Vtipy, vtipné články a odkazy (odděleno, uzamčeno)

Prostor pro osobní dotazy, které nelze jinde dopasovat, případně které přímo nesouvisí s bastlením či elektrotechnikou obecně (protože i bastlíři jsou většinou normální lidé, co nedrží v ruce štípačky a šroubovák 24 hodin denně). Neslouží pro přeposílání obecně známých informací z komerčních webů.

Moderátor: Moderátoři

Zamčeno
Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
Bernard
Příspěvky: 3614
Registrován: 27 kvě 2005, 02:00

#286 Příspěvek od Bernard »

No, já to myslel jako vtípek, když už jsme v takovém vlákně. Ty jsi taky docela vtipnej. :roll:

Uživatelský avatar
radioelectrum
Příspěvky: 2055
Registrován: 11 lis 2011, 01:00
Bydliště: Oslavany
Kontaktovat uživatele:

#287 Příspěvek od radioelectrum »

EKKAR píše:Kterej?
Tenhle?
Proč?
DYŤ JE TO PRAVDA!!!!!!!!
to že je něco pravda ve jménu politické korektnosti nedává právo toto zveřejňovat. Já bych sem taky mohl dát fotky upálených křesťanů z Nigérie, ale z důvodu politické korektnosti se o těchto zvěrstvech v mainstreamových médiích mlčí. Ani o tom jak ve středověku naháněli lidi do kostelů a ty vypalovali se dnes již nemluví.
To pouze maily kolují některé věci... a nejen o tomto. (nápověda:to mi jeden přeposílá zajímavé maily kde na jejich počátku je odesílatel psaný azbukou)
P.S. mohl by někdo přeložit ty popisky od goril. Google to nepřeloží příliš dobře.

Uživatelský avatar
Hill
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 18898
Registrován: 10 zář 2004, 02:00
Bydliště: Jičín, Český ráj

#288 Příspěvek od Hill »

Pořád mám pocit, že na tu tzv. politickou korektnost zajdeme.
Budeme si o něčem lhát a vyprávět si pohádky, že jsme vlastně všichni zelení, jen to nevidíme:
světle zelení by si konečně měli otevřeně přiznat, že všechny ty tmavozelené neuživí, pokud se tito nezačnou sami o sebe starat. Ale asi je to doma nebavilo...

A teď ty gorily
- mají IQ 83
- jsou nezávislé a dokážou se o sebe postarat samy (jinak řečeno - k přežití nepotřebují cizí pomoc),
- mají pevné rodinné hodnoty
- jsou mírumilovné a vyhýbají se konfliktům, je-li to možné
- je mezi nimi poměrně málo chorob
- nejsou známé případy kanibalismu
- už byly ve vesmíru
- nevypalují si své lesy
- nejsou násilnické (alt. neznásilňují) a nefetují.

Moje pozn.: protože nikdo není dokonalý, asi i ty gorily budou mít příděl IQ podle Gaussovy křivky, nicméně oblast maxima o něčem svědčí...

Uživatelský avatar
bu2520
Příspěvky: 4021
Registrován: 16 črc 2007, 02:00
Bydliště: u HK

#289 Příspěvek od bu2520 »

bohužel navíc mám pocit podle informací od známých co žijí v cizině, že jsme v možnosti vyjadřování se jedna z nejsvobodnějších zemí.
Inu pohádka cíařovy nové šaty se stala v mnoha variacích realitou. Jen nevím jestli se najde někdo kdo vykřikne "císař je nahý" a všichni okolo prohlédnou.

Uživatelský avatar
FHonza
Příspěvky: 1443
Registrován: 20 lis 2012, 01:00
Bydliště: Praha

#290 Příspěvek od FHonza »

Integrovaný držák na plošňáky
Přílohy
kobieta_inzynier.jpg
(87.06 KiB) Staženo 20 x

Uživatelský avatar
radioelectrum
Příspěvky: 2055
Registrován: 11 lis 2011, 01:00
Bydliště: Oslavany
Kontaktovat uživatele:

#291 Příspěvek od radioelectrum »

Mě není jasné jak se mám politicky korektně zachovat pokud mi nějaký muslim usekne mačetou hlavu.
V bibli je psáno že pokud dostanu ránu tak mám nastavit druhou tvář. kde mám vzít druhou hlavu, abych nebyl politicky inkorektní ?
Korán jsem nečetl tak mne prosím poučte.
Pořád čekám kdy se dozvíme že ta EU se všemi svými nařízeními je takový blbý vtip.
takže jak to říkal Švejk na Brusel ! za NATO a jeho rodinu EU...

