Hledám bastlíře na modul displeje chladničky Samsung

Jestliže poptáváte nebo hledáte osobu(y) k vyřešení nějakého problému, popř. nabízíte SERIÓZNÍ zaměstnání související s elektronikou.

Moderátor: Moderátoři

Zpráva
Autor
termit256
Příspěvky: 10071
Registrován: 06 pro 2007, 01:00

#16 Příspěvek od termit256 »

Kdybys napsal kolik za to chces dat, pripadne kolik takovy displej stoji novy urcite by o stavbe aspon nekdo zauvazoval. Takhle si vetsina lidi mysli ze to chces za cenu ledek + pajdu za praci a nikdo se nenamaha ani s nejakym cenovym rozpoctem. Ty tech displeju chces vic?
To je dost podstatna informace pro cenu.

Uživatelský avatar
EKKAR
Příspěvky: 29689
Registrován: 16 bře 2005, 01:00
Bydliště: Česká Třebová, JN89FW21

#17 Příspěvek od EKKAR »

Pošli si poptávku sem: https://www.plosnaky.cz
Dostaneš informaci o ceně a poštovným. Připočítej cenu LEDek - a to budeš mít hrubě cenu matroše. Za osazování se platí podle složitosti obrazce, miniaturnosti součástek a technologie osazování a pájení od 150 do 500 Kč za hodinu práce ...
Nasliněný prst na svorkovnici domovního rozvaděče: Jó, paninko, máte tam ty Voltíky všecky...

A kutilmile - nelituju tě :mrgreen: :mrgreen: !!!

Uživatelský avatar
Pe3k
Příspěvky: 10
Registrován: 16 úno 2017, 01:00
Bydliště: Ostrava

#18 Příspěvek od Pe3k »

fanj, takhle aspon budu mit nejakou predstavu. Dekuji

termit256
Příspěvky: 10071
Registrován: 06 pro 2007, 01:00

#19 Příspěvek od termit256 »

Blbej je evidentne ten displej, protoze na desce nic jineho neni. Tipuju ze stoji tak petikilo a dotycny si spocital cenu 30 ledek a zda se mu to moc.

Uživatelský avatar
Pe3k
Příspěvky: 10
Registrován: 16 úno 2017, 01:00
Bydliště: Ostrava

#20 Příspěvek od Pe3k »

Mám ten originál který je zality nějakym plastem, je vidět na fotkach 6 a 7. Oprava je tedy nereálná.
Co nefunguje - postupem času odcházeji jednotlivé segmenty číslic a nejde vidět nastavená teplota, ovládaní funguje. Našel jsem, že to řeší pouhou výměnou desky s diodama. U toho byl i ten projekt desky. Jen to musí někdo kdo tomu hoví ověřit jestli to není fejk.

Uživatelský avatar
danhard
Příspěvky: 5705
Registrován: 05 bře 2007, 01:00
Bydliště: Jesenice u Prahy

#21 Příspěvek od danhard »

Pe3k píše:fakt nikdo ? :(
Bez problému vyrobíme jako zakázkový vývoj.
Počítěj s cenou cca 2500 Kč za první kus a 500Kč za další :D

Uživatelský avatar
rnbw
Příspěvky: 32312
Registrován: 21 bře 2006, 01:00
Bydliště: Bratislava

#22 Příspěvek od rnbw »

Ak je ten tvoj displej zaliaty do makkeho materialu, tak by sa to dalo odstranit a opravit. Ak je to tvrde, tak kup novy ten nezaliaty - ten sa uz da v pripade potreby opravit.

termit256
Příspěvky: 10071
Registrován: 06 pro 2007, 01:00

#23 Příspěvek od termit256 »

Jestli jsem dobre pochopil ten nejasny popis, tak ten nezality jsou nejake fotky stazene odnekud z internetu. Osobne bych koupil novy displej a vymenil odpory na te desce za vetsi.

Uživatelský avatar
Pe3k
Příspěvky: 10
Registrován: 16 úno 2017, 01:00
Bydliště: Ostrava

#24 Příspěvek od Pe3k »

termit256 píše:Blbej je evidentne ten displej, protoze na desce nic jineho neni. Tipuju ze stoji tak petikilo a dotycny si spocital cenu 30 ledek a zda se mu to moc.
To pětikilo je tvá nabídka zhotovení ?
danhard píše:
Pe3k píše:fakt nikdo ? :(
Bez problému vyrobíme jako zakázkový vývoj.
Počítěj s cenou cca 2500 Kč za první kus a 500Kč za další :D
Asi by se na tom dalo vydělat podle toho kolik lidi jsem viděl modul poptavat. Ale "trojku" za opraveni dvou starých lednic nedam.
rnbw píše:Ak je ten tvoj displej zaliaty do makkeho materialu, tak by sa to dalo odstranit a opravit. Ak je to tvrde, tak kup novy ten nezaliaty - ten sa uz da v pripade potreby opravit.
Je to tvrdé
termit256 píše:Jestli jsem dobre pochopil ten nejasny popis, tak ten nezality jsou nejake fotky stazene odnekud z internetu. Osobne bych koupil novy displej a vymenil odpory na te desce za vetsi.
Za nejasný popis se omlouvám ale pochopil jsi správně. Tu náhradu (zelený tišták), jsem našel na nějakých ukrajinských stránkách. Nový modul uz jsem 1x servisakovi platil (vydržel 2 roky) a další už NE-E (lednice má 10let). To raději koupím novou lednici. Pokud teda nenajdu nikoho, kdo to za rozumný peníz udělá.

Uživatelský avatar
voitano
Příspěvky: 466
Registrován: 02 pro 2009, 01:00

#25 Příspěvek od voitano »

Servisák řekl 1500kč a on by to chtěl do 500kč, nechápu, proč s tím tolik nadělá.

Uživatelský avatar
Pe3k
Příspěvky: 10
Registrován: 16 úno 2017, 01:00
Bydliště: Ostrava

#26 Příspěvek od Pe3k »

Taky to nechapu.
Chci znat cenu za kterou mi nekdo udela tistak s diodama a nikdo to tady asi nedela.

termit256
Příspěvky: 10071
Registrován: 06 pro 2007, 01:00

#27 Příspěvek od termit256 »

2000,-/ks

p32
Příspěvky: 15069
Registrován: 13 led 2007, 01:00
Bydliště: Olomouc

#28 Příspěvek od p32 »

Petříku, ty jsi jak ženská. Prostě něco chceš a nedáš pokoj, dokud to nedostaneš. Ale co chceš, tak to zůstane tajemstvím až do té doby, co řekneš, že zrovna toto jsi nechtěl. :lol:

Uživatelský avatar
Sendyx
Příspěvky: 12118
Registrován: 05 čer 2005, 02:00
Bydliště: Ostrava

#29 Příspěvek od Sendyx »

Podobně vypadající displaye do profi praček AEG se opravovaly tak, že se zálivka odstranila, místo původních blešek se na desku napájely 1206 LED a přelakovalo. Zatím to funguje 8 let bez obtíží.
Curvetraceristé všech zemí spojte se!

Uživatelský avatar
Pe3k
Příspěvky: 10
Registrován: 16 úno 2017, 01:00
Bydliště: Ostrava

#30 Příspěvek od Pe3k »

O víkendu tu "zálivku" podrobím detailnímu rozboru.

Odpovědět

Zpět na „Poptávka služeb, nabídky zaměstnání“