Zažehlovací metoda-pomoc

Dotazy na technické problémy, vlastní řešení technických problémů

Moderátor: Moderátoři

Zpráva
Autor
PabloX
Příspěvky: 926
Registrován: 16 kvě 2005, 02:00
Bydliště: Ruzomberok
Kontaktovat uživatele:

#16 Příspěvek od PabloX »

Tak uz to mam naprintovane na katalogovy papier, zajtra skusame...ten toner sa da z toho papiera lahko otret, dufam ze po zapeceni uz nie...

Uživatelský avatar
SEL
Příspěvky: 99
Registrován: 28 bře 2005, 02:00
Kontaktovat uživatele:

#17 Příspěvek od SEL »

Já používám na výrobu DPS propisovací papír. Popis je u mne na stránkách v sekci DOVNLOAD. Dále mám vyzkoušeno že je dobré DPS s natištěným motivem dobré dát na nějakou dobu (10-30min) do toluenových par, toluen naleptá toner který se trochu rozteče (zmizí drobné prasklinky v toneru).

masar
Příspěvky: 12295
Registrován: 03 pro 2005, 01:00

#18 Příspěvek od masar »

Dnes jsem se dozvěděl ve zprávách, že toluen se stal zakázanou látkou, kterou může nakoupit jen firma, jinak ti ji nesmí nikdo prodat, hrozí pokuta až 500 000kč. Snad objevíš jinou vhodnou látku. :wink:

Uživatelský avatar
stepa
Příspěvky: 4669
Registrován: 05 led 2007, 01:00
Bydliště: poblíž HK
Kontaktovat uživatele:

#19 Příspěvek od stepa »

masar píše:Dnes jsem se dozvěděl ve zprávách, že toluen se stal zakázanou látkou, kterou může nakoupit jen firma, jinak ti ji nesmí nikdo prodat, hrozí pokuta až 500 000kč. Snad objevíš jinou vhodnou látku. :wink:
snad by krapet prodali kdybys prokazal ze to mas na leptani DPS :D

PabloX
Příspěvky: 926
Registrován: 16 kvě 2005, 02:00
Bydliště: Ruzomberok
Kontaktovat uživatele:

#20 Příspěvek od PabloX »

Tak uz som to vyskusal, na prvy pokus to vyslo celkom dobre, spravil som aj slovensky navod na moju stranku http://www.pablox.cq.sk/Elektrotechnika/Dps/Dps.htm

piitr

#21 Příspěvek od piitr »

masar píše:Dnes jsem se dozvìdìl ve zprávách, že toluen se stal zakázanou látkou, kterou mùže nakoupit jen firma, jinak ti ji nesmí nikdo prodat, hrozí pokuta až 500 000kè. Snad objevíš jinou vhodnou látku. :wink:
Já používám aceton. Zatím jsem ho teda nanášel jen štìteèkem, což moc nejde, vždycky se mi to trochu rozmaže. Ty páry vypadaji slibnì. Snad mi to nebouchne.

Uživatelský avatar
Hop377
Příspěvky: 439
Registrován: 19 čer 2004, 02:00

#22 Příspěvek od Hop377 »

Mne najlepsie vychdza ked pouzivam modru foliu, alebo reklamne stranky z AR. :D

Odpovědět

Zpět na „Poradna“