Problem zo sietovym pripojenim vo Win10

Počítače stolní, notebooky, tablety, tiskárny, scanery a vše, co nějak souvisí s PC

Moderátor: Moderátoři

Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
PixelOrgy
Příspěvky: 1933
Registrován: 04 zář 2007, 02:00

#16 Příspěvek od PixelOrgy »

Podle te hglasky to vypada, jako by mu neco vzdycky nastavilo proxy server. Co mas v Ovladaci panely => Moznosti internetu? (resp. nastaveni IE)?

Radovan_79
Příspěvky: 650
Registrován: 24 črc 2016, 02:00

#17 Příspěvek od Radovan_79 »

Viděl jsem tři notebooky s Windows 10 a všechny se s wifi chovaly podobně. A to tak, že se to zaplo, wifi se nepřipojilo a byl nutný restart, pak to fungovalo normálně. Nepřišel jsem na to, čím to je. Zajímavé je, že tablet s Win 10 (a původně s Win 8.1) to nedělá.
A co router a jeho wifi? Máš DSL? Nemají podobný problém třeba jiné PC, tablety nebo mobily, co se k tomu připojí?
tiktak1953: Já měl při těch mrazech a sněhu antény (na TV a na FM) obalené námrazou, ale šlo všechno normálně. Kdy TV zlobí je, když je hustá mlha. To to kostičkuje a nedá se na to koukat.

Uživatelský avatar
kajsmentke
Příspěvky: 160
Registrován: 30 srp 2014, 02:00

#18 Příspěvek od kajsmentke »

Proxi server nastaveny nemam , i ked podla tej chybovej hlasky to tak vyzera. Ano aj toho sa obavam ci sa ho nieco nepokusa nastavit skryte, ale Avira nic nenasla.

Vsetky ostatne zariadenia v sieti sa chovaju normalne, ale win 10 je len na tomto notebooku.

Radovan_79
Příspěvky: 650
Registrován: 24 črc 2016, 02:00

#19 Příspěvek od Radovan_79 »

Asi to bude nějaká "vlastnost" těch Win 10... :?

Uživatelský avatar
Standa99
Příspěvky: 3476
Registrován: 29 čer 2004, 02:00

#20 Příspěvek od Standa99 »

V prosinci vyšel update KB3206632, se kterým nastaly problémy s DHCP i přes tvrzení:
Vyřešení chyby ve službě CDPSVC, která v některých situacích mohla způsobit, že počítač nemohl získat IP adresu
Zkusil bych zadat IP ručně, jestli to nezmizí a proxy se také nastavuje i v některých prohlížečích, bez ohledu na systémové nastavení. Windows používáš v angličtině podle té hlášky o proxy?
.
..
...
Ať žije zdejší FOSILOVNA :D

Odpovědět

Zpět na „Výpočetní technika“