Co jste pøinesli zajímavého ze sbìrného dvora 3

Prostor pro osobní dotazy, které nelze jinde dopasovat, případně které přímo nesouvisí s bastlením či elektrotechnikou obecně (protože i bastlíři jsou většinou normální lidé, co nedrží v ruce štípačky a šroubovák 24 hodin denně). Neslouží pro přeposílání obecně známých informací z komerčních webů.

Moderátor: Moderátoři

Zamčeno
Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
rnbw
Příspěvky: 32312
Registrován: 21 bře 2006, 01:00
Bydliště: Bratislava

#166 Příspěvek od rnbw »

Neskusal som, toto bolo navrchu :D Ale nevidel som tam ani mys, tu si asi nechali aj s prijimacom. Ale ta mohla tiez zapadnut dole :D

Uživatelský avatar
lesana87
Příspěvky: 3296
Registrován: 20 zář 2014, 02:00

#167 Příspěvek od lesana87 »

Myš byla určitě dole a chroupala tam starej chleba. Ale asi nebyla bezdrátová, měla ocásek, no, možná to byla anténka. :)

Uživatelský avatar
rnbw
Příspěvky: 32312
Registrován: 21 bře 2006, 01:00
Bydliště: Bratislava

#168 Příspěvek od rnbw »

Mozno aj potkana by som nasiel :)

Radovan_79
Příspěvky: 650
Registrován: 24 črc 2016, 02:00

#169 Příspěvek od Radovan_79 »

Mně se stala nedávno věc. Nesl jsem do červeného kontejneru zdechlý zdroj od notebooku (takový ten běžný, krabička a z ní napevno kábl k notesu). Otevřel jsem ten chřtán, vložil to na tu plochu a zavřel, aby to spadlo dovnitř. Nic se nedělo, šel jsem opodál čekat na autobus a pořád jsem na ten kontejner viděl. Asi za tři minuty se z toho kontejneru vysoukal cikán :D Vzhledem k rozměrům kontejneru tím zdrojem musel určitě koupit :lol:

Uživatelský avatar
Hejnicek
Příspěvky: 2022
Registrován: 16 čer 2004, 02:00

#170 Příspěvek od Hejnicek »

Tos nemohl vyhodit jeste UPS treba 1000W?

Radovan_79
Příspěvky: 650
Registrován: 24 črc 2016, 02:00

#171 Příspěvek od Radovan_79 »

Vědět to, že tam je, tak bych to zvenku nějak zalígroval, třeba opodál se povalující násadou od smetáku :)

Uživatelský avatar
Celeron
Příspěvky: 16140
Registrován: 02 dub 2011, 02:00
Bydliště: Nový Bydžov

#172 Příspěvek od Celeron »

Hejnicek píše:Tos nemohl vyhodit jeste UPS treba 1000W?
Pouze s batérkou, bez ní by to bylo málo účinné. :lol:
Jirka

Proč mi nemůže všechno chodit hned ?!!

Uživatelský avatar
konosuke
Příspěvky: 9483
Registrován: 18 pro 2006, 01:00
Bydliště: Český Těšín tam v pohraničí

#173 Příspěvek od konosuke »

Hejnicek píše:Tos nemohl vyhodit jeste UPS treba 1000W?
nemohl, to by byl teroristickej útok proti národnostní menšině...
Co se může pokazit to se taky pokazí. Co se nemůže pokazit to se pokazí taky. (Murphy)

Uživatelský avatar
PixelOrgy
Příspěvky: 1933
Registrován: 04 zář 2007, 02:00

#174 Příspěvek od PixelOrgy »

