Grafika ATI HD 2600XT

Počítače stolní, notebooky, tablety, tiskárny, scanery a vše, co nějak souvisí s PC

Moderátor: Moderátoři

Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
keemo
Příspěvky: 4996
Registrován: 10 zář 2007, 02:00
Bydliště: Ostrava, Bratislava

#16 Příspěvek od keemo »

Pobite sa, roztrhajte si občianky :D

Radovan_79
Příspěvky: 650
Registrován: 24 črc 2016, 02:00

#17 Příspěvek od Radovan_79 »

Už se perou, už se perou :lol:

Uživatelský avatar
fredis
Příspěvky: 5000
Registrován: 17 lis 2004, 01:00
Bydliště: Třebíčsko

#18 Příspěvek od fredis »

Zase vyblitky o ničem :twisted: . Hlavně že mám "příspěvek", že jo :oops: :roll: .
Rotor rotuje a stator stagnuje...

Uživatelský avatar
Habesan
Příspěvky: 6924
Registrován: 12 led 2009, 01:00
Bydliště: Plzeňsko
Kontaktovat uživatele:

#19 Příspěvek od Habesan »

Tady se to zvrhlo:
PeteBurns píše:Co ak mi namiesto nej predaju kyslovzdusnu alebo nebodaj sladkovzdusnu pistol?
Sháním hasičák s CO2 "sněhový", raději funkční.
(Nemusí mít platnou revizi.)
(Celkově budu raději, když se to obejde bez papírů.)

p32
Příspěvky: 15069
Registrován: 13 led 2007, 01:00
Bydliště: Olomouc

#20 Příspěvek od p32 »

Habesan píše:Tady se to zvrhlo:
PeteBurns píše:Co ak mi namiesto nej predaju kyslovzdusnu alebo nebodaj sladkovzdusnu pistol?
Tady se to vůbec nezvrhlo. To byl jen hec, protože si někdo pletl dojmy s pojmy.

Uživatelský avatar
Habesan
Příspěvky: 6924
Registrován: 12 led 2009, 01:00
Bydliště: Plzeňsko
Kontaktovat uživatele:

#21 Příspěvek od Habesan »

Já teda normálně říkám horkovzduška (horkovzdušná pistole).
Sháním hasičák s CO2 "sněhový", raději funkční.
(Nemusí mít platnou revizi.)
(Celkově budu raději, když se to obejde bez papírů.)

Uživatelský avatar
keemo
Příspěvky: 4996
Registrován: 10 zář 2007, 02:00
Bydliště: Ostrava, Bratislava

#22 Příspěvek od keemo »

hořkovzduška? :D

Uživatelský avatar
fredis
Příspěvky: 5000
Registrován: 17 lis 2004, 01:00
Bydliště: Třebíčsko

#23 Příspěvek od fredis »

Prosím zamknout! Trapně se to zvrhává :roll: .
Rotor rotuje a stator stagnuje...

Uživatelský avatar
Habesan
Příspěvky: 6924
Registrován: 12 led 2009, 01:00
Bydliště: Plzeňsko
Kontaktovat uživatele:

#24 Příspěvek od Habesan »

Aha, nepochopil jsem, že správně slovensky to má být "horúcovzdušná".
Omlouvám se.

A teď, fredisi, použil jsi ten VMT ???
Sháním hasičák s CO2 "sněhový", raději funkční.
(Nemusí mít platnou revizi.)
(Celkově budu raději, když se to obejde bez papírů.)

Uživatelský avatar
michalnb
Příspěvky: 537
Registrován: 27 pro 2008, 01:00
Bydliště: SR
Kontaktovat uživatele:

#25 Příspěvek od michalnb »

Habesan píše:Aha, nepochopil jsem, že správně slovensky to má být "horúcovzdušná".
Povedzme si ale na rovinu, pri všetkej úcte k jazykovednému ústavu Ľ. Štúra, "horúcovzdušná" je teda pekne 🤐 slovo...
Ale to je jedno.
Fakt to zamknite, tieto rozpravy o ničom nemajú význam.
Ako som už napísal, bola to moja blbosť písať niečo k veci (aj keď som sa v niečom mýlil, čo som uznal). Radšej som mohol doje...ť nejaký predchádzajúci príspevok pod čiernu zem, ako býva dobrým zvykom.
...a bývalo to také super fórum s Hillem, Zdeňkem HQ, rnbw, Killroyem, forbiddenem, EKKARem, kokunem a ďalšími "starými mazákmi".
:pc:
Cahnov axióm: "Zlyhali všetky pokusy, je načase prečítať si návod.''

Uživatelský avatar
fredis
Příspěvky: 5000
Registrován: 17 lis 2004, 01:00
Bydliště: Třebíčsko

#26 Příspěvek od fredis »

A teď, fredisi, použil jsi ten VMT ???[/quote]
Nepoužil, bo neumím englicky... Zatím jsem sehnal něco staršího s pasivním chlazením. Hlavně že funguju. :wink:
Rotor rotuje a stator stagnuje...

