Scházejí nám pracovníci do vývoje

Prostor pro osobní dotazy, které nelze jinde dopasovat, případně které přímo nesouvisí s bastlením či elektrotechnikou obecně (protože i bastlíři jsou většinou normální lidé, co nedrží v ruce štípačky a šroubovák 24 hodin denně). Neslouží pro přeposílání obecně známých informací z komerčních webů.

Moderátor: Moderátoři

Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
rnbw
Příspěvky: 32312
Registrován: 21 bře 2006, 01:00
Bydliště: Bratislava

#61 Příspěvek od rnbw »

Nalepka "troll" ti prischla na zaklade viacerych "prispevkov" pochybnej kvality (ale o to vacsej dlzky), ktore vznikli dnesny den.

Uživatelský avatar
AlanCox
Příspěvky: 9
Registrován: 11 zář 2016, 02:00

#62 Příspěvek od AlanCox »

"Coxi - brzdi. Nepřišel jsi se sem hádat, ne?"

Pokud mě bude někdo nálepkovat, budu klidně ostrý jako břitva. Na hrubý pytel, hrubá záplata. Nejsem žádný ňouma, co si nechá všechno líbit.

Já jsem nikoho nenápelkoval, nikomu nenadával - dokud s tím nezačal ten někdo jiný. Měli byste seřvat toho, kdo s tím začal - ne mě.

---

"Nalepka "troll" ti prischla na zaklade viacerych "prispevkov" pochybnej kvality (ale o to vacsej dlzky), ktore vznikli dnesny den."

V diskusi se používají tzv. "věcné argumenty". Já také klidně napíšu, že vaše příspěvky jsou ostudou nejen diskuse, ale třeba i léčebny mentálně retardovaných. Proč bych to nenapsal, když argumentů netřeba?

---

Já myslím, že bude lépe z tohoto fóra odejít. Nemám tohle zapotřebí - žump je všude nadbytek. Zvláště pokud si člověk musí nechat nadávat, a když vrátí stejnou mincí, ještě je špatného. To si nechte pro blbce.

P.S.: Nenašel jsem, jak se ruší profil. Tak pěkně prosím o smazání mého profilu - děkuji.
Naposledy upravil(a) AlanCox dne 13 zář 2016, 14:46, celkem upraveno 1 x.

Uživatelský avatar
PixelOrgy
Příspěvky: 1933
Registrován: 04 zář 2007, 02:00

#63 Příspěvek od PixelOrgy »

To je zajimavy tema zase.

Z myho pohledu se neco zlepsilo. Firmy napr. uz nesmyslne nelpi na titulech a diplomech. Driv jsem se s tim setkaval casto, odpoved z personalniho, ze "...bohuzel nemate VS..." a dal se nebavili.

Po tom, co jsem sam par pohovoru vedl, a to z vetsiny s VS materialem, jsem dvakrat nechapal, proc se na tom tak trva. Nastesti v poslednich par letech uz VS nikoho ve firmach moc nebere.

Jinak bohuzel taky delam praci, ktera me naprosto nebavi, jen proto, ze je zaplacena. Chtel bych kreativni praci, klidne v IT, radeji v kombinaci s elektrem (vyrobni inzenyr apod).
Tech mist moc neni, a kdyz uz, tak se objevi dalsi problem - penize.
A to se nebavim o malych ceskych soukrominicich, tam je jasny, ze moc rozhazovat nemuzou, ale i o vetsich firmach (naposledy z vl. zk. FEI)..

A co ted s tim. Ta prace se me moc libila, ale o 15 tisic dolu proste nepujdu.
Ted delam ve velke IT firme, a je to proste 8h odtrpet, prezit a domu. :-/

Uživatelský avatar
PixelOrgy
Příspěvky: 1933
Registrován: 04 zář 2007, 02:00

#64 Příspěvek od PixelOrgy »

AlanCox: PMS?

Uživatelský avatar
Victronix
Příspěvky: 910
Registrován: 23 lis 2007, 01:00
Bydliště: Vážany

#65 Příspěvek od Victronix »

AlanCox se asi s náma nechce zahazovat. :(
Jak by řekl klasik:
Nojo, inženýr.

Uživatelský avatar
konosuke
Příspěvky: 9483
Registrován: 18 pro 2006, 01:00
Bydliště: Český Těšín tam v pohraničí

#66 Příspěvek od konosuke »

nepravděpodobné, nemožné ! a nenípak chyba náhodou teda na na straně zaměstnavatele, có ?! za polovic státního průměru kouzelníka nezískáte nikdy
Co se může pokazit to se taky pokazí. Co se nemůže pokazit to se pokazí taky. (Murphy)

Uživatelský avatar
fredis
Příspěvky: 5000
Registrován: 17 lis 2004, 01:00
Bydliště: Třebíčsko

#67 Příspěvek od fredis »

Victronix píše:AlanCox se asi s náma nechce zahazovat. :(
Jak by řekl klasik:
Nojo, inženýr.
A navíc on: nikoho nenápelkoval, nikomu nenadával :lol: :lol: Splňtu mu to zbožné přání :wink: .
Rotor rotuje a stator stagnuje...

Uživatelský avatar
Sendyx
Příspěvky: 12118
Registrován: 05 čer 2005, 02:00
Bydliště: Ostrava

#68 Příspěvek od Sendyx »

Victronix píše:AlanCox se asi s náma nechce zahazovat. :(
Jak by řekl klasik:
Nojo, inženýr.
Jak pravil majitel hospody v jedné obci, kam se nastěhovala kupa pseudo hi society lufťáků : To tu je samej doktor, inženýr a kandidát vševěd, ale pořádnej splachovací hajzlík si nikdo z nich postavit neumí.
Curvetraceristé všech zemí spojte se!

Uživatelský avatar
konosuke
Příspěvky: 9483
Registrován: 18 pro 2006, 01:00
Bydliště: Český Těšín tam v pohraničí

#69 Příspěvek od konosuke »

...a to je velká chyba, soudruzi ! bez některých věcí se človek obejde ale bez kakání nikoliv ! (npor.Pernica, Černí baroni)
Co se může pokazit to se taky pokazí. Co se nemůže pokazit to se pokazí taky. (Murphy)

Odpovědět

Zpět na „Nezařaditelné“