Pripojeni na net

Počítače stolní, notebooky, tablety, tiskárny, scanery a vše, co nějak souvisí s PC

Moderátor: Moderátoři

Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
Rakosnik
Příspěvky: 184
Registrován: 03 kvě 2007, 02:00
Kontaktovat uživatele:

Pripojeni na net

#1 Příspěvek od Rakosnik »

caute... chtel bych poradit co mam delat s tim..., ze mi blbne pripojeni... mam.. wi-fi, antenu... Kdyz si zahraju hru, nejde mi potom pripojit se na net. Premyslel sem esi to neni adapterem
Good luck

Uživatelský avatar
RadekB
Příspěvky: 2043
Registrován: 03 bře 2005, 01:00
Bydliště: někde mezi Brnem a Prostějovem

#2 Příspěvek od RadekB »

Z tebou poskytnutych udaju by sem musel mit sklenenou kouli a veštit.

Uživatelský avatar
galjo
Příspěvky: 1352
Registrován: 15 črc 2005, 02:00
Bydliště: záp.slovensko

#3 Příspěvek od galjo »

tak sa nehraj a bud len na NETE.

Uživatelský avatar
ZdenekHQ
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 25593
Registrován: 21 črc 2006, 02:00
Bydliště: skoro Brno
Kontaktovat uživatele:

#4 Příspěvek od ZdenekHQ »

Změř PINGy k tvému AP, velikost paketu alespoň 512, po dobu alespoň 1 minuty. Jak se budou ztrácet, někde je chyba.

P.S. Hry jsou sv***, často se chovají dost nekorektně a restart je jediný řešení.
Pro moje oslovení klidně použijte jméno Zdeněk
Správně navržené zapojení je jako recept na dobré jídlo.
Můžete vynechat půlku ingrediencí, nebo přidat jiné,
ale jste si jistí, že vám to bude chutnat[?
]

Uživatelský avatar
Rakosnik
Příspěvky: 184
Registrován: 03 kvě 2007, 02:00
Kontaktovat uživatele:

#5 Příspěvek od Rakosnik »

galjo píše:tak sa nehraj a bud len na NETE.
uz me taky napadlo, ale me hry bavi :lol: :lol: hlavne cs
Good luck

Uživatelský avatar
RadekB
Příspěvky: 2043
Registrován: 03 bře 2005, 01:00
Bydliště: někde mezi Brnem a Prostějovem

#6 Příspěvek od RadekB »

CSko se u nas na siti hraje dost a nejsem si vedom, ze by nekdo musel po skonceni restartovat PC.
Kdyz uz tak napis aspon o mas za zarizeni. Zkus ping na prijimac (ta krabicka co je mezi antenou a PC, pokud teda nemas wifi kartu primo v PC) pred a po te hre, potom zkus ping nekam dal, treba na seznam pred a po hre.

pepik9

Re: Pripojeni na net

#7 Příspěvek od pepik9 »

Zkusil bych spustit prikazovej radek a zadat prikaz "ipconfig /?" , podle verze win vypise parametry. Napr. v 98 je tam "ipconfig release_all" a "ipconfig renew_all". Tyhle prikazy bych po ty hre vyzkousel. Prvni uvolni ip adresu sitovky a druhej ji obnovi. Pokud by to pomohlo, dal bych si na plochu dva .bat soubory s timto obsahem a nemusim restartovat PC.

Uživatelský avatar
honza637
Příspěvky: 526
Registrován: 03 pro 2004, 01:00
Bydliště: Sezimovo Ústí
Kontaktovat uživatele:

#8 Příspěvek od honza637 »

