NOZ a právo na "zapomenutí" uživatele (odděleno)

❓ Připomínky a dotazy pro administrátory a moderátory. Zde řešte problémy s přihlášením či heslem, můžete navrhnout otevření nové rubriky v diskuzním fóru či napsat případné připomínky k portálu nebo diskuzi.

Moderátor: Moderátoři

Zpráva
Autor
Soemtron
Příspěvky: 1085
Registrován: 23 čer 2013, 02:00
Bydliště: Olomoucko

#16 Příspěvek od Soemtron »

Jeejda píše: ... Soemtron: Neboj, žádal jsem admina i o zrušení účtu / loginu. ...
Nebojím a je mi to jedno. Jde jen o to, že pokud se rozhodnu někde něco psát, zvláště na odborných fórech mělo by to tam i zůstat. Protože pokud by to provedlo více uživatelů, zůstanou z vláken - témat jen nic neříkající torza.
:!: Sháním SM ELKA 21A, 6521, OKU101...
Koupím obrazovku Toshiba LR30477

Uživatelský avatar
Habesan
Příspěvky: 6924
Registrován: 12 led 2009, 01:00
Bydliště: Plzeňsko
Kontaktovat uživatele:

#17 Příspěvek od Habesan »

A co by v takovém případě udělal Ježíš?
Jesus saves...
Sháním hasičák s CO2 "sněhový", raději funkční.
(Nemusí mít platnou revizi.)
(Celkově budu raději, když se to obejde bez papírů.)

Uživatelský avatar
dudo02
Příspěvky: 981
Registrován: 27 úno 2007, 01:00

#18 Příspěvek od dudo02 »

Jeejda píše:...
Snad si mal na zmazanie svojich prispevkov dost vazny dôvod - je ich skoda. Prajem skore vyriesenie problemov a navrat do pohody.
A tomuto foru prajem cim menej uzivatelov, ktory za sebou zanechaju bordel v podobe zmazanych prispevkov.

Uživatelský avatar
Hill
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 18898
Registrován: 10 zář 2004, 02:00
Bydliště: Jičín, Český ráj

#19 Příspěvek od Hill »

Jak to tak čtu, opravdu vážně přemýšlím nad úlevou z pravidel, že citace celého bezprostředně předcházejícího příspěvku od některých uživatelů nemusí být vždy nutně mazaná a pronásledovaná. Ono zrušení některých příspěvků nebo profilu uživatele nadělá ve vláknech dokonalé nepřehledno, přece jen by ty citace dost vysvětlily. Naproti tomu autor takto citovaného příspěvku by podle platného zákona měl vyzvat každého, kdo ho (legálně) citoval, ještě k odstranění citace.
Ale nechápu, proč po sobě mazat příspěvky a profil. Někam jsem něco napsal, tak asi vím, co, a nemusím se za to stydět. A, jestli se někdo stydí, buď neměl psát, nebo mu, jestli si to jeho jiné příspěvky zaslouží, vyjímečně změním profil. Mazat ho nebudu, je to potenciálně nebezpečná akce. To nevadí jen u těch, kdo se zaregistrovali, ale nenapsali jediný příspěvek.
Jen jednou jsem smazal profil na žádost uživatele, který měl na fóru asi stovku příspěvků, ty se nepřepsaly na anonyma, ale zmizely i s profilem. Nadělalo to slušný čurbes nejen v přehlednosti fóra, ale také přímo v databázi. Nenapadlo mě probrat to napřed se Zdeňkem, a ten měl co rovnat další dva dny, protože netušil, co se stalo.
Nicméně nehodlám měnit jednomu uživateli profil pokaždé, kdy si vzpomene. To je jako obrážet všechny trafiky a zabavovat časopisy, aby se nikomu nedostal do ruky ani jeden výtisk, protože redaktor napsal něco, co se mu pak rozleželo. Jenže je to zbytečná snaha - že se zabavuje, to se rychle roznese. A tu a tam se nějakých pár výtisků vždycky mezi lidi dostane, protože je někdo včas "uklidí".
V podstatě stejně to funguje na internetu, ty informace jen tak nezmizí, protože ty stopy jsou kdekoli po světě, kam žádný NOZ nějaké ČR nedosáhne. Mimochodem - také tento návrh pokládám za zhovadilost. Nejčerstvější znění návrhu novely PS vrátila legislativní radě vlády, ale ještě minulý týden se k tomu tato nevyjádřila, má asi ještě na práci zachování alespoň částečné vzájemné návaznosti jiných zparchantělých předpisů.

Koukejte psát tak, ať si za napsaným můžete stát, nevyvolávejte osobní střety a tyto starosti nám všem odpadnou.

Uživatelský avatar
Yarda1
Příspěvky: 2372
Registrován: 11 úno 2009, 01:00

#20 Příspěvek od Yarda1 »

Je škoda, že se Jeejda takhle rozhodl. IMHO pokud se tu vyskytne nějaký skutečně nevhodný příspěvek, tak jsou tu admini co s tím něco udělají. A pokud se tu vyskytne něco s čím někdo nesouhlasí, třeba to zase někomu jinému může poskytnout vodítko k nalezení správného řešení.
Svět je divadlo, které se jen proto tak špatně hraje, abych já se měl čemu smát. Ladislav Stroupežnický

Uživatelský avatar
Standa99
Příspěvky: 3476
Registrován: 29 čer 2004, 02:00

#21 Příspěvek od Standa99 »

Kdyby náhodou jeblo mě, tak mě nemažte :lol:
.
..
...
Ať žije zdejší FOSILOVNA :D

Uživatelský avatar
ZdenekHQ
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 25593
Registrován: 21 črc 2006, 02:00
Bydliště: skoro Brno
Kontaktovat uživatele:

#22 Příspěvek od ZdenekHQ »

Jako perličku můžu uvést, že i před NOZ tímto trpěly i celé vesnice.

Ferdinand Porsche navrhoval pro Hitlera tanky - a už tenkrát na bázi ELEKTRICKÉHO pohonu kol (teda spíš pásů). Jenže se mu z toho víc kouřilo, než jezdilo, tak Hitler vybral klasiku. Porsche si tenkrát dost věřil, že vyhraje, vlastně už měl předem nachystáno asi 200 podvozků pro sériovou výrobu.

A tak se, stalo, že:
Posmrtné "vymazání" z Vratislavic

Obyvatelé města Vratislavic si v roce 2013 vzpomněli, že Porsche byl v SS a NSDAP a proto se rozhodli peticí, že veškeré cedule připomínající rodáka odstraní.[4] Kvůli tomu automobilka Porsche odvezla 3 vozy, které zde byly vystavené na zdejší expozici. V tuto chvíli (20.12.2013) se spekuluje, že automobilka celou expozici zruší.[5]
https://cs.wikipedia.org/wiki/Ferdinand_Porsche
Pro moje oslovení klidně použijte jméno Zdeněk
Správně navržené zapojení je jako recept na dobré jídlo.
Můžete vynechat půlku ingrediencí, nebo přidat jiné,
ale jste si jistí, že vám to bude chutnat[?
]

Odpovědět

Zpět na „Provoz fóra“