk ne šum ještì i pøed konverzí z 5.1 do stereo (slyšet jsou z normální zvukovky ovšem jen pøední dva kanály). Myslím že jsem musel pøejmenovat pøíponu z wav na dts.
Ještì musíš mít v preferencích v oddílu Components - diskwriter zaškrtnuto "use DSP".
Urèitì to funguje, pøevedl jsem nìkolik alb v dts, Santanu, Pink Floyd atd. :)

Uživatelský avatar
PCman
Příspěvky: 465
Registrován: 17 lis 2006, 01:00
Bydliště: Ostravsko

#20 Příspěvek od PCman »

Tak se povedlo děkuju nakopíroval jsem ten plugin a hotovo.

Odpovědět

Zpět na „Audiotechnika“