Uživatelský avatar
PeteBurns
Zablokován
Zablokován
Příspěvky: 2576
Registrován: 08 říj 2007, 02:00

#27 Příspěvek od PeteBurns »

Habesan píše:Aha, nepochopil jsem, že správně slovensky to má být "horúcovzdušná".
Veru nepochopil si, pointa nie je v tom, ze to ma byt horucovzdusna, ale v tom, ze to nesmie byt horkovzdusna :)
michalnb píše:Povedzme si ale na rovinu, pri všetkej úcte k jazykovednému ústavu Ľ. Štúra, "horúcovzdušná" je teda pekne 🤐 slovo...
Ten s tym nema nic spolocne, ja osobne pouzivam teplovzduska, je to technicky aj jazykovo v poriadku, nikto netvrdi, ze to musi byt za kazdu cenu horucovzduska, nikde nie je napisane, ze treba doslovne prekladat z anglictiny ;)
A preco by to bolo treba hned zamykat a tvrdit, ze nic nema zmysel? Len preto, ze ti niekto stupil na otlak? Aspon sam vidis, ze sa mas aj na stare kolena stale co ucit ;)

Uživatelský avatar
Michal22
Příspěvky: 7655
Registrován: 28 bře 2012, 02:00
Bydliště: Brno

#28 Příspěvek od Michal22 »

PeteBurnsi, při vší úctě, kterou stále chovám ke společnému státu (a tím i jazyku), ten tvůj překlad mě evokuje pouhý fén. Ač je tvůj překlad korektní.
A vůbec- kdo chce, ten pochopí, kdo nechce, blbě pindá a hledá 3,14čoviny...
Civilizace založená na oboustranné lepící pásce nemůže dobře skončit...
I kdyby se z tebe jednou stal král, neodsuzuj lidi, kteří ti nebudou provolávat slávu- raději se zeptej sám sebe, proč tomu tak není...

Uživatelský avatar
PeteBurns
Zablokován
Zablokován
Příspěvky: 2576
Registrován: 08 říj 2007, 02:00

#29 Příspěvek od PeteBurns »

My sme mali spolocny jazyk? :lol: A ktory to bol? Cesky? :lol: V tom je prave ta sranda, spolocny jazyk nebol a akokolvek su slovanske jazyky podobne, v kazdom sa najdu taketo zakernosti, kde to iste slovo znamena nieco uplne ine - je fuk, ako ti to znie, tebe ako cechovi moze teplovzduska evokovat fen, no je to vzdy lepsie, nez horkovzduska pre slovaka - to neevokuje nic, je to proste blbost ;) A nie su to ziadne 3,14coviny, alebo mi chces tvrdit, ze ti bude jedno, ak das niekomu urobit reball a zaplatis ho, no zistis, ze on ti urobil iba reflow? A ked sa prides stazovat, tak ta kopne a posle do riti s tym, ze jemu reflow evokuje reballing a tym to hasne, mas smolu :lol:

Uživatelský avatar
michalnb
Příspěvky: 537
Registrován: 27 pro 2008, 01:00
Bydliště: SR
Kontaktovat uživatele:

#30 Příspěvek od michalnb »

PeteBurns píše:My sme mali spolocny jazyk? :lol: A ktory to bol? Cesky? :lol: V tom je prave ta sranda, spolocny jazyk nebol a akokolvek su slovanske jazyky podobne, v kazdom sa najdu taketo zakernosti, kde to iste slovo znamena nieco uplne ine - je fuk, ako ti to znie, tebe ako cechovi moze teplovzduska evokovat fen, no je to vzdy lepsie, nez horkovzduska pre slovaka - to neevokuje nic, je to proste blbost ;) A nie su to ziadne 3,14coviny, alebo mi chces tvrdit, ze ti bude jedno, ak das niekomu urobit reball a zaplatis ho, no zistis, ze on ti urobil iba reflow? A ked sa prides stazovat, tak ta kopne a posle do riti s tym, ze jemu reflow evokuje reballing a tym to hasne, mas smolu :lol:
:? :( :cry: ...Ty si bol medzi "obľúbencami" už v škôlke, že?
Nechcem byť na Teba blbý, lebo máš pravdu, ale radšej ako sem písať ďalší príspevok si zober vzduchovku a choď si zastrieľať niekde na plechovice (prípadne na sklenené fľaše- to je viac ukľudňujúce). Tu už ide o zdravie - infarkt je sviňa. 8O A nebavme sa tu o platených službách, za reflow si nikto pri zmysloch nemôže vypýtať ani korunu, iba ak nejaké pseudo-servisy). GPUčka sa zväčša odlepujú z istých konštrukčných dôvodov, dobre navrhnutá grafika bude šlapať až pokým neskapú pamäte alebo pri horších značkách aj kondy. Nikto nemôže za to, že výrobcovia ako Inno 3D nemajú v softe kontrolu otáčok ventilátora alebo overheat alarm.
:pc:
Cahnov axióm: "Zlyhali všetky pokusy, je načase prečítať si návod.''

Odpovědět

Zpět na „Výpočetní technika“