Amiko XFinder

Poruchy, opravy, tipy, triky, servisní menu

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
oya
Příspěvky: 42
Registrován: 10 pro 2009, 01:00

Amiko XFinder

#1 Příspěvek od oya »

Dobrý den všem.Netušil by někdo,kde by se dal sehnat LCD displej na přístroj Amiko X FINDER Combo(DVB-S/DVB-T/T2/C)?Dneska mi sjel ze střechy a střet s dlažbou nedopadnul dobře.Podsvícení jde,zvuk taky,bohužel LCD je popraskané.Servis se mi zatím nepovedlo najít.Možná by se tam dalo strčit LCD z tabletu nebo si nechat poslat LCD z Číny.Než se ale podívám dovnitř,chtěl bych vědět,zda nemá někdo už podobnou zkušenost.Díky za jakoukoli informaci.

Uživatelský avatar
RadekB
Příspěvky: 2043
Registrován: 03 bře 2005, 01:00
Bydliště: někde mezi Brnem a Prostějovem

#2 Příspěvek od RadekB »

Dovozce amika je intersat, tak bych zacal tam ne ?

Uživatelský avatar
Habesan
Příspěvky: 6924
Registrován: 12 led 2009, 01:00
Bydliště: Plzeňsko
Kontaktovat uživatele:

#3 Příspěvek od Habesan »

Já osobně bych začal rozborkou a vyhledáním, jaký displej je tam použit.
Nebo na Ebay za 99 Éček...
Sháním hasičák s CO2 "sněhový", raději funkční.
(Nemusí mít platnou revizi.)
(Celkově budu raději, když se to obejde bez papírů.)

Uživatelský avatar
oya
Příspěvky: 42
Registrován: 10 pro 2009, 01:00

#4 Příspěvek od oya »

Díky za příspěvky,konečně jsem měl po týdnu čas se podívat dovnitř vyhledavače.Jde to rozebírat docela blbě,zvlášť,když nevíte,kde jdou plastové západky.Obrazovka je vcelku s podsvícením a nápis na rubu je AT070TN92,značka Innolux Display.U nás se dá koupit v SEMA-FORU ZA 799,-(není skladem),možná někde i levněji-budu pátrat dál.Mimo ČR jsem našel ceny i okolo 15 dolarů.Jen se mi zdají originál vývody delší.Sema-for.cz je má,pokud foto nemátne,kratší.Některý dodavatel píše za číslem dílu ještě verzi produktu,bohužel já tam nemám nic.Přes E-bay by to měl být originál díl ale foto tam není a cena dost odrazuje.

Odpovědět

Zpět na „DVD, VHS, SAT “