Sporák Indesit

Poruchy, opravy, rady, návody

Moderátor: Moderátoři

Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
kord
Příspěvky: 3
Registrován: 19 lis 2015, 01:00

#31 Příspěvek od kord »

Zdar vážení. Ohledně žárovek mám taky zkušenost, že asi po devíti letech provozu trouby prdla origoš a po výměně, v podstatě pravidelně jezdím měnit v rámci záruky žárovky do trouby, jelikož vydrží každá tak cca měsíc až 6 týdnů, víc ani ťuk... Teď to bude asi uz 14 (slovy čtrnáctá) za poslední 2 roky. Co s tím?? Je to normální??? Už mě nějak přestává bavit pořád je vyměňovat....

Uživatelský avatar
tornado6
Příspěvky: 1392
Registrován: 09 bře 2007, 01:00
Bydliště: Piešťany okolie

#32 Příspěvek od tornado6 »

Samozrejme že je to normálne, v dnešnej dobe ked sa vyrába, aby sa vyrábalo to je tak zo všetkým, nezaleží na zákazníkovy,ale na tom aby výroba nestála a zarábali sa euráče a nieje to tak len s obyč žiarovkami, tak isto je to s usporkami, LEDkami, TV a veškerou elektronikou, prečo kedysi komanči vyrábali elity ktore su funkčne ešte aj teraz a dnešne elity vydržia velký prd, lebo keby všetko vyrábali poctivo tak do 5 rokov by nemali čo vyrábat, lebo by nikto nič nekupoval, načo ved doma všetko funguje. :idea:

Uživatelský avatar
tornado6
Příspěvky: 1392
Registrován: 09 bře 2007, 01:00
Bydliště: Piešťany okolie

#33 Příspěvek od tornado6 »

Kord ak ti možem poradit tak tudy cesta nevede, ak chceš aby tá žiarovka niečo vydržala tak treba behnut na zberny dvor a vymontovat dobru žiarovku z vyhodenej truby a maš klud.

Uživatelský avatar
workhard
Příspěvky: 4873
Registrován: 07 črc 2006, 02:00
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

#34 Příspěvek od workhard »

Odpor 150Ω/5W do serie a máš klid.
Věci,které fungují,se ZÁSADNĚ neopravují...

Uživatelský avatar
Celeron
Příspěvky: 16140
Registrován: 02 dub 2011, 02:00
Bydliště: Nový Bydžov

#35 Příspěvek od Celeron »

Ten odpor asi bude řešení, akorát mě nesmírně sejří, že zase budu muset sporák dolovat zlinky, protože odpor jde přidat jen zadem.
Jirka

Proč mi nemůže všechno chodit hned ?!!

Odpovědět

Zpět na „Bílá technika“