Prihlaseni a posilani prispevku

❓ Připomínky a dotazy pro administrátory a moderátory. Zde řešte problémy s přihlášením či heslem, můžete navrhnout otevření nové rubriky v diskuzním fóru či napsat případné připomínky k portálu nebo diskuzi.

Moderátor: Moderátoři

Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
Hill
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 18898
Registrován: 10 zář 2004, 02:00
Bydliště: Jičín, Český ráj

#16 Příspěvek od Hill »

Ať děláš, co děláš, vděku se příliš často nedočkáš. A to není jen typicky českou povahou, procento těch, kdo projeví uznání, je v celé Evropě zhruba stejně nevalné. Pravděpodobně i všude jinde, kde jsou lidé.
Ono na lepší se zvyká snadno a rychle. Nápravu do předchozího stavu po nějakém problému už ti ostatní pokládají za samozřejmost, jako by si za to platili.
Abych nezapomněl, díky!

Uživatelský avatar
mikollar
Příspěvky: 1406
Registrován: 26 pro 2004, 01:00
Bydliště: Košice - okolie

#17 Příspěvek od mikollar »

ja tak isto chcem poďakovať všetkým, ktorý spravujú a starajú sa o toto fórum, to čo dokázali je užasne

ešte raz diiikes

Uživatelský avatar
ZdenekHQ
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 25593
Registrován: 21 črc 2006, 02:00
Bydliště: skoro Brno
Kontaktovat uživatele:

#18 Příspěvek od ZdenekHQ »

Radix píše:Zdenku, já myslel, že máš dovolenou.
Mám, ale zatím takovou tu poloviční, kdy sice nemusím nic moc dělat, ale ty dvě hodinky denně se musím věnovat nějaké práci. To jsou ti na "volné noze" :)

Každopádně i to bohatě stačí k tomu, aby si člověk odpočinul. Ta pořádná dovolená teprve přijde.
Pro moje oslovení klidně použijte jméno Zdeněk
Správně navržené zapojení je jako recept na dobré jídlo.
Můžete vynechat půlku ingrediencí, nebo přidat jiné,
ale jste si jistí, že vám to bude chutnat[?
]

Uživatelský avatar
jef111
Příspěvky: 2125
Registrován: 27 kvě 2006, 02:00
Bydliště: okr. Olomouc
Kontaktovat uživatele:

#19 Příspěvek od jef111 »

Rychlost bastlírny se mi zdá v pořádku. Jen bych měl výtku k tomu uploadu, který mi při každém pokusu o přihlášení napíše toto:
Špatné uživatelské jmého nebo heslo. Prosím, jděte ZPĚT a zkuste to znovu.
Mám tam používat stejný nick a heslo jako na fóru? Jsem přesvědčen o tom, že ano. Stává se to taky někomu?
Olovnatý cín je vhodný k pájení ale není k jídlu. Bezolovnatý cín je sice možné jíst ale nejde jím pájet :D
www.sigmaphon.cz

Uživatelský avatar
mikollar
Příspěvky: 1406
Registrován: 26 pro 2004, 01:00
Bydliště: Košice - okolie

#20 Příspěvek od mikollar »

na uploade je potrebná nova registracia

Návštěvník

#21 Příspěvek od Návštěvník »

Omlouvam se,
jsem ted hodne rozlitanej, vecsinou jezdim pryc na nekolik mes.... samozrejme dekuji za napravu

Odpovědět

Zpět na „Provoz fóra“