HDTV Adapter pro Samsung Note2

Vše, co se týká mobilních telefonů, GSM bran, mobilních datových připojení

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
robo
Příspěvky: 3228
Registrován: 08 dub 2004, 02:00
Bydliště: Brno

HDTV Adapter pro Samsung Note2

#1 Příspěvek od robo »

Preji hezky predvanocni vecer. Koupil jsem na ebay k Note2 HDTV adapter a ten ze pres HDMI propojim s televizi. Na obalu adapteru je napsano pro GalaxyS3-4 a Note2/Note3. Jenze obraz na televizi zadny. Na telefonu se ukaze jen pripojeni usb zarizeni. Mastaveni telefonu jsem prochazel, ze by neco zapnout, ale nenasel jsem nic. Tak nevim kde je chyba. Je potreba stahnout nejakou aplikaci pro Note 2 aby to fungovalo? Dekuji a vesele vanoce vsem lidem i zde na EB.
Přílohy
HDTV.jpg
(298.68 KiB) Staženo 135 x

Uživatelský avatar
kewin
Příspěvky: 459
Registrován: 21 zář 2008, 02:00
Bydliště: Jižní Morava....
Kontaktovat uživatele:

#2 Příspěvek od kewin »

a neni potřeba do toho přidavné napajeni např nabiječka ? jen mně to napadlo :wink:

Uživatelský avatar
ok1hga
Příspěvky: 11485
Registrován: 28 lis 2006, 01:00
Bydliště: Česká Třebová

#3 Příspěvek od ok1hga »

kewin píše:a neni potřeba do toho přidavné napajeni např nabiječka ?
. . . ano !
https://www.youtube.com/watch?v=JKLM0EozDUA

Uživatelský avatar
robo
Příspěvky: 3228
Registrován: 08 dub 2004, 02:00
Bydliště: Brno

#4 Příspěvek od robo »

Je potreba pridavny napajenim, to je mi znamo. Mel jsem 1.2A adapter a to by mohlo stacit. Zkusim tu testnout s 2A nabijeckou. To video jsem hledal ale marne, moc dik za ne, a prekvapilo me jak hluboko sel ten mikrousb zasunout do telefonu. Ten konektor od adapteru je krapet delsi nez bezny mikrousb a podle videa tam byl zastrceny az na doraz. A na lcd telefonu ve videu bylo videt pripojeni usb zarizeni, to stejny je i u me. Rozdil byl take v tom ze ja mam verzi pro EU-CR ale v ukazce je telefon pro americkeho operatora Verzion. Jestli ve verzich nebyli nejake drobne zmeny a proto to nefunguje jak by melo.

Odpovědět

Zpět na „GSM / CDMA / LTE technika a telefony“