Nové Aukro (odděleno)

Prostor pro osobní dotazy, které nelze jinde dopasovat, případně které přímo nesouvisí s bastlením či elektrotechnikou obecně (protože i bastlíři jsou většinou normální lidé, co nedrží v ruce štípačky a šroubovák 24 hodin denně). Neslouží pro přeposílání obecně známých informací z komerčních webů.

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
jjilek
Příspěvky: 3808
Registrován: 29 bře 2009, 01:00
Bydliště: Olomouc
Kontaktovat uživatele:

#46 Příspěvek od jjilek »

Taky zkouším. Jako pozitivum vidím u komentářů možnost samostatně zobrazit negativní hodnocení. Ty dříve časem zmizely do propadliště, nyní samostatně je vidět, kdo a jak zachází s negativy nebo za co byly uděleny.
Spousta věcí sice někdy jede, někdy ne nebo pomalu. Snad to vychytají. Větší problém je s novým heslem, pokud jsem měl slabé a navíc "historické" a ještě navíc chybu v telefonním čísle. To už bez pomoci Aukra se mi zatím nepodařilo obnovit ani změnit. Telefonní číslo pro pomoc nefunguje.
Také již odstřihli úplně Allegro, tam se nyní budu muset nově zaregistrovat.

Uživatelský avatar
BOBOBO
Příspěvky: 18110
Registrován: 25 úno 2008, 01:00
Bydliště: Rychnovsko

#47 Příspěvek od BOBOBO »

Vadí mi málo nbídek na stránku . Na účet jsem ještě nekoukal .

Uživatelský avatar
jjilek
Příspěvky: 3808
Registrován: 29 bře 2009, 01:00
Bydliště: Olomouc
Kontaktovat uživatele:

#48 Příspěvek od jjilek »

rnbw píše:Budte radi, ze nejake Aukro mate :lol: Lebo my mame hovno...

Akurat vcera som nahodou nasiel (a vyhodil) tu obalku s overovacim kodom z cias, ked u nas Aukro fungovalo. Tusim som tam urobil az jeden nakup, kym to stihli zrusit.
Snad není tak velký problém komunikovat přes Aukro.cz. Tak jako se vidíme na Bastlírně nebo Svetelektro.

Uživatelský avatar
starecd
Příspěvky: 2662
Registrován: 17 srp 2010, 02:00
Bydliště: kousek od Zlína

#49 Příspěvek od starecd »

BOBOBO:podle mě je to těmi obrázky, i když to rozklikneš je kolem spousta bílého místa.

Uživatelský avatar
BOBOBO
Příspěvky: 18110
Registrován: 25 úno 2008, 01:00
Bydliště: Rychnovsko

#50 Příspěvek od BOBOBO »

No já vidím , že tam chybí-běl včera přepínač 80-160-240 zobrazení , či tak nějak ....

Uživatelský avatar
elektrosvit
Příspěvky: 2512
Registrován: 27 čer 2016, 02:00

#51 Příspěvek od elektrosvit »

Chybí, místo něj je jen tlačítko "Načíst 30 dalších".

Achab: Ověření pro ztrátu hesla jsem tehdy asi žádné nezadával, nevzpomínám si. Teď mi to nabídlo buď ověření přes SMS, nebo "Matku". Na "Matku" jsem se vykašlal, pomocí SMS to šlo bez problémů, jak už jsem napsal. Večer se ještě podívám, jak to tam je, ať nekecám...

Uživatelský avatar
stanimir
Příspěvky: 294
Registrován: 08 led 2005, 01:00
Bydliště: u Č.B.

#52 Příspěvek od stanimir »

Tak jak jsem minule psal že mi na účtu zmizeli peníze tak dneska jsem dostal odpověď z podpory že peníze vidí a během pár dní bych je měl vidět i já.

Uživatelský avatar
houmr
Příspěvky: 858
Registrován: 01 lis 2016, 01:00
Bydliště: Dřísy nedaleko Staré Boleslavi

#53 Příspěvek od houmr »

"Snad není tak velký problém komunikovat přes Aukro.cz. Tak jako se vidíme na Bastlírně nebo Svetelektro."

Problém je asi v tom, že při vystavování nabídky bylo defalultně nastaveno "nesouhlasím se zasláním do zahraničí" a většina lidíi to tak nechává (i když se tím připravují o peníze). Takže než se něco s prodejcem vykomunikuje, aukce obvykle skončí.

Já jsem si z toho důvodu např. před lety udělal účet přímo na Allegru, protože s českým účtem jsem byl ve většině případů diskvalifikován. A přitom když teď vyhrávám, žádný polák nikdy neměl problém, že mám českou adresu...

30 nabídek na stránku, to mne odrazuje od jakéhokoliv hledání mezi těmi většinou známými, dokola se opakujícími nabídkami. Předtím jsem používal 180 a i to mi někdy připadalo málo.

Uživatelský avatar
starecd
Příspěvky: 2662
Registrován: 17 srp 2010, 02:00
Bydliště: kousek od Zlína

#54 Příspěvek od starecd »

Teď to opět "vylepšili" obrázky jak kráva, když se na ně klikne tak se zmenší.

termit256
Příspěvky: 10071
Registrován: 06 pro 2007, 01:00

#55 Příspěvek od termit256 »

To musel programovat naprosty imbecil.
Ono celkove jde aukro do kopru. Kdyz odmyslim preprodej z ebay a magory co si pletou vetes se zlatym prasetem, prakticky nic tam neni. Slovensti bratia nemusi prilis smutnit ze u nich nepusobi

Uživatelský avatar
BOBOBO
Příspěvky: 18110
Registrován: 25 úno 2008, 01:00
Bydliště: Rychnovsko

#56 Příspěvek od BOBOBO »

Jo , vše převzal bazoš . Co se z aukra stal obchodní portál , tak už tam nelezu .

Uživatelský avatar
rnbw
Příspěvky: 32312
Registrován: 21 bře 2006, 01:00
Bydliště: Bratislava

#57 Příspěvek od rnbw »

Ked chcem predat (alebo kupit) nieco, kde je nutny osobny odber (napr. PC, monitor, televizor), tak mi ostava len ten bazos.

Uživatelský avatar
starecd
Příspěvky: 2662
Registrován: 17 srp 2010, 02:00
Bydliště: kousek od Zlína

#58 Příspěvek od starecd »

To ten magor nevidí, že některé obrázky jsou na 3/4 monitoru?
Já taky radši využívám bazoš, bez výpalného a prodám taky, samozřejmě na shop by to nebylo.

Uživatelský avatar
elektrosvit
Příspěvky: 2512
Registrován: 27 čer 2016, 02:00

#59 Příspěvek od elektrosvit »

S těmi obrázky to zabili... :lol: načítání se ještě víc zpomalilo.

termit256
Příspěvky: 10071
Registrován: 06 pro 2007, 01:00

#60 Příspěvek od termit256 »

Jo, bazos je v pohode. Jen me tam sere ze ma malo kategorii a tak se pri hledani musim prokousavat velkym mnozstvim nabidek ktere mne nezajimaji. A taky ze neni povinnost uvadet cenu. Na inzeraty s "cena dohodou" vetsinou nereaguju, protoze jsou to v drtive pripade mrdky od kterych po dotazu na cenu slysim "tak novy stoji 5000,- ja ho pustim za 4900" Ale kdyz neco shanim, nezbyva nez se prudit s obvolavanim.

Odpovědět

Zpět na „Nezařaditelné“