Uživatelský avatar
PeteBurns
Zablokován
Zablokován
Příspěvky: 2576
Registrován: 08 říj 2007, 02:00

#292 Příspěvek od PeteBurns »

Uplne staci chovat sa normalne a nebyt predposraty, a nezmysly typu politicka korektnost a podobne kkciny uplne vypustit zo slovnika ;)

Uživatelský avatar
radioelectrum
Příspěvky: 2055
Registrován: 11 lis 2011, 01:00
Bydliště: Oslavany
Kontaktovat uživatele:

#293 Příspěvek od radioelectrum »

nebyt predposraty ? To dnes nejde kohokoli z nás mohou kdykoli odsoudit třeba za rasizmus, diskriminaci či něco jiného třeba jen že chtěl hájit svoje práva.

jeden příklad:
https://www.novinky.cz/zahranicni/evrop ... okutu.html

Uživatelský avatar
PeteBurns
Zablokován
Zablokován
Příspěvky: 2576
Registrován: 08 říj 2007, 02:00

#294 Příspěvek od PeteBurns »

To je priklad, ako to dopadne, ked je uplne kazdy predposraty ;)

Uživatelský avatar
sqad
Příspěvky: 148
Registrován: 23 zář 2007, 02:00

#295 Příspěvek od sqad »

Každého z nás nemôžu za rasizmus odsúdiť, pretože nie všetci z nás sú rasisti, ktorí tak konajú...
Ak sa tak stane, je chyba v súdnictve. Rovnako sa potom môže stať, že ťa odsúdia za krádež, keď si nič neukradol. Súvisí to s rasizmom, alebo imigrantmi?

Rasizmus je pre mňa aj to, keď niekto po počutí slova černoch si predstaví automaticky černoch=neger=obrázok pár príspevkov predtým=imigrant=menejcenný atď.
Ja keď počujem černoch, spomeniem si na pár svojich spolužiakov z vysokej (dobrí kamaráti). Možno keby ostatní ľudia nemali akýsi ,,imigrantský blok", zistili by, že tiež majú pár černošských kamarátov...
Výsledok logického predpokladu je niekedy nezmysel... bacha na to! :)

Uživatelský avatar
TAKJAN
Příspěvky: 5866
Registrován: 17 lis 2011, 01:00

#296 Příspěvek od TAKJAN »

To je ale naprosto mizivé procento. Ostatní jsou jasní. A teorie o rasách ještě platí, Sběrači, versus lovci? Flákači, versus lidé, kteří museli pro přežití něco udělat. Všechno z jihu jsou ti, kteří čekají, co jim spadne do huby a nehnou prstem.
Nechci, aby z evropanů byl jakýsi sliz. https://www.youtube.com/watch?feature=p ... ofqf6u6GXc

Uživatelský avatar
TAKJAN
Příspěvky: 5866
Registrován: 17 lis 2011, 01:00

#297 Příspěvek od TAKJAN »


Uživatelský avatar
gepard
Příspěvky: 1690
Registrován: 05 úno 2007, 01:00
Bydliště: Liberec - tam na severu Čech

#298 Příspěvek od gepard »

:lol:
Přílohy
tmp_8402-FB_IMG_1466179130332198599955.jpg
(41.45 KiB) Staženo 33 x
-- Gepard --

Uživatelský avatar
TAKJAN
Příspěvky: 5866
Registrován: 17 lis 2011, 01:00

#299 Příspěvek od TAKJAN »

Každé rande může dopadnout dvěma různými konci:
- 🤐 čas
- 🤐 čas

Kto nevyhadzoval kondóm po trvanlivosti do koša, nevie čo je depresia!

http://pravyprostor.cz/povidka-jak-jsem-byl-predvolan/

Uživatelský avatar
milous2
Příspěvky: 791
Registrován: 29 čer 2011, 02:00
Bydliště: u Kolína

#300 Příspěvek od milous2 »

Návod :
Přílohy
srozumitelná pralka.jpg
(72.66 KiB) Staženo 158 x

Zamčeno

Zpět na „Nezařaditelné“