Sencor SLT1911 DVB-T, nejde zapnout

Poradna určená pro amatéry

Moderátor: Moderátoři

Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
Syron
Příspěvky: 662
Registrován: 20 říj 2016, 02:00
Bydliště: Olomoucko

#16 Příspěvek od Syron »

To by bylo super! Rád zaplatím za vše. F.

Uživatelský avatar
KiTt
Příspěvky: 206
Registrován: 25 srp 2012, 02:00
Bydliště: Brno a okoli

#17 Příspěvek od KiTt »

Tak jsem vykuchal toho sencora. Kterou paměť chceš vyčíst? Nenašel jsem žádnou spi která dělá zmíněné problémy.
FW by měl být v AT49bv163.

Jinak pokud nemáš dálkový ovladač a nechceš zatím kupovat a vlastníš chytrý telefon s IR portem existuje jedna super aplikace na ovládáni nejenom TV. Mám vyzkoušené že ovládá i tuto tv.

Uživatelský avatar
Syron
Příspěvky: 662
Registrován: 20 říj 2016, 02:00
Bydliště: Olomoucko

#18 Příspěvek od Syron »

Zdravím! Je to ta 24C32WI 40842E. Je hned u žlutého a červeného Cinch konektoru. Je vidět na první pohled, hned padne do očí. Vedle ní je krystal 12MHz. Teda pokud ti paznehti nedali do tvé TV zas něco jiného. tak jak to dělá m.j. třeba LG. Aspoň se to popisuje v tom odkazu, co poslal mi-ro, že právě tato paměť má za následek nefunkčnost zap. tlačítka na TV i DO, resp. asi všech. Pokud jsem to správně pochopil. Jde sice o jiný typ TV, ale předpokládám, že ten princip je stejný.
TLF s infra nemám, mám Lenovo K5, který jsem vybral kvůli super zvukové části. Mám objednaný DO za 240,- Kč, plnohodnotnou repliku. Zariskoval jsem, ale snad mi nezůstane ležet. Podrobnosti pošlu v SZ. Asi zítra, pokud mi dcera pomůže do SZ vložit foto. Díky moc. F.

Uživatelský avatar
KiTt
Příspěvky: 206
Registrován: 25 srp 2012, 02:00
Bydliště: Brno a okoli

#19 Příspěvek od KiTt »

OK, paměť mám vyčtenou. Chceš poslat bin, nebo to mám naprogramovat do druhé paměti a poslat poštou?

Uživatelský avatar
Syron
Příspěvky: 662
Registrován: 20 říj 2016, 02:00
Bydliště: Olomoucko

#20 Příspěvek od Syron »

Zdravím. Díky moc za ochotu. Prosím poslat naprogramovanou paměť na dobírku. Adresu pošlu v SZ. Dík. František

Uživatelský avatar
Syron
Příspěvky: 662
Registrován: 20 říj 2016, 02:00
Bydliště: Olomoucko

#21 Příspěvek od Syron »

Zdravím! :D :D Takže vyřešeno! Dnes došel ten ovládač. TV Naskočil bez problémů. Byla zamčená klávesnička. Stačilo vypnout v menu. Teď funguje všechno. Ale tu paměť budu mít v záloze, až ten okamžik nastane.
Díky všem za rady a pomoc. F.

Uživatelský avatar
mi-ro
Příspěvky: 7651
Registrován: 08 úno 2005, 01:00
Bydliště: rovina u Kolína

#22 Příspěvek od mi-ro »

....au!! a já myslel, že takovou zrůdnost uměly jen CRT Thomsony. Ale gratuluji.
..to bude jen ňákej odpůrek

Uživatelský avatar
rnbw
Příspěvky: 32312
Registrován: 21 bře 2006, 01:00
Bydliště: Bratislava

#23 Příspěvek od rnbw »

Tiez som raz rozobral CRT TV (Vestel), pretoze nesiel zapnut ani klavesnicou ani cez dialkovy ovladac. Nakoniec som zistil, ze nefungoval ovladac a klavesnica bola vypnuta v menu...

Uživatelský avatar
Syron
Příspěvky: 662
Registrován: 20 říj 2016, 02:00
Bydliště: Olomoucko

#24 Příspěvek od Syron »

A ještě navíc ten ovládač má podobný kód jako spousta CRT Philips, OTF a spol, Samsung, Loewe a mnoho dalších. Tedy RC5... . Klasickým ovl. Philips(CRT i LCD) jdou ovládat některé funkce a naopak. Dokonce jde TV i vypnout. Ale ne už zapnout. Čučel jsem jak jojo. U takového exota bych to nečekal. F.

Odpovědět

Zpět na „Televizory, monitory a projektory - PORADNA pro amatéry a začátečníky“