Nabídky na Aukru 2 (rozděleno, zamčeno)

Prostor pro osobní dotazy, které nelze jinde dopasovat, případně které přímo nesouvisí s bastlením či elektrotechnikou obecně (protože i bastlíři jsou většinou normální lidé, co nedrží v ruce štípačky a šroubovák 24 hodin denně). Neslouží pro přeposílání obecně známých informací z komerčních webů.

Moderátor: Moderátoři

Zamčeno
Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
Racius
Příspěvky: 189
Registrován: 29 srp 2009, 02:00
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

#1066 Příspěvek od Racius »

Především to vypadá, že on ve skutečnosti nechce prodat, on se chce jenom pochlubit. V každé fotce nabízeného předmětu je značný záběr jeho skladiště (vesměs bezcenného) harampádí.
Tady to dělal třeba psychosalam(a jeho mnohé identity), které nabízeli nezvyklé a málo rozšířené přístroje. Pokus o navázaní komunikace ohledně obchodu se nikdy nezdařil (osobní zkušenost + zkušenost pár lidí se kterými jsem si psal přes SZ).
To samé, když vyvěsil inzerát, že koupí nějaký nezvyklý předmět u kterého bylo krajně nepravděpodobné, že mu jej tady někdo nabídne.
Zprávu vždy přečetl, ale nikdy nereagoval.

Uživatelský avatar
radioelectrum
Příspěvky: 2055
Registrován: 11 lis 2011, 01:00
Bydliště: Oslavany
Kontaktovat uživatele:

#1067 Příspěvek od radioelectrum »

Buď jsem odborník v oboru a jsem schopen vyzkoušet to co nabízím, nebo tomu nerozumím a potom si na odborníka nehraji.
Pokud je něco z elektro věcí nabízeno jako že tomu nerozumím a nabízí to někdo kdo má 150 dalších nabídek třeba s autodíly, či porcelánem tak to beru, ale od člověka co dělá ze sebe znalce elektroniky to vypadá jako že si dělá z kupců vyloženě pr*.
Už z principu u takových zásadně nic nekupuji. Kdysi jsem cosi od nějakého takovéhoto vy*caného prodejce koupil, dokonce mi před tím poslal i fotky, a nakonec jsem zjistil že kromě pěkně popsané na nafocené vady tomu bylo něco mnohem horšího a tím pádem to bylo celé neopravitelné.
nevím co si třeba mám myslet o člověkovi co prodává video BETA s tím že ho nemá jak vyzkoušet s tím že před necelým měsícem prodávat kazety.

Uživatelský avatar
starecd
Příspěvky: 2662
Registrován: 17 srp 2010, 02:00
Bydliště: kousek od Zlína

#1068 Příspěvek od starecd »


Uživatelský avatar
radioelectrum
Příspěvky: 2055
Registrován: 11 lis 2011, 01:00
Bydliště: Oslavany
Kontaktovat uživatele:

#1069 Příspěvek od radioelectrum »

http://aukro.cz/au-i6599902525.html
neví někdo co dotyčný nabízí ? nějak jsem to z jeho nabídky nepochopil.

Uživatelský avatar
starecd
Příspěvky: 2662
Registrován: 17 srp 2010, 02:00
Bydliště: kousek od Zlína

#1070 Příspěvek od starecd »

No je to velmi "přesně" popsáno. Patrně jde o nějaké starožitné příbory apd. ovšem takovou nabídku jsem ještě neviděl.

masar
Příspěvky: 12295
Registrován: 03 pro 2005, 01:00

#1071 Příspěvek od masar »

Ne. Příbor (lžíce) má tento prodejce pod názvem Lž. Au je nějaká součást autoveterána. :wink:

Radovan_79
Příspěvky: 650
Registrován: 24 črc 2016, 02:00

#1072 Příspěvek od Radovan_79 »

Řekl bych, že prodává něco použitého, co může někdo chápat jako propagaci čehosi, když se té propagace v popisu zříká.

Uživatelský avatar
pocitujlasku
Příspěvky: 1757
Registrován: 12 pro 2005, 01:00

#1073 Příspěvek od pocitujlasku »

mozno nejaky vojenske oznacenie (nemecke) auta, alebo cosi podobne. A pravdepodobne mu aukro tu fotku zatrhlo.
No vidis, a tak si sa bal

Uživatelský avatar
starecd
Příspěvky: 2662
Registrován: 17 srp 2010, 02:00
Bydliště: kousek od Zlína

#1074 Příspěvek od starecd »

Ne, to budou spíš military, proto ty průpovídky, že nic nepropaguje...

Radovan_79
Příspěvky: 650
Registrován: 24 črc 2016, 02:00

#1075 Příspěvek od Radovan_79 »

No, bude to určitě nějaký "lumen", vzhledem k jeho dalším nabídkám. A hodnocení (62,5%) také o lecčems svědčí.

Uživatelský avatar
starecd
Příspěvky: 2662
Registrován: 17 srp 2010, 02:00
Bydliště: kousek od Zlína

#1076 Příspěvek od starecd »

Už to zmizlo z Aukra.

Uživatelský avatar
fredis
Příspěvky: 5000
Registrován: 17 lis 2004, 01:00
Bydliště: Třebíčsko

#1077 Příspěvek od fredis »

Taky jsem to nenašel. Odstraněno zaměstnancem Aukra..
Rotor rotuje a stator stagnuje...

Uživatelský avatar
Hydrawerk
Příspěvky: 7678
Registrován: 13 pro 2011, 01:00
Bydliště: Earth

#1078 Příspěvek od Hydrawerk »

Co tam bylo pěknýho??
Nabídka byla odstraněna zaměstnancem Aukra.

Uživatelský avatar
stanimir
Příspěvky: 294
Registrován: 08 led 2005, 01:00
Bydliště: u Č.B.

#1079 Příspěvek od stanimir »

Hydrawerk píše:Co tam bylo pěknýho??
Nabídka byla odstraněna zaměstnancem Aukra.

Kód: Vybrat vše

http://aukro.cz/listing/user/listing.php?us_id=13283805

Uživatelský avatar
radioelectrum
Příspěvky: 2055
Registrován: 11 lis 2011, 01:00
Bydliště: Oslavany
Kontaktovat uživatele:

#1080 Příspěvek od radioelectrum »

kdysi jsem byl na jedné veteránské burze (občas tam jedu si koupit nějaké staré rádio)a viděl jsem tam pouzdro na nějakou německou pistoli z 2 sv. války a říkal jsem kamarádovi že je za těch 8000 Kč dost drahé a ten mi vysvětlil že se vystavuje prázdné, ale prodává za tu cenu plné včetně funkčního vnitřku. tak jsme si říkal jestli to není něco podobného, třeba že poddává funkční granát nebo nějakou munici a podle toho označení to kupec pozná.

Zamčeno

Zpět na „Nezařaditelné“