Funai TV-2000T MK6

Servisní část určená pro profesionály

Moderátor: Moderátoři

Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
kimi
Příspěvky: 170
Registrován: 22 bře 2005, 01:00
Bydliště: OLOMOUCKÝ KRAJ

#16 Příspěvek od kimi »

Pite: :lol: :prst:

Uživatelský avatar
pit
Příspěvky: 176
Registrován: 21 bře 2005, 01:00

#17 Příspěvek od pit »

TomasX píše:For:Neeo
to je pro tebe
TomasX píše:Kup si TDA3653B, elyt 100M/35V 1 ks, elyt 470M/35V, R1W-R47 1ks, diodu BYV26E 1ks a vsechno vymen a mas to zadarmo. :lol: Cca 70kc.
Radsi se podivej dovnitr, muze tam byt LA7830, to nikdo nevi.
Tato věta byla for: Pit
Nebreč - stejně by jsi na něm nevydělal - určitě by šel opravovat někam jinam.
Neeo sorry jestli jsem to napsal špatně :wink: , ale reakce Pita mi přšla mimo.
FUNAIku nevyhazuj mě slouží věrně.
já teda určitě mimo nejsem ale podle toho jak radíš to seš ty tak se zpamatuj jo :toilet: a FUNAI-toho bych nechtěl doma ani zadarmo myslím že kdo je z oboru tak ho v obýváku určitě nemá tak se prober :doublefuck:

Návštěvník

#18 Příspěvek od Návštěvník »

Poslis Pite co mas proti tomu ked mi niekto poradi. Nie je nahodou toto forum o tom. Podelit sa so skusenostami? Uz by si s tym mohol prestat rypat do druhých

Uživatelský avatar
Neeo
Příspěvky: 12
Registrován: 10 srp 2005, 02:00
Bydliště: Slovensko, Senica

#19 Příspěvek od Neeo »

Poslis Pite co mas proti tomu ked mi niekto poradi. Nie je nahodou toto forum o tom. Podelit sa so skusenostami? Uz by si s tym mohol prestat rypat do druhých

Uživatelský avatar
pit
Příspěvky: 176
Registrován: 21 bře 2005, 01:00

#20 Příspěvek od pit »

proti radě nic nemám myslím si že na to to forum je. ale aby se radilo tak podrobně že ti někdo nadiktuje pozice tak aby to spravil každý amatér a štárala nic proti tobě samozřejmě tak to je trochu moc sou věci a závady nad kterýma strávíš spoustu času a proto by se neměli jen tak vypouštět do světa ono poradit a poradit je rozdíl

Návštěvník

#21 Příspěvek od Návštěvník »

OK viem ako to myslis. takze je vsetko v poriadku.Ja som potreboval len poradit. Keby som mal schemu tak je to jednoduchsie( Uz ju mam ) Lenze bez schemy sa vsetko robi tažšie ved to vies dobre aj sam. Tak sa majte.

Uživatelský avatar
PetrK
Příspěvky: 203
Registrován: 16 dub 2005, 02:00
Bydliště: CZ-Karlovarský kraj
Kontaktovat uživatele:

#22 Příspěvek od PetrK »

Anonym píše:OK viem ako to myslis. takze je vsetko v poriadku.Ja som potreboval len poradit. Keby som mal schemu tak je to jednoduchsie( Uz ju mam ) Lenze bez schemy sa vsetko robi tažšie ved to vies dobre aj sam. Tak sa majte.
Neeo, tohle není o schéme protože každý kdo o funkci TV něco ví, tak vertikál najde i bez schema. Tvůj dotaz byl natolik "laický" (bez toho že by jsi někde něco změřil a zeptal se tedy na konkrétní problém), že reakce Pita na TomaseX který ti tady vyjmenuje pomalu i pozice co kde máš vyměnit byla naprosto správná!!

Není to nic osobního, nemám důvod mít něco proti tobě, televize je tvoje tak si s ní dělej co chceš. Tady jde o ten problém že existuje spousta "výměnkářů" kteří nemají o funkci TV ani ponětí ale se**u se nám do řemesla, znehodnocují ceny naší práce protože do toho pochopitelně fušují na černo bez placení daní a desítky dalších výdajů které musí servisman živnostník zaplatit bez debaty, no a takový se tu zeptá a nějaký TomasX mu to naservíruje na stříbrném tácu do detajlů.

