Panasonic VIERA TX-L32V10E firmware, kde stáhnout ?

Poradna určená pro amatéry

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
axinsoft
Příspěvky: 18
Registrován: 17 srp 2012, 02:00

Panasonic VIERA TX-L32V10E firmware, kde stáhnout ?

#1 Příspěvek od axinsoft »

Dobrý dne,
potřeboval bych aktualizovat firmware pro televizi PANASONIC VIERA TX-L32V10E ale nemohu jej nikde na netu najít. Pokud můžete mi zde
vložit odkaz ke stažení nebo jej někde uložit byl bych rád (popř. včetně návodu).

Děkuji předem.

Uživatelský avatar
serv686
Příspěvky: 166
Registrován: 26 kvě 2009, 02:00
Bydliště: Plzeň

#2 Příspěvek od serv686 »

Bylo by vhodné napsat co za vadu chceš tou aktualizací opravit?
A jakou verzi máš nyní nainstalovanou v TV?

Uživatelský avatar
axinsoft
Příspěvky: 18
Registrován: 17 srp 2012, 02:00

#3 Příspěvek od axinsoft »

Verze FW je tam 2.213 a problém je po několika letech s CI modulem. Už jsem zkoušel 2 CI+ moduly IRDETO a i když hlásí CI modul ok a karta SKYLINK taky OK tak stále píše kódovaný kanál. Refresh karty (poslání zápisů) nepomáhá. U prvního modulu hrály pouze SD kanály a žádný HD (i když byly naladěny podle posledních parametrů Skylinku). Modul se teď v televizi snaží aktualizovat svůj FW ale u 2% to ztroskotá na chybě stahování ze satelitu. Druhý modul je Irdeto smit ci+, ten je vložen s kartou OK, ale na všech kanálech píše kódovaný kanál.

Uživatelský avatar
Standa99
Příspěvky: 3476
Registrován: 29 čer 2004, 02:00

#4 Příspěvek od Standa99 »

To mi nepřipadá jako problém TV, každopádně tady najdeš odkaz na firmware "SW 2.216" pro tvou TX-L32V10E. Je to od němců, tak snad to bude pro EU.
.
..
...
Ať žije zdejší FOSILOVNA :D

Uživatelský avatar
axinsoft
Příspěvky: 18
Registrován: 17 srp 2012, 02:00

#5 Příspěvek od axinsoft »

Standa99 píše:To mi nepřipadá jako problém TV, každopádně tady najdeš odkaz na firmware "SW 2.216" pro tvou TX-L32V10E. Je to od němců, tak snad to bude pro EU.
CI modul s kartou funguje v jiném přístroji zcela v pořádku, tak už nevím kde by mohla být závada.

Uživatelský avatar
serv686
Příspěvky: 166
Registrován: 26 kvě 2009, 02:00
Bydliště: Plzeň

#6 Příspěvek od serv686 »

Při této vadě by mohl FW 2.216 pomoct, řeší problémy se Skylinkem. Ovšem nechápu jak jsi to mohl vydržet až do teď, s tím starým... Je asi z roku 2011-2... a tehdy se docela upgradovalo, protože málokomu fungovalo HD na Skylinku, když tehdy Skylink změnil parametry přes specifikaci...

Uživatelský avatar
axinsoft
Příspěvky: 18
Registrován: 17 srp 2012, 02:00

#7 Příspěvek od axinsoft »

Telka je v jednom ústavu pro mentálně retardované a zatím tam hrály
SD programy.

Odpovědět

Zpět na „Televizory, monitory a projektory - PORADNA pro amatéry a začátečníky“