Radovan_79 píše:Mně se stala nedávno věc. Nesl jsem do červeného kontejneru zdechlý zdroj od notebooku (takový ten běžný, krabička a z ní napevno kábl k notesu). Otevřel jsem ten chřtán, vložil to na tu plochu a zavřel, aby to spadlo dovnitř. Nic se nedělo, šel jsem opodál čekat na autobus a pořád jsem na ten kontejner viděl. Asi za tři minuty se z toho kontejneru vysoukal cikán :D Vzhledem k rozměrům kontejneru tím zdrojem musel určitě koupit :lol:
:lol: :lol: :lol:

Takovy veci uz nechci cist pri jidle, malem jsem se zadusil. To je strasny peklo :lol:

Jak tu uz psali, aspon olovnak z UPSky jsi mu tam mel fouknout.. No to zablokovani outputu by bylo taky ftipny tusim :-D

Uživatelský avatar
kejki
Příspěvky: 2270
Registrován: 10 lis 2009, 01:00
Bydliště: u Velvar, mezi D8 a R7

#175 Příspěvek od kejki »

Rasisti, beztak závidíte, že se do té kapsy nevejdete :lol:

Uživatelský avatar
EKKAR
Příspěvky: 29689
Registrován: 16 bře 2005, 01:00
Bydliště: Česká Třebová, JN89FW21

#176 Příspěvek od EKKAR »

Nejhorší práci pak mají provozovatelé zastaváren und bazarů v blízkým okolí takovejch "kolesovejch" kontejnerů, když musejí odmítat ty jejich "nálezy" vykupovat ... :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Nasliněný prst na svorkovnici domovního rozvaděče: Jó, paninko, máte tam ty Voltíky všecky...

A kutilmile - nelituju tě :mrgreen: :mrgreen: !!!

Uživatelský avatar
Celeron
Příspěvky: 16140
Registrován: 02 dub 2011, 02:00
Bydliště: Nový Bydžov

#177 Příspěvek od Celeron »

U nás jsou tyhle kolesa na kontíkách na elektroodpad tak malý, že by museli průzkumníkovi nejdřív uřezat nožičky a možná i hlavičku. Vrak starýho Bratislavskýho videa se mě do kolesa nevešel.
Jirka

Proč mi nemůže všechno chodit hned ?!!

Uživatelský avatar
Davidsev
Příspěvky: 717
Registrován: 02 bře 2007, 01:00
Bydliště: Štatl

#178 Příspěvek od Davidsev »

Neměl by někdo zájem o relativně zachovalý kotoučák Tesla B700? Leží na SD, není problém jej ,,zachránit". Kdyžtak napište SZ, co nejdřív.
Eletrika je sviňa, kope a neni vidět :hool:

Uživatelský avatar
Hydrawerk
Příspěvky: 7678
Registrován: 13 pro 2011, 01:00
Bydliště: Earth

#179 Příspěvek od Hydrawerk »

U popelnic někdo zanechal PC asi z roku 2005. Už byl trochu vykuchaný, ale zbyl tam na mě aspoň spínaný zdroj Eurocase atx-450W PFC. Možná je to hroznej shit, ale bylo mě líto ho tam nechat.
https://www.alza.cz/zdroj-eurocase-450w ... tm#recenze

Nyní je na karanténě ve sklepě. Za dva měsíce už zdechnou bacily a zkusím ho zapnout.
Přílohy
eurocase PC PSU.jpg
(247.3 KiB) Staženo 55 x

Uživatelský avatar
EKKAR
Příspěvky: 29689
Registrován: 16 bře 2005, 01:00
Bydliště: Česká Třebová, JN89FW21

#180 Příspěvek od EKKAR »

Ve stodole u bu2520 takovejch zdrojů najdeš desítky. Na váhu si to netroufnu odhadnout, ale avii bys tam všemožnou veteší naplnil až po střechu skříně a ještě by asi zbylo ...
Nasliněný prst na svorkovnici domovního rozvaděče: Jó, paninko, máte tam ty Voltíky všecky...

A kutilmile - nelituju tě :mrgreen: :mrgreen: !!!

Zamčeno

Zpět na „Nezařaditelné“