Auto

Vše, co se týká elektroniky v automobilech, motocyklech a jiných samohybech

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
saskin
Příspěvky: 76
Registrován: 24 kvě 2007, 02:00

Auto

#1 Příspěvek od saskin »

neviem či to píšem do správnej rubriky. prosím vás mam taký problém mam auto pri naštartovaní auta mi vždy odpaľuje kontakty na spínacej skrinke.. nie stale ale raz začas . čo mam stým urobiť ?

Uživatelský avatar
galjo
Příspěvky: 1352
Registrován: 15 črc 2005, 02:00
Bydliště: záp.slovensko

Re: Auto

#2 Příspěvek od galjo »

saskin píše:neviem či to píšem do správnej rubriky. prosím vás mam taký problém mam auto pri naštartovaní auta mi vždy odpaľuje kontakty na spínacej skrinke.. nie stale ale raz začas . čo mam stým urobiť ?
A to auto má koľko rokov??a kilometrov..

Uživatelský avatar
saskin
Příspěvky: 76
Registrován: 24 kvě 2007, 02:00

Re: Auto

#3 Příspěvek od saskin »

galjo píše:
saskin píše:neviem či to píšem do správnej rubriky. prosím vás mam taký problém mam auto pri naštartovaní auta mi vždy odpaľuje kontakty na spínacej skrinke.. nie stale ale raz začas . čo mam stým urobiť ?
A to auto má koľko rokov??a kilometrov..
to auto je s 1998 ma okolo týh 200 000 km . je to VW polo ma to el. zrkadla, okná. abs,airbag atd..

Uživatelský avatar
Hru
Příspěvky: 168
Registrován: 23 lis 2006, 01:00
Bydliště: Chomutov

Re: Auto

#4 Příspěvek od Hru »

saskin píše:
galjo píše:
saskin píše:neviem či to píšem do správnej rubriky. prosím vás mam taký problém mam auto pri naštartovaní auta mi vždy odpaľuje kontakty na spínacej skrinke.. nie stale ale raz začas . čo mam stým urobiť ?
A to auto má koľko rokov??a kilometrov..
to auto je s 1998 ma okolo týh 200 000 km . je to VW polo ma to el. zrkadla, okná. abs,airbag atd..
Zkontroloval bych přívodní vodič od spínací skříňky ke starteru,hlavně spoje,konektory a změřil bych cívku starteru,možná že by mohlo pomoc i vyčistit a promáznout jádro cívky.

Odpovědět

Zpět na „Auto - Moto technika“