GME-Hr.Kr.

Prostor pro osobní dotazy, které nelze jinde dopasovat, případně které přímo nesouvisí s bastlením či elektrotechnikou obecně (protože i bastlíři jsou většinou normální lidé, co nedrží v ruce štípačky a šroubovák 24 hodin denně). Neslouží pro přeposílání obecně známých informací z komerčních webů.

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
vasilceral
Příspěvky: 380
Registrován: 09 led 2011, 01:00
Bydliště: Hradec Králové

GME-Hr.Kr.

#1 Příspěvek od vasilceral »

Ode dneška až do konce příštího týdne maj inventůru. Hledaj vedoucího, nechcete. Jinak v s-hobby tu v H.K. je nová prodavačka-dřív tu byla GESu.

Uživatelský avatar
weed_smoker
Příspěvky: 2675
Registrován: 02 pro 2011, 01:00
Bydliště: Jaroměř

#2 Příspěvek od weed_smoker »

Zatim jsem tam nebyl,jinak do š-hobby chodím pro zatavovací hadičky a LED,z polovodičů a IO mnoho nemívaj,ale kupoval jsem tam jednou 2ks C520D a pak jsem litoval,že jsem nevzal všech 6.Prej tam mívali i A277D.

Uživatelský avatar
TomasX
Příspěvky: 630
Registrován: 12 srp 2005, 02:00

#3 Příspěvek od TomasX »

Ani nevíte jak mně GeS v Hradci chybí. :cry: :cry:
U Š-H se špatně parkuje u GMe ještě hůř a rychlost obsluhy GMe je pověstná. :cry:
Trochu mě uklidňuje to, že ochotné prodavačky z Gesu našli uplatnění v ostatních prodejnách v Hradci.
Machr jsme každý, ovšem vždy v oboru někoho druhého ...

Uživatelský avatar
Celeron
Příspěvky: 16140
Registrován: 02 dub 2011, 02:00
Bydliště: Nový Bydžov

#4 Příspěvek od Celeron »

U Švagerky je taky jeden prodavač z GESu, hned od tý doby, co GES skončil. Ale není v prodejně, spíš nějakej zásobovač.
Co ty dvě ženský, jsou tam ještě? Jedna tam přišla když skončila prodejna pod fabrikou Tesla HK a druhou pamatuju ještě z dob, kdy prodávala v 80-tých letech v Teslácký prodejně na Dukelský.
Jirka

Proč mi nemůže všechno chodit hned ?!!

Odpovědět

Zpět na „Nezařaditelné“