Nezobrazení nepřečtených témat

❓ Připomínky a dotazy pro administrátory a moderátory. Zde řešte problémy s přihlášením či heslem, můžete navrhnout otevření nové rubriky v diskuzním fóru či napsat případné připomínky k portálu nebo diskuzi.

Moderátor: Moderátoři

Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
hafca
Příspěvky: 4401
Registrován: 27 črc 2004, 02:00
Bydliště: 25km na západ od Prahy
Kontaktovat uživatele:

Nezobrazení nepřečtených témat

#1 Příspěvek od hafca »

Nikdy jsem si toho nevšiml, až teď. Když mi přijde upozornění na e-mail o nové zprávě, kliknutím na odkaz si jí nechám zobrazit. Ale když po přečtení jdu na obsah fóra, všechna témata jsou jako přečtená, bez nových příspěvků. I přesto, že jsem na fóru nebyl třeba půl dne a prokazatelně nové příspěvky jsou.
Jsem v tom sám nebo je to vlastnost fóra?
Kdyby Edison nevynalezl elektřinu, do teď se díváme na televizi při svíčkách.

Uživatelský avatar
Hill
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 18898
Registrován: 10 zář 2004, 02:00
Bydliště: Jičín, Český ráj

#2 Příspěvek od Hill »

To se může stát při údržbě databáze. Teď se tedy nepodívám na přesný čas, ale některé tabulky jsem nechával zkontrolovat, popř. opravit, ještě včera ráno. Nebo to bylo už v pondělí?...

Uživatelský avatar
hafca
Příspěvky: 4401
Registrován: 27 črc 2004, 02:00
Bydliště: 25km na západ od Prahy
Kontaktovat uživatele:

#3 Příspěvek od hafca »

Nodokážu napsat od kdy, poslední týden dostávám několik zpráv denně, ale včera to určitě dělalo.
Kdyby Edison nevynalezl elektřinu, do teď se díváme na televizi při svíčkách.

Uživatelský avatar
Victronix
Příspěvky: 910
Registrován: 23 lis 2007, 01:00
Bydliště: Vážany

#4 Příspěvek od Victronix »

Toho jsem si všiml už několikrát. Po dvou dnech otevřu fórum a nic tam není nového od poslední návštěvy.
Není možné, že se dívám na sledované téma třeba dvě tři minuty a mezitím se zresetuje nějaký časák?
Hledám ideální řešení...

Uživatelský avatar
hafca
Příspěvky: 4401
Registrován: 27 črc 2004, 02:00
Bydliště: 25km na západ od Prahy
Kontaktovat uživatele:

#5 Příspěvek od hafca »

Je to pořád stejné. Včera i dnes jsem nejdřív otevřel SZ a po kliknutí na obsah fóra se tváří všechno jako přečtené.
Kdyby Edison nevynalezl elektřinu, do teď se díváme na televizi při svíčkách.

Uživatelský avatar
Tommi
Příspěvky: 71
Registrován: 19 črc 2012, 02:00
Bydliště: Brno 62800

#6 Příspěvek od Tommi »

Také se připojuji, po přečtení SZ mám všechna fóra a zprávy označené jako přečtené, i když jsem je zatím nečetl. Navíc vlevo nahoře je časový údaj že jsem zde byl naposledy dnes ve 2:00 p.m. (odpoledne !).

Uživatelský avatar
Victronix
Příspěvky: 910
Registrován: 23 lis 2007, 01:00
Bydliště: Vážany

#7 Příspěvek od Victronix »

Po dni si chci přečíst co je nového.
Na poprvé se to nepovedlo, protože se mi rozpadlo wifi připojení.
Přejdu na jiné místo, tady je lepší wifi signál.
No a když jdu na Zobrazit příspěvky od poslední návštěvy,
TAK TAM ZASE NIC NENÍ.
No a VŠECHNY příspěvky za posledních 24 hodin v jedné hromadě fakt vidět nechci.
Prosím, nešlo by s tím něco udělat?
Třeba na rcmanii lze zobrazit všechna nepřečtená témata.
To znamená, že se zobrazí seznam témat, která jsou změněna od posledního přečtení a jsou seřazena dle data - nejnovější nahoře.
Hledám ideální řešení...

Uživatelský avatar
Hill
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 18898
Registrován: 10 zář 2004, 02:00
Bydliště: Jičín, Český ráj

#8 Příspěvek od Hill »

Kolem této funkce chodíme po špičkách - nikdy nevíme, jestli po optimalizaci databáze zůstanou seznamy http://www.ebastlirna.cz/modules.php?na ... d=newposts původní, nebo se vyprázdní s tím. Příčina neznámá, tedy každý zásah do engine riskantní.

Uživatelský avatar
EKKAR
Příspěvky: 29689
Registrován: 16 bře 2005, 01:00
Bydliště: Česká Třebová, JN89FW21

#9 Příspěvek od EKKAR »

Hoši, s tímhle tady hubou bojuju od data svojí registrace - spočítejte si sami jak je to dlouho... Je to vlastnost enginu fóra, dokud se nepřejde na vyšší = modernější level, budou nepřečtený příspěvky mizet furt. Ve stávající verzi to podle ZdeňkaHQ spravit nejde, protože jakýkoliv úpravy zhoršujou stabilitu. Jediný co můžu doporučit je, otevírat si "poštu" (SZ) v jiný záložce prohlížeče než samotný diskusní fórum. Jinou radu jak zabránit zmizení nepřečtenejch příspěvků za těch víc jak 12 let provozu tady nemám ...
Nasliněný prst na svorkovnici domovního rozvaděče: Jó, paninko, máte tam ty Voltíky všecky...

A kutilmile - nelituju tě :mrgreen: :mrgreen: !!!

Uživatelský avatar
Habesan
Příspěvky: 6924
Registrován: 12 led 2009, 01:00
Bydliště: Plzeňsko
Kontaktovat uživatele:

#10 Příspěvek od Habesan »

Nacházím úlevu v tom, že neumím PHP a naštěstí mi nikdo (aktuální) kód Bastlírny nenabízí.
Sháním hasičák s CO2 "sněhový", raději funkční.
(Nemusí mít platnou revizi.)
(Celkově budu raději, když se to obejde bez papírů.)

Odpovědět

Zpět na „Provoz fóra“