Autoradio

Poruchy, opravy, rady, návody (kromě návodů na UNLOCK !)

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
jano2
Příspěvky: 1748
Registrován: 28 pro 2006, 01:00
Bydliště: Orava,sever

Autoradio

#1 Příspěvek od jano2 »

Dostalo sa ku mne autoradio, BLAUPUNKT, MUNCHEN RD104,Je to aj s kartou,no po zapnuti,zasvietia ----,(štyry čiarki),a nič viac.Je možne,že chce ešte aj nejaki kod?Dakujem za reakcie.

Uživatelský avatar
elektromichal
Příspěvky: 190
Registrován: 09 říj 2003, 02:00
Bydliště: KARVINA
Kontaktovat uživatele:

BP

#2 Příspěvek od elektromichal »

Blaupunkt Munchen RD104 Code Entry
The procedures outlined below should be used in cases where either 'CARD 1' or 'CARD 2' or 'BOTH CARDS' are missing. This will enable new card(s) to be programmed.

ACTIVATING CARD 1 : Switch the set on and insert 'CARD 2'. Then remove this card. The display will show 'LEARNING' Within 10 seconds, insert 'CARD 1'. The set will now operate with either card.

ACTIVATING CARD 2 : As before but using the 'CARD 1'.

ACTIVATING BOTH CARDS : Before this can be completed the set must be decoded first. After turning on the set with either cards in the set, press and hold [ Pre-set 1 and FM keys ]. Display shows '0000' (Otherwise press keys 1 and 4). Enter the code and press [ > ] key to accept. Follow the appropriate procedure outlined above to activate the second card.

Uživatelský avatar
jano2
Příspěvky: 1748
Registrován: 28 pro 2006, 01:00
Bydliště: Orava,sever

#3 Příspěvek od jano2 »

Dakujem za odpoved,ale moc mudrejši nie som,ta angličtina,neviem ,prečo to nešlo slovenski,alebo česki,nema mi to kto preložit.Vdaka.

Návštěvník

#4 Příspěvek od Návštěvník »

jano2 píše:Dakujem za odpoved,ale moc mudrejši nie som,ta angliètina,neviem ,preèo to nešlo slovenski,alebo èeski,nema mi to kto preložit.Vdaka.
ja ti to prelozim ..daj si to odblokovat .
Ak tam mas ciarky karta nie je z toho radia alebo je poskodena
Codec

Uživatelský avatar
petrfav
Příspěvky: 52
Registrován: 27 úno 2008, 01:00
Bydliště: Střední Morava

#5 Příspěvek od petrfav »

Zdravím, mam Munchen RD 104. CD po vložení jen cvaká a nemůže nabrat otáčky. Přitom někdy naběhne a rozehraje se, ale po chvíli začne přeskakovat. Ale většinou /90%/ jen cvaká a pak se vysune a napíše cd err. Cedečkem to není, tak nevím, jestli motorek nebo optika. Nemáte někdo praktickou zkušenost s tímto problémem? Mechanika je KSS 313 A od Sony.
Děkuji za odpověď.

Uživatelský avatar
mi-ro
Příspěvky: 7651
Registrován: 08 úno 2005, 01:00
Bydliště: rovina u Kolína

#6 Příspěvek od mi-ro »

Ano máme zkušenost. Je to buď motorek, optika nebo něco jiného. Třeba takový motor se nechá lehce prověřit. Ale to už se musí demontovat a měřit stejně jako u diagnostiky jiných závad.
..to bude jen ňákej odpůrek

Uživatelský avatar
petrfav
Příspěvky: 52
Registrován: 27 úno 2008, 01:00
Bydliště: Střední Morava

#7 Příspěvek od petrfav »

Dobře děkuji, zkusil bych alespoň ten motorek, mohl bych vědět jakým způsobem se dá lehce prověřit, zda dokáže vyvinout správné otáčky? Že se to bude muset demontovat je mi jasné. Děkuji.

Uživatelský avatar
Eleman
Příspěvky: 3439
Registrován: 21 úno 2011, 01:00
Bydliště: Český Středozápad (JO70AD)

#8 Příspěvek od Eleman »

Například měřením odebíraného proudu při napájení z externího zdroje. Proud nezatíženého motorku musí být přiměřený (10-tky mA) a hlavně nesmí kolísat.
Člověk se celý život učí jenom proto, aby ve stáří všechno zapomněl.
„Když už člověk jednou je, tak má koukat aby byl. A když kouká, aby byl, a je, tak má být to, co je, a nemá být to, co není, jak tomu v mnoha případech je.“ J. Werich

Uživatelský avatar
mi-ro
Příspěvky: 7651
Registrován: 08 úno 2005, 01:00
Bydliště: rovina u Kolína

#9 Příspěvek od mi-ro »

V podstatě ano, já takový motor připojím na 3V, rotorem pomalu otáčím ručně a sleduju proud. Většinou motory mají 3 lamely. Proud se nesmí měnit. Doporučuji měřit rychle!
..to bude jen ňákej odpůrek

Odpovědět

Zpět na „Autorádia“