Vtipy, vtipné články a odkazy (odděleno, uzamčeno)

Prostor pro osobní dotazy, které nelze jinde dopasovat, případně které přímo nesouvisí s bastlením či elektrotechnikou obecně (protože i bastlíři jsou většinou normální lidé, co nedrží v ruce štípačky a šroubovák 24 hodin denně). Neslouží pro přeposílání obecně známých informací z komerčních webů.

Moderátor: Moderátoři

Zamčeno
Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
voitano
Příspěvky: 466
Registrován: 02 pro 2009, 01:00

#961 Příspěvek od voitano »

Studenti MIT dostali za úkol rozsvítit žárovičku z baterie. Problém byl, že k tomu dostali jen jediný drátek... :D :cry: https://www.youtube.com/watch?v=aIhk9eK ... e=youtu.be

Uživatelský avatar
EKKAR
Příspěvky: 29689
Registrován: 16 bře 2005, 01:00
Bydliště: Česká Třebová, JN89FW21

#962 Příspěvek od EKKAR »

A nejlepší je, jak tam jeden z dotazovanejch kroutí nad nesvítící žárovičkou hlavou a omlouvá se "...já nevím, já jsem inženýr - strojař (mechanical ingeneer) ..." - a to jsou absolventi MITu ... Svět se v prdel obrací ...
Nasliněný prst na svorkovnici domovního rozvaděče: Jó, paninko, máte tam ty Voltíky všecky...

A kutilmile - nelituju tě :mrgreen: :mrgreen: !!!

Uživatelský avatar
konosuke
Příspěvky: 9483
Registrován: 18 pro 2006, 01:00
Bydliště: Český Těšín tam v pohraničí

#963 Příspěvek od konosuke »

tomu se v jues někdy říká "specializace" kupodivu: na Měsíc i zpět holomci trefili i když někdo říká podvod, blaf, to je téma na jiné vlákno již zde existující
Co se může pokazit to se taky pokazí. Co se nemůže pokazit to se pokazí taky. (Murphy)

Uživatelský avatar
EKKAR
Příspěvky: 29689
Registrován: 16 bře 2005, 01:00
Bydliště: Česká Třebová, JN89FW21

#964 Příspěvek od EKKAR »

Já jen vím od nás z práce jak to dopadlo, když inženýr IT vzal do ruky páječku .... :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: naštěstí měl tolik zbytkový inteligence, že výsledek svý práce poprvé zapnul na elektroúdržbě do zásuvky za oddělovacím trafem a s dobrým jištěním - a že u vedlejšího stolu seděl kluk elektrikář, kterej okamžitě serval ze zdi sněhovej hasičák a použil ho :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Nasliněný prst na svorkovnici domovního rozvaděče: Jó, paninko, máte tam ty Voltíky všecky...

A kutilmile - nelituju tě :mrgreen: :mrgreen: !!!

Uživatelský avatar
konosuke
Příspěvky: 9483
Registrován: 18 pro 2006, 01:00
Bydliště: Český Těšín tam v pohraničí

#965 Příspěvek od konosuke »

práškovej do 1000V aby netříkal vodou nebo pěnou ! náhodou to vím bo tu byl
nedávno jeden revizák a zkoušel mě
Co se může pokazit to se taky pokazí. Co se nemůže pokazit to se pokazí taky. (Murphy)

Uživatelský avatar
EKKAR
Příspěvky: 29689
Registrován: 16 bře 2005, 01:00
Bydliště: Česká Třebová, JN89FW21

#966 Příspěvek od EKKAR »

Píšu snad jasne SNĚHOVEJ = CO₂, ne? Nevím jak ty, ale na elektroúdržbu, kde se opravujou i točivý stroje (neboli jsou tam i rozdělaný ložiska) bych s práškáčem moc nechodil ... Nevím jak ty, já musel během svářečskýho kurzu absolvovat i hasičský školení spojený s praktickým použitím jednotlivejch druhů hasičáků na různý druhy druhy hořlavin a práškáč je zrovna to, čemu bych se vyhnul co největším obloukem...
Nasliněný prst na svorkovnici domovního rozvaděče: Jó, paninko, máte tam ty Voltíky všecky...

A kutilmile - nelituju tě :mrgreen: :mrgreen: !!!

Uživatelský avatar
konosuke
Příspěvky: 9483
Registrován: 18 pro 2006, 01:00
Bydliště: Český Těšín tam v pohraničí

#967 Příspěvek od konosuke »

no to jo...ale když hoří za zády tak se bere co je po ruce a hasičák práskač je
takmer univerzální prostředek
Co se může pokazit to se taky pokazí. Co se nemůže pokazit to se pokazí taky. (Murphy)

Uživatelský avatar
Standa99
Příspěvky: 3476
Registrován: 29 čer 2004, 02:00

#968 Příspěvek od Standa99 »

:lol:
Přílohy
aa.jpg
(131.42 KiB) Staženo 56 x
PC.jpg
(50.28 KiB) Staženo 80 x
.
..
...
Ať žije zdejší FOSILOVNA :D

Uživatelský avatar
EKKAR
Příspěvky: 29689
Registrován: 16 bře 2005, 01:00
Bydliště: Česká Třebová, JN89FW21

#969 Příspěvek od EKKAR »

Ani jedno není vtip - PC v podobně "nahatý" sestavě vídám u známýho v dílně, kde má komponenty "na šampónka" našroubovaný vrutama na kus laťovky sloužící jako boční noha pracovního stolu a ten monočlánek s USB je v podstatě miniaturní powerbanka s jedním Li-Ion článkem a kombinovaným obvodem zajišťujícím nabíjení i vybíjení toho článku uvnitř - čepička s (+) vývodem článku je jen atrapa, pod ní je v klidu schovanej vlastní funkční konektor. A pokud má bejt i ta čepička funkční, je v ní spolu se "samičkou USB" uloženej i sestupnej měnič ze 3,7V na 1,5V ...
Nasliněný prst na svorkovnici domovního rozvaděče: Jó, paninko, máte tam ty Voltíky všecky...

