Koupím starý třífázový jistič 25A M

Přístroje, součástky, náhradní díly. Náhrady součástek, kompatibilita apod.

Moderátor: Moderátoři

Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
rudolf02
Příspěvky: 445
Registrován: 05 zář 2012, 02:00
Bydliště: ústeckoorlicko

#16 Příspěvek od rudolf02 »

Pánové děkuji. Vyšší moc skutečně požaduje ITM 25A a nikoli původně žádané IJM (se kterým jsem měl problém i já).
Omlouvám se všem, které jsem zbytečně připravil o jejich čas. Má chyba. Příště musím být důslednější. Jistič by měl být označen:
TYP ITM 25A/500V M v kroužku znak SEZ

Uživatelský avatar
Jenys
Příspěvky: 2120
Registrován: 11 úno 2008, 01:00
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

#17 Příspěvek od Jenys »

Tak pokud je tohle co myslíš, tak je k dispozici. Zdá se být nepoužitý, ale za to neručím. Pokud já vím, tak jsem ho měl vždy jen uskladněný v garáži.
Když tak piš na SZ. Honza.
Přílohy
20161115_211327_cr.jpg
(81.6 KiB) Staženo 90 x
Když něco nevíte...klidně se zeptejte :) Co vás nezabije, to vás posílí :) Jenys :)

Uživatelský avatar
jjilek
Příspěvky: 3808
Registrován: 29 bře 2009, 01:00
Bydliště: Olomouc
Kontaktovat uživatele:

#18 Příspěvek od jjilek »

Tak jsem i já našel vedle dříve mnou nabízeného ITV také jistič ITM 25A. Už jej asi máš od Jenyse.

Uživatelský avatar
Jenys
Příspěvky: 2120
Registrován: 11 úno 2008, 01:00
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

#19 Příspěvek od Jenys »

Jo, už cestuje k němu :D
Když něco nevíte...klidně se zeptejte :) Co vás nezabije, to vás posílí :) Jenys :)

Uživatelský avatar
warp
Příspěvky: 1063
Registrován: 23 zář 2004, 02:00
Bydliště: Praha-Sobín

#20 Příspěvek od warp »

Jen pro info, teï si vzpomínám, že mùj známý z Lounska má na domku místo obvyklých "kudel" èi "patron" na vstupu od stožáru taky 3x "IJV/IJM" jistièe - pro každou fázi zvláš￾. Že by specialita bývalé severoèeské energetiky (Rudolf02 - Orlickoústecko)?

Uživatelský avatar
Achab
Příspěvky: 5945
Registrován: 05 lis 2010, 01:00
Bydliště: okr. Vyškov

#21 Příspěvek od Achab »

HDS do 25A s jističem se dávaly při rekonstrukci sítí jako náhrada za zrušené izolátorové pojistky ZIP za stavu kdy většina odběrů měla před elektroměrem pouze vypínač.
V oblasti JM to leckde měly i celé obce, ačkoliv dnes už tyto skříně dožívají jenom vyjímečně. Vyrábělo se litinové i plechové provedení. Celkově se tyto skříně moc neujaly, převládly SIL35 a 63A s pojistkami.

Odpovědět

Zpět na „Sháňka po přístrojích, součástkách nebo náhradních dílech“