Preklad , obsah videa na youtube

Prostor pro osobní dotazy, které nelze jinde dopasovat, případně které přímo nesouvisí s bastlením či elektrotechnikou obecně (protože i bastlíři jsou většinou normální lidé, co nedrží v ruce štípačky a šroubovák 24 hodin denně). Neslouží pro přeposílání obecně známých informací z komerčních webů.

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
robo
Příspěvky: 3228
Registrován: 08 dub 2004, 02:00
Bydliště: Brno

Preklad , obsah videa na youtube

#1 Příspěvek od robo »

Preji pekny vecer. Zakoupil jsem si ELM 327 mini OBDII adapter. A na youtube jsem nasel video kde manik komentuje dva ruzne kousky. Jened z nich je original a druhy fake. Sam anglicky neovladam a tak jsem obsah videa nepochopil. Moc moc prosim nekoho kdo by se na to video kouknul a par vetama me rekl obsah. Ktera verze adapteru je ktera. jeden model je mensi a zapadku-klic ma jen jako prolis. druhy je vyssi a klic je uz jako plastova zapadka. Dekuji

https://www.youtube.com/watch?v=ni-9lTgx_z8&t=188s

Uživatelský avatar
MetalGod
Příspěvky: 6556
Registrován: 30 kvě 2006, 02:00
Bydliště: Seč

#2 Příspěvek od MetalGod »

Dyť tam snad máš automatickej překlad, ne?
Kdo není ve dvaceti levičák, nemá srdce,
kdo je levičák ve čtyřiceti, nemá rozum.
— Winston Churchill

Uživatelský avatar
007
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 216
Registrován: 11 lis 2003, 01:00
Bydliště: střední čechy

#3 Příspěvek od 007 »

Ten z New Yorku funguje perfektně a ten z Patazonu nefunguje.Funkční je ten vlevo, bez zajišťovacího zobáčku, s plošným spojem osazeným integrovaným obvodem s PQFP pouzdrem a se seriovým číslem. Nefunkční je ten vpravo, s odděleným zajišťovacím zobáčkem a s "plivancem" na plošném spoji.
Ten nefunkční naváže spojení s Androidem ale nenaváže spojení s autem.
007

Uživatelský avatar
robo
Příspěvky: 3228
Registrován: 08 dub 2004, 02:00
Bydliště: Brno

#4 Příspěvek od robo »

Diky tak ted vim neco co jsem se zatim nikde nenasel.

Uživatelský avatar
Honza_dy
Příspěvky: 2172
Registrován: 20 srp 2004, 02:00
Bydliště: Brno-venkov

#5 Příspěvek od Honza_dy »

Koupil jsem tento modul na ebayi za pár korun a s SX4 funguje bezvadně. Je to ten typ bez zobáčku.

Uživatelský avatar
007
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 216
Registrován: 11 lis 2003, 01:00
Bydliště: střední čechy

#6 Příspěvek od 007 »

Já používam tuto

Kód: Vybrat vše

http://aukro.cz/elm-327-diagnostika-bluetooth-vypinac-obd2-android-i6693681707.html
a jsem v celku spokojený (za ty prachy) . Odzkoušeno na Suzuki Ignis 1 gen., Suzuki SX4 s programem Torque a na několika VW s programem Carista, ta umí měnit parametry (zamykání dveří, jazyk, různá pípání atd) a mazat servisní intervaly, ale jen u VW a Škoda, se Suzuki Carista nefunguje. Dále používám jeden wifi adaptér (velký černý s oranžovou přelepkou), s Torque funguje bezvadně a mohu používat levný tablet bez bluetooth.
007

Odpovědět

Zpět na „Nezařaditelné“