Jakou vibrační desku.

Prostor pro osobní dotazy, které nelze jinde dopasovat, případně které přímo nesouvisí s bastlením či elektrotechnikou obecně (protože i bastlíři jsou většinou normální lidé, co nedrží v ruce štípačky a šroubovák 24 hodin denně). Neslouží pro přeposílání obecně známých informací z komerčních webů.

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
Zpráva
Autor
Soemtron
Příspěvky: 1085
Registrován: 23 čer 2013, 02:00
Bydliště: Olomoucko

Jakou vibrační desku.

#1 Příspěvek od Soemtron »

Potřebuji položit asi 300m² zámkové dlažby. Uvažuji o koupi vibrační desky . Má někdo praktické zkušenosti s podobným výrobkem. Je vhodný i na hutnění podkladového materiálu 20cm? Půjčovnu strojů a nářadí jsem zavrhl.
Ví někdo o prodejci v této cenové relaci v Olomouci a okolí?
Přílohy
Vibrační deska.jpeg
(81.77 KiB) Staženo 52 x
Technické údaje.jpg
(28.67 KiB) Staženo 39 x
:!: Sháním SM ELKA 21A, 6521, OKU101...
Koupím obrazovku Toshiba LR30477

Uživatelský avatar
fredis
Příspěvky: 5000
Registrován: 17 lis 2004, 01:00
Bydliště: Třebíčsko

#2 Příspěvek od fredis »

Proč jsi půjčovnu zavrhl? Něčím hodně podobným jsme pokládali zámkovku u zeťáka. Plocha stejná, možná o něco větší. Deska z půjčovny, ale první pořád zdechala. Dali druhou a ok. Do té první někdo nalil místo benzínu nějakou černou sr.čku :cry: . Na takovou akci se koupě podle mého ani nevyplatí..
Rotor rotuje a stator stagnuje...

Soemtron
Příspěvky: 1085
Registrován: 23 čer 2013, 02:00
Bydliště: Olomoucko

#3 Příspěvek od Soemtron »

Abych to upřesnil, nejedná se jen o těch 300m² ale i na pozdější využití. Dcera bude stavět barák, tak proto jsem si myslel, že by se mohl vyplatit vlastní stroj.
:!: Sháním SM ELKA 21A, 6521, OKU101...
Koupím obrazovku Toshiba LR30477

Uživatelský avatar
Sandal
Příspěvky: 2393
Registrován: 22 kvě 2006, 02:00
Bydliště: Posázaví (JN79LT)

#4 Příspěvek od Sandal »

Mám zkušenosti s touto: http://vibracni-desky.heureka.cz/zipper-rpe-90/ Koupil jsem ji za 9500,- v Čestlicich v Hornbachu.
Je to taková srágora vyrobená z pekáčový oceli ale svůj účel splnila dobře.
Jediný co se stalo,se mi sthnul závit krytu řemenů.Řemeny bylo třeba každou hodinu šponovat než si to všechno sedlo.Za tu cenu dorý ale dneska už bych si radši připlatil za nějakýho staršího Dynapaca.Lepší mašinu těžko někde seženeš.

Uživatelský avatar
vasilceral
Příspěvky: 380
Registrován: 09 led 2011, 01:00
Bydliště: Hradec Králové

#5 Příspěvek od vasilceral »

My jsme v práci na hutnění podkladu používali 350, ta 100 je dobrá tu dlažbu po položení zarovnat. Domácí chodníček, třeba ta 100 bude stačit. My jsme většinou ďáli obecní chodníky kde se pohybuje čistící a posypová technika a to se muselo setsakra zhutnit. A vozovky, tak tam už se dával podkladový beton.

Odpovědět

Zpět na „Nezařaditelné“