Kdo se tímhle oborem ale živí a ví co to obnáší, tak pokud má trochu zdravý rozum tak svoje velmi draze nabité vedomosti určitě všelijakým kočárkárníkům servírovat nebude. Jak píše Pit, je velký rozdíl mezi poradit a poradit. Nechci to rozebírat do detailů abych nenapsal román, kdo je servisman z oboru tak rozumí.....
**** Petr ****

Uživatelský avatar
pit
Příspěvky: 176
Registrován: 21 bře 2005, 01:00

#23 Příspěvek od pit »

jsem rad že to taky nědo chápe Petr K :agree:

Uživatelský avatar
kimi
Příspěvky: 170
Registrován: 22 bře 2005, 01:00
Bydliště: OLOMOUCKÝ KRAJ

#24 Příspěvek od kimi »

PIT;PETR K;
Naprosto správné zhodnocení situace,je vidět že máte podobné názory .
Taková rada se neservíruje na podnose,navíc když nevíš jestli člověk kterému radíš takovým způsobem není náhodou tvůj milovany soused nebo konkurent.

AŤ ŽIJÍ STUDENÉ SPOJE.
Kamil

wiktor

#25 Příspěvek od wiktor »

to je fakt at zijou studeny spoje a teply servisaci.

Uživatelský avatar
PetrK
Příspěvky: 203
Registrován: 16 dub 2005, 02:00
Bydliště: CZ-Karlovarský kraj
Kontaktovat uživatele:

#26 Příspěvek od PetrK »

wiktor píše:to je fakt at zijou studeny spoje a teply servisaci.
¨
To wiktor: No jo, teď jsi nám to nandal :brutalbox: :mrgreen: . Zkus se začít v tomhle oboru sám živit a pak přidej svůj názor :wink:

To kimi: konkurent mě nevadí, kolegovi klidně rád poradím i kdyby byl od vedle. Ale soused "kočárkárník" který se naučil kam se zapojí ty tři dráty na zvuk, sem tam někde (a třeba zde na netu) pochytá nějaké rozumy a dělá si z toho nezdaněnou černou živnost, tak ten mě vadí víc než silně, jednoho takového nedaleko mám.
**** Petr ****

wiktor

#27 Příspěvek od wiktor »

to nemelo bejt nic proti servisakum to mel bejt vtip co je opak studenaku.

Uživatelský avatar
PetrK
Příspěvky: 203
Registrován: 16 dub 2005, 02:00
Bydliště: CZ-Karlovarský kraj
Kontaktovat uživatele:

#28 Příspěvek od PetrK »

wiktor píše:to nemelo bejt nic proti servisakum to mel bejt vtip co je opak studenaku.
Jasně :wink: .
Mimochodem výraz studeňáky jsem si přejmenoval na "teplouše" :D , jsou to vlastně vyhřáté spoje tak se to k nim líp hodí :mrgreen:
**** Petr ****

Uživatelský avatar
Neeo
Příspěvky: 12
Registrován: 10 srp 2005, 02:00
Bydliště: Slovensko, Senica

#29 Příspěvek od Neeo »

Ten tzv. "kočárkárník" nejsem. Studoval sem elektrotechniku, ale jiny odbor - Počítačové síte. Televiznu a komunikacnutechniku sem mal az v 4 ročniku. Takze co se da naucit za jeden rok? Dokažu si opravit toho dost. Takže pánove ukoncime toto tema o tom ci poradit ci nie. Ja som to pochopil ako to myslel PIT. Majte sa

Uživatelský avatar
gumickar
Příspěvky: 488
Registrován: 22 srp 2005, 02:00
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

#30 Příspěvek od gumickar »

Většinou to bývá vyhořelý odpor na napájení vertikálního zesilovače. Nic jinýho než vertikál to být nemůže.

Odpovědět

Zpět na „Servis televizorů, monitorů a projektorů - PROFI sekce“