Inew V3 (čína) - nenabíjí v zapnutém stavu

Vše, co se týká mobilních telefonů, GSM bran, mobilních datových připojení

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
alcan
Příspěvky: 90
Registrován: 24 črc 2006, 02:00
Bydliště: Praha

Inew V3 (čína) - nenabíjí v zapnutém stavu

#1 Příspěvek od alcan »

Zdravím,
mám problém s telefonem Inew V3, kdy telefon přestal nabíjet při zapnutém stavu. Nabíjí se pouze pokud je vypnutý a to ještě mnohdy předem musím vyndat baterku a opět vložit. V jednom servisu mi řekli, že to dělá mikro USB konektor. Nevím však jak moc náročná výměna je. Máte někdo podobnou zkušenost, případně zkušenost s výměnou mikro USB konektoru ? Díky za informace.

Uživatelský avatar
Michal22
Příspěvky: 7655
Registrován: 28 bře 2012, 02:00
Bydliště: Brno

#2 Příspěvek od Michal22 »

Může to být konektor, ale stejně tak to může být někde za ním. Pravděpodobně máš přerušený některý z datových vodičů. Zkus to rozdělat a nafotit, co nejvíc v detailu.
Civilizace založená na oboustranné lepící pásce nemůže dobře skončit...
I kdyby se z tebe jednou stal král, neodsuzuj lidi, kteří ti nebudou provolávat slávu- raději se zeptej sám sebe, proč tomu tak není...

Uživatelský avatar
alcan
Příspěvky: 90
Registrován: 24 črc 2006, 02:00
Bydliště: Praha

#3 Příspěvek od alcan »

ok, zkusím to rozdělat a poslat více fotek. Taky jsem si všiml, že od té chvíle se telfon vybíjí rychleji.

Uživatelský avatar
Michal22
Příspěvky: 7655
Registrován: 28 bře 2012, 02:00
Bydliště: Brno

#4 Příspěvek od Michal22 »

Pokud se ti rychleji vybíjí, tak může být problém i v oxidaci. O to spíš bych se snažil to rozdělat, pod mikrospopem prohlédnout.
Civilizace založená na oboustranné lepící pásce nemůže dobře skončit...
I kdyby se z tebe jednou stal král, neodsuzuj lidi, kteří ti nebudou provolávat slávu- raději se zeptej sám sebe, proč tomu tak není...

Odpovědět

Zpět na „GSM / CDMA / LTE technika a telefony“