Já bych šel možná po DNS překladech. Přijde mi to poměrně logické a už jsem se s tím setkal. Pokud stačí restart pouze PC po hře a inet jde, pak chyba u ISP či ve wifi části nebude. Samozřejmě taky velkou roli hraje v jakém stavu máš OS. Viděl jsem a nejvíce (neber to osobně) u gamesníků dost hustě rozpadlý widle. Netvrdím, že je to tvůj případ. Sám mám na pc taky CSko 1.6 a to jako jedinou hru. Nejlepší je mít na hry jeden system a na inet a práci druhý. V mém případě SuSE linux a Windows XP.
PS - ty DNS překlady zkusíš tak, že pingneš na třeba seznam.cz příkazem ping www.seznam.cz a zapíšeš si tu IP adresu, na kterou to pingalo. Pak si zahraj hru a pokud ti po hře nepůjde, zkus ten samý ping a když nepůjde, zkus ping <IP seznam.cz> a pokud na tu dostaneš odpověď, pak je to jasné.
Kolik serverů jsi zničil, tolikrát jsi adminem.

p32
Příspěvky: 15069
Registrován: 13 led 2007, 01:00
Bydliště: Olomouc

#9 Příspěvek od p32 »

Stačí si to odvirovat a zbavit se spywaru. V pohodlí na to stačí NOD32 a Spybot 1,4 s aktualizacemi. Hra s tím má společného možná jen tu aktivaci nějakého připojení na internet přes jiný kanál než je zvykem. Po skončení hry si prostuduj spuštěné programy a úlohy po trojhmatu.

Uživatelský avatar
Rakosnik
Příspěvky: 184
Registrován: 03 kvě 2007, 02:00
Kontaktovat uživatele:

#10 Příspěvek od Rakosnik »

[quote="RadekB"]CSko se u nas na siti hraje dost a nejsem si vedom, ze by nekdo musel po skonceni restartovat PC.
Kdyz uz tak napis aspon o mas za zarizeni. Zkus ping na prijimac (ta krabicka co je mezi antenou a PC, pokud teda nemas wifi kartu primo v PC) pred a po te hre, potom zkus ping nekam dal, treba na seznam pred a po hre.[/quote]
jj mam wifi...sitovou kartu v bedne
Good luck

Uživatelský avatar
Rakosnik
Příspěvky: 184
Registrován: 03 kvě 2007, 02:00
Kontaktovat uživatele:

Re: Pripojeni na net

#11 Příspěvek od Rakosnik »

[quote="pepik9"]Zkusil bych spustit prikazovej radek a zadat prikaz "ipconfig /?" , podle verze win vypise parametry. Napr. v 98 je tam "ipconfig release_all" a "ipconfig renew_all". Tyhle prikazy bych po ty hre vyzkousel. Prvni uvolni ip adresu sitovky a druhej ji obnovi. Pokud by to pomohlo, dal bych si na plochu dva .bat soubory s timto obsahem a nemusim restartovat PC.[/quote]
restart PC... nepomuze... ten net po ty hře.... nejde nekdy aj den
Good luck

Uživatelský avatar
Rakosnik
Příspěvky: 184
Registrován: 03 kvě 2007, 02:00
Kontaktovat uživatele:

#12 Příspěvek od Rakosnik »

[quote="honza637"]Samozřejmě taky velkou roli hraje v jakém stavu máš OS.[/quote]

No OS je docela v dobrym stavu az na to ze je to kopie, tak dobry
Good luck

Uživatelský avatar
honza637
Příspěvky: 526
Registrován: 03 pro 2004, 01:00
Bydliště: Sezimovo Ústí
Kontaktovat uživatele:

#13 Příspěvek od honza637 »

A jaký máš APčko na wifi? /možná ti bude líp sedět pojem "modem"/
Kolik serverů jsi zničil, tolikrát jsi adminem.

Uživatelský avatar
Rakosnik
Příspěvky: 184
Registrován: 03 kvě 2007, 02:00
Kontaktovat uživatele:

#14 Příspěvek od Rakosnik »

modem.... IEEE 802.11g/b 54Mbps
Good luck

Uživatelský avatar
honza637
Příspěvky: 526
Registrován: 03 pro 2004, 01:00
Bydliště: Sezimovo Ústí
Kontaktovat uživatele:

#15 Příspěvek od honza637 »

To není typ ale specifikace standartu podle které to jede. Spíše zkus najít výrobce a typ.
Kolik serverů jsi zničil, tolikrát jsi adminem.

Odpovědět

Zpět na „Výpočetní technika“