Prodám LCD TV, meteostanici

NEKOMERČNÍ nabídka přístrojů, součástek a náhradních dílů

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
radioelectrum
Příspěvky: 2055
Registrován: 11 lis 2011, 01:00
Bydliště: Oslavany
Kontaktovat uživatele:

Prodám LCD TV, meteostanici

#1 Příspěvek od radioelectrum »

meteostanice , bohužel se v tom nevyznám 1000Kč
LCD Panasonic, rozbitý po rodinné hádce, elektronika by měla být v pořádku 300Kč
zdroj Tesla stejnosměrný rozvod před cca 15 lety fungoval 500Kč
dále nabízím sadu letních pneu 175/65R14,omlouvám se že to je mimo náš obor, ale třeba někdo bude mít zájem.
případnému kupci mohu přidat nějakou elektromaličkost jako bonus...

vše pouze osobní odběr v Ivančicích o tomto víkendu nebo o tom příštím prodlouženém.
Přílohy
P1220190.jpg
(168.34 KiB) Staženo 173 x
P1220195.jpg
(177.26 KiB) Staženo 146 x
P1220198.jpg
(292.65 KiB) Staženo 134 x

Uživatelský avatar
marli
Příspěvky: 173
Registrován: 15 bře 2007, 01:00

#2 Příspěvek od marli »

Ahoj, vím že píšeš pouze o osobním odběru, nicméně velmi mě zajímá to torzo meteostanice - kdyby se Ti mě zželelo, jsem ochotný uhradit náklady na dopravu a práci okolo s tím spojenou...

Milan

Uživatelský avatar
radioelectrum
Příspěvky: 2055
Registrován: 11 lis 2011, 01:00
Bydliště: Oslavany
Kontaktovat uživatele:

#3 Příspěvek od radioelectrum »

tu meteostanici bych eventuálně poslal.

Ten zdroj určitě nepůjde poslat, musí mít alespoň 30Kg, televize je moc velká a tahat to v rukách na poštu také nechci.

Uživatelský avatar
radioelectrum
Příspěvky: 2055
Registrován: 11 lis 2011, 01:00
Bydliště: Oslavany
Kontaktovat uživatele:

#4 Příspěvek od radioelectrum »

Já ten zdroj koupil v době kdy jsem si chtěl megalomansky zařídit dílnu. Teď jsem zjistil že akorát občas zapnu BS 275 a tento zdroj by mi pouze zabíral místo. Z prostorových důvodů budu dávat pryč i autotransformátor Křižík a osciloskop Tesla, ten veliký, typ z hlavy nevím, ale to až se k tomu prohrabu. Je to o tom kdo má na to místo v dílně.

Ta TV je celá akorát je praštěno zepředu do panelu. takže desky elektroniky jsou bez mechanického poškození.

Uživatelský avatar
mtajovsky
Příspěvky: 3694
Registrován: 19 zář 2007, 02:00
Bydliště: Praha

#5 Příspěvek od mtajovsky »

Kdybych už ten rozvod neměl, tak bych ho určitě bral. Za takovou cenu se určitě udá, znalí vědí, že je tam pěkný regulační autotransformátor použitelný i samostatně nebo jako díl do něčeho jiného. A regulák za 500 - to není vůbec drahé. Jediná věc je, jestli se uhlík volně otáčí - není zbroušený.

Odpovědět

Zpět na „Nabídka přístrojů, součástek a náhradních dílů“