A kutilmile - nelituju tě :mrgreen: :mrgreen: !!!

Uživatelský avatar
EKKAR
Příspěvky: 29689
Registrován: 16 bře 2005, 01:00
Bydliště: Česká Třebová, JN89FW21

#970 Příspěvek od EKKAR »

A jeden trochu černej:
Jak se hrajou "ruský kuželky" víte = 9 kuželek do čtverce a na "šibenici" na lanku nad středem zavěšená koule.
A víte jak se hrajou ARABSKÝ KUŽELKY?
No to se na odstavným parkovišti ukradne polskej kamión naloženej 20 tunama ocelovejch odlitků a ...
Nasliněný prst na svorkovnici domovního rozvaděče: Jó, paninko, máte tam ty Voltíky všecky...

A kutilmile - nelituju tě :mrgreen: :mrgreen: !!!

Uživatelský avatar
TAKJAN
Příspěvky: 5866
Registrován: 17 lis 2011, 01:00

#971 Příspěvek od TAKJAN »

Problém není černoch, ale to, že to, že není v aukci.

V Lidlu zapomenou na jednu cenovku a lidi se hned můžou zbláznit

Vadí vám černoch na letácích?..jděte ven tam je bílo..

ČOI provedla kontrolu pyrotechniky na vietnamských tržnicích a zabavila několik raket země-vzduch a protitankových min. Nebyl k nim český návod.

Maminka poslala dceři SMS "Prosím pošli mi hned svoji selfie."
Dcera se podivila, ale poslala.
Následovala SMS od maminky "Jak to, že nemáš čepici?!"

Malá ručička na desítce a velká na dvanáctce. Co to je?
.
.
.
.
.
Se ženou na pivě

Jedna ručička na desítce a druhá na dvanáctce. Co to je?
.
.
.
.
.
Příjemný večer pedofila

Ani si neuvědomujeme, jak důležitá je v jazyku českém interpunkce. Jako příklad uvedu dvě věty. I laik ihned pozná, jak je důležitá:
Tvoje stará pila leží ve sklepě.
Tvoje stará pila, leží ve sklepě.
S dovolením ještě doplním:
Popravit, nelze udělit milost.
Popravit nelze, udělit milost.
A ještě konkurz na sekretářku:
Co zas chcete, pane řediteli?
Co, zas chcete, pane řediteli?

http://www.placata-zeme.cz/

Uživatelský avatar
EKKAR
Příspěvky: 29689
Registrován: 16 bře 2005, 01:00
Bydliště: Česká Třebová, JN89FW21

#972 Příspěvek od EKKAR »

Dávám "flek" na Takjanovu interpunkci:

Pojďme jíst, děti!
Pojďme, jíst děti!

Ovšem nejlepší hlášku spáchala 8letá neteř - zkuste ze slabikovaný věty vyčíst 2 různý významy:

O - ba - ma - jí - psy ..... :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Nasliněný prst na svorkovnici domovního rozvaděče: Jó, paninko, máte tam ty Voltíky všecky...

A kutilmile - nelituju tě :mrgreen: :mrgreen: !!!

Uživatelský avatar
ZdenekHQ
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 25593
Registrován: 21 črc 2006, 02:00
Bydliště: skoro Brno
Kontaktovat uživatele:

#973 Příspěvek od ZdenekHQ »

Část vlákna oddělena.
TAKJAN píše:Trošku upraven:
Přijde černoch do obchodu a na rameni má papouška. Prodavačka povídá: „Ten je ale krásnej, kdepak jste ho sehnal?“ A papoušek odpoví: „V Lidlu.“

Promiňte, ale ten černoch v Lidlu byl spíš polovičaté – a nebojím se říct, až alibistické řešení. Tam měla být jednonohá lesbická cikánka!

Už zařadila ČT24 mimořádné studio, odkud by volali všem možným lidem a ptali se „co tomu říkáte, že sněží?“

Záchranáři měli rušnou noc. Kromě případů zranění pyrotechnikou ošetřili také několik lidí, kteří se domnívali, že v novém roce bude lí


Psychologové z University Notre Dame (stát Indiana, USA) objevili, že projití dveřmi způsobí v mysli proces, který nazývají “ohraničení události”.
Ten oddělí od sebe dvě skupiny myšlenek. Náš mozek uloží myšlenky, které jsme měli v jedné místnosti, a připraví nepopsanou stránku pro myšlenky v novém prostředí.
Bože, to se mi ulevilo!
Já myslel, že jsem sklerotický 🤐, a ony zatím dveře...
Pro moje oslovení klidně použijte jméno Zdeněk
Správně navržené zapojení je jako recept na dobré jídlo.
Můžete vynechat půlku ingrediencí, nebo přidat jiné,
ale jste si jistí, že vám to bude chutnat[?
]

Uživatelský avatar
sambiliong
Příspěvky: 711
Registrován: 13 dub 2005, 02:00
Bydliště: Praha

#974 Příspěvek od sambiliong »

Ještě k interpunkci:
Lež, má krátké nohy!

Uživatelský avatar
Bernard
Příspěvky: 3614
Registrován: 27 kvě 2005, 02:00

#975 Příspěvek od Bernard »

V podání Jozefa Lady:
Přílohy
Lada-I-F.jpg
Ilustrovaná frazeologie
(19.13 KiB) Staženo 40 x

Zamčeno

Zpět na „Nezařaditelné“