Myčka AEG performance sensorlogic

Poruchy, opravy, rady, návody

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
klikorka
Příspěvky: 41
Registrován: 02 lis 2010, 01:00

Myčka AEG performance sensorlogic

#1 Příspěvek od klikorka »

Dobrý den,jedná se o vestavnou myčku a při mytí dochází k úniku vody.Nevím jak bych to přesně popsal ,ale při otáčení spodního ramene dochází ke šplouchnutí vody skrz dva otvory na spodním gumovém těsnění dveří a po krycí desce potom skapává na podlahu.Za mycí cyklus takto nakape asi 2-3 dcl vody.Hladina vody mi příjde normální.Těsnění je vyměněné a problém přetrvává.V čem může být ještě problém ? Dík za odpovědi.

Uživatelský avatar
keemo
Příspěvky: 4996
Registrován: 10 zář 2007, 02:00
Bydliště: Ostrava, Bratislava

#2 Příspěvek od keemo »

Nemas praskle některé rameno? Uz to tu kdesi bylo a dotycny mel praskle spodni rameno a strikalo mu to nekam bokem...

Uživatelský avatar
MetalGod
Příspěvky: 6556
Registrován: 30 kvě 2006, 02:00
Bydliště: Seč

#3 Příspěvek od MetalGod »

Dvířka můžou na těsnění špatně dosedat, třeba že je jeden z pantů ohnutej. Taky na nich může bejt na vnitřní spodní straně bordel (nebo nějaká nerovnost).
Taky zkontroluj splávek, jestli na něm není nános bordelu (pak myčka napouští víc vody, než je zdrávo) i vodováhou to, jestli není myčka nějakým směrem nakloněná.
Kdo není ve dvaceti levičák, nemá srdce,
kdo je levičák ve čtyřiceti, nemá rozum.
— Winston Churchill

Uživatelský avatar
klikorka
Příspěvky: 41
Registrován: 02 lis 2010, 01:00

#4 Příspěvek od klikorka »

Tak to je trefa,opravdu spodní rameno má podélnou trhlinu.Toho jsem si vůbec nevšiml.Objednám tedy nové a jestli to bude OK, tak se hluboce klaním. :potlesk:

Uživatelský avatar
keemo
Příspěvky: 4996
Registrován: 10 zář 2007, 02:00
Bydliště: Ostrava, Bratislava

#5 Příspěvek od keemo »

jak mam hosipa tak tohle me proste utkvelo v pameti :D asi tim jak je to neobvykle :D

Uživatelský avatar
klikorka
Příspěvky: 41
Registrován: 02 lis 2010, 01:00

#6 Příspěvek od klikorka »

Že to může dělat rameno,by mě fakt nenapadlo.Byl jsem přesvědčený ,že to může dělat těsnění a to jsem taky vyměnil a úspěch se nedostavil. :(

Uživatelský avatar
petula
Příspěvky: 836
Registrován: 22 kvě 2016, 02:00
Bydliště: Čelákovice / Brandýs n.L / Stará Boleslav
Kontaktovat uživatele:

#7 Příspěvek od petula »

mám také tuhletu myčku. Podědil jsem ji a nepotřebuju ji. Je funkční, ve výborném stavu, neteče, funguje a myje, ale myčka pro 1 člověka je docela opruzující luxus. Jestli chceš, můžu ti tu mojí myčku přenechat a tu tvojí tekoucí si nechej na náhradní díly.

Uživatelský avatar
klikorka
Příspěvky: 41
Registrován: 02 lis 2010, 01:00

#8 Příspěvek od klikorka »

Dík za nabídku,ale rameno vyměněno a už ani nekápne.Už bude 10 let stará, takže ji nechám dožít.

Odpovědět

Zpět na „Bílá technika“