Prokovy- přechodový odpor

Základní principy, funkce, rovnice, zapojení - t.j. vše, co byste měli vědět, než se pustíte do praktické realizace elektronického zařízení

Moderátor: Moderátoři

Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
jura80
Příspěvky: 908
Registrován: 05 lis 2011, 01:00
Bydliště: Boskovice
Kontaktovat uživatele:

#16 Příspěvek od jura80 »

Celeron píše:
josek píše:Určite reportuj a napíš aj o ktorého dodávateľa sa jedná
Za mě SeedStudio, 4 zakázky, kvalita stále stejná. Nejmenší várka sice 10 ks, (dvoustran 150x150 mm, maska, popis, celoplošný zlato) ale cenově asi jako jedna ta samá v Pragoboardu.
Právě tam jsem to taky objednal, a to rovnou 10 kusů.;) No, čekal jsem, až PCB dorazí, aby jsem mohl dát vědět kolem kvality, dát sem fotky a pod, ale teď už asi netřeba.

Ještě dodám, že objednání je fantasticky jednoduchý, není potřeba nikam psát emaily, jen se nahrají gerber data, prohlídnou viewerem (pro jistotu), vyplní se údaje, zaplatí se to kartou nebo paypalem a čeká se na zboží.

Kolem té mizerné kvality z Číny jsou to jen kecy- to už jsem tady ale ostatně, co vzpomínám, napsal aspoň jednou. Každý výrobce je jiný a každý konkuruje a chce konkurovat něčím jiným. Je potřeba sledovat recenze (na zahraničních webech, tady toho moc není), názory zákazníků, komentáře........ A nechat si doporučit (mně třeba PCB z Číny doporučil jeden z mých zákazníků). Tohle platí pro čínský, americký nebo český výrobce stejnou měrou. No ale kdo chce, ať si běhá do fabriky "70m od baráku", když na to má. howgh

Jinak s těma prokovama, na to už je teď pro moji maličkost dost pozdě. Myslím ale, že to mám vcelku v pohodě a bude to fungovat jak má.
Nejsu žádným fóristem, ale když něco negómu, tož, přindu se zeptat. A když se nesnesitelně nudím, nebo když jsu na plech, někdy se může stát, že se i pokusím poradit. Zdraví Jura!

Uživatelský avatar
Cust
Příspěvky: 5553
Registrován: 17 led 2007, 01:00
Bydliště: Husinec-Řež

#17 Příspěvek od Cust »

Čao, jak to vypadá?

Uživatelský avatar
ZdenekHQ
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 25593
Registrován: 21 črc 2006, 02:00
Bydliště: skoro Brno
Kontaktovat uživatele:

#18 Příspěvek od ZdenekHQ »

Kupodivu přišly z Číny desky mně, i když jsem si nic neobjednal. Ale zahraniční zákazník neposlouchá, já chtěl na test plně osazenou DPS, ne pět kousků z výroby. Mně to na nic není, já mám jinou verzi. Jednu osadím na test, zbytek zahodím.

Kvalita OK, bohužel zapomněl objednat potisk (hrdě protestoval, že žádnou pomoc nepotřebuje), tak se to bude blbě osazovat. Olověnej HASL, to už u nás snad ani nejde objednat, natož prodat. :D

Cena více než dobrá, 5 kusů dvouvrstvé s nepájivkou 110x170mm s dopravou DHL stálo 15USD. Ještě musím zjistit, jestli tu fakturu mám platit já, nebo je zaplacená.

Kontakt: pcbway.com , popř. alice@pcbway.com

Podklady Gerber + Excelon
Pro moje oslovení klidně použijte jméno Zdeněk
Správně navržené zapojení je jako recept na dobré jídlo.
Můžete vynechat půlku ingrediencí, nebo přidat jiné,
ale jste si jistí, že vám to bude chutnat[?
]

Odpovědět

Zpět na „Teorie“