Notebook PackardBell iPower

Počítače stolní, notebooky, tablety, tiskárny, scanery a vše, co nějak souvisí s PC

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
jinx
Příspěvky: 33
Registrován: 29 dub 2004, 02:00
Kontaktovat uživatele:

Notebook PackardBell iPower

#1 Příspěvek od jinx »

Mam doma notebook, nehce se nabíjet, adapter ma anglickou záskuvku proto má redukci, po pripojeni k adapteru notebook nastartuje a nejde display (ani prepnout funkcnimi klavesami) nefunguje i obraz po pripojeni na externi monitor. Po odpojeni adapteru se notebook vypne. I kdyz je adapter pripojeny notebook se nenabiji. Rad bych zmeril aumulator je to typ PANASONIC CGR-B/T19SE-MSL ma kolem 7 pinu, nevite nekdo jake je zapojeni tech pinu?

Uživatelský avatar
Hill
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 18898
Registrován: 10 zář 2004, 02:00
Bydliště: Jičín, Český ráj

Když už nejde grafika,

#2 Příspěvek od Hill »

zkontroluj, jestli běží ventilátor procesoru. Jestli ne, je chyba na power boardu a tam bývá taky příčina, proč to nenabíjí.
Jestli někdo máte víc zkušeností, rád se přiučím, ten PWRB neumím taky opravit a jeden docela slušný notebook se mi kvůli tomu válí v šuplíku.

Uživatelský avatar
SJames
Příspěvky: 23
Registrován: 06 pro 2004, 01:00
Bydliště: Přerov
Kontaktovat uživatele:

#3 Příspěvek od SJames »

Mám něco podobného... Taky ho zapnu (když je CD v mechanice tak ho asi načítá, ptotože CD-ROMka jede), ale displej se nerozsvítí a dál se už nic neděje... Jediný rozdíl bude v tom, že mě se baterka nabíjí. A souhlasím s Hill(em) - větráček procesoru nejede.

Nicméně, k čemu je mi to platné, když to celé nejede... :cry: :cry: :cry:

Uživatelský avatar
kvantumer
Příspěvky: 44
Registrován: 28 úno 2005, 01:00
Bydliště: Zlin

#4 Příspěvek od kvantumer »

to bude uz spaleny procesor 8O vymen ho jestli to vubec pujde :twisted: ,
/ pokud zmacknes Alt F5 zaraz prepne ti obrazovka na monitor nekdo ma Fn F5, stejne to bude vadny procesor :wc:

Odpovědět

Zpět na „Výpočetní technika“