Tiskárna Canon ip7250 - tisková hlava

Počítače stolní, notebooky, tablety, tiskárny, scanery a vše, co nějak souvisí s PC

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
Zpráva
Autor
marshal
Příspěvky: 1009
Registrován: 05 zář 2004, 02:00
Bydliště: UL

Tiskárna Canon ip7250 - tisková hlava

#1 Příspěvek od marshal »

zdravím,
mám problém s tiskovou hlavou. Dva roky jela k plné spokojenosti, minulý týden jsem netiskl nic a včera jsem zjistil že má ucpané trysky. Čištění se minulo účinkem,řekl jsem si dobrá, koupím novou tiskárnu - taky iP7250. Dnes došla ale nastal problém, že nová vyžaduje W8 a výš a já ještě jedu na XP !!
Napadlo mě že dám hlavu z nové tiskárny na starou, ale mám strach abych něco neodpravil. Bůh ví jestli v rámci inovace ovladačů Canoňáci nešáhli taky do hw, resp. jak hluboko.
Nemáte někdo povědomí jestli jsou tyto hlavy kompatibilní ?
děkuji za rady a názory.

Uživatelský avatar
Eleman
Příspěvky: 3439
Registrován: 21 úno 2011, 01:00
Bydliště: Český Středozápad (JO70AD)

#2 Příspěvek od Eleman »

A co tohle? :wink:
Člověk se celý život učí jenom proto, aby ve stáří všechno zapomněl.
„Když už člověk jednou je, tak má koukat aby byl. A když kouká, aby byl, a je, tak má být to, co je, a nemá být to, co není, jak tomu v mnoha případech je.“ J. Werich

marshal
Příspěvky: 1009
Registrován: 05 zář 2004, 02:00
Bydliště: UL

#3 Příspěvek od marshal »

elemane
díky, zdá se že svitla naděje. Zatím jsem novou tiskárnu neinstaloval abych neměl problémy při vrácení tiskárny s otevřenými inkousty, ale info v odkazu mě povzbudilo. Ještě váhám, škoda že na té stránce není telefon ale ovladače stáhnu. Nevím ale jestli se nepoperou s ovladači pro starou tiskárnu - zkusím pohledat jestli nebude možno je odinstalovat.
DÍKY

edit:
staženo, nainstalováno, tiskárna chodí !
ještě jednou dík, nenapadlo mě dívat se na stránky canonu. Prodejce doporučil vrácení ()
teď asi navštívím SD, protože mě nenapadá nic co se starou..
Naposledy upravil(a) marshal dne 24 srp 2016, 08:58, celkem upraveno 2 x.

Uživatelský avatar
vasilceral
Příspěvky: 380
Registrován: 09 led 2011, 01:00
Bydliště: Hradec Králové

#4 Příspěvek od vasilceral »

mám tu dvě rozebrané, ozvi se na sz.

Odpovědět

Zpět na „Výpočetní technika“