MEG

Poruchy, opravy, rady, návody

Moderátor: Moderátoři

Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
HiGhLaNdEr
Příspěvky: 912
Registrován: 08 bře 2005, 01:00
Bydliště: Českobudějovicko
Kontaktovat uživatele:

#61 Příspěvek od HiGhLaNdEr »

prostě proud iontů vzduchu putuje od jedné elektrody k druhé, ionty se pohybujou a jak narazí na druhou elektrodu tak se vybijou, ale pohybujou se dál,.. takže to prostě a jednoduše elektrosataticky pohybuje vzduchem,.. a lítá to...

Uživatelský avatar
Sendyx
Příspěvky: 12118
Registrován: 05 čer 2005, 02:00
Bydliště: Ostrava

#62 Příspěvek od Sendyx »

2 Hamos : jak jsi k tomu údaji přišel ? Je zcela zjevně divný. 78mW/kg by byla fantazie...

roveride

#63 Příspěvek od roveride »

HiGhLaNdEr píše:prostì proud iontù vzduchu putuje od jedné elektrody k druhé, ionty se pohybujou a jak narazí na druhou elektrodu tak se vybijou, ale pohybujou se dál,.. takže to prostì a jednoduše elektrosataticky pohybuje vzduchem,.. a lítá to...
až na to že to funguje i ve vakuu kde asi moc iontù nebude :-)

Uživatelský avatar
xyxa
Příspěvky: 86
Registrován: 18 kvě 2006, 02:00
Bydliště: někde mezi Brnem a Prostějovem
Kontaktovat uživatele:

k zamyšlení-reakce

#64 Příspěvek od xyxa »

Ten článek je Ok.(ať už je to nesmysl či pravda)
http://www.upramene.cz/energie/view.php ... 2006032102 měli bychom si ho přečíst všichni ať víme jak se k sobě chovat-Tento veb jistě vznikl ve snaze o dobrou věc za to obdivuji zakladatele a má můj obdiv aniž by za to ode mne něco požadoval-mám tu pár diskuzí ve kterých se někdo povyšuje nad mou neznalostí a neochotou mi poradit protože za to nic nemá jen přihodí přiblblou poznámku což si myslím je v rozporu z těmito stránkami takže prosím ty co umí jen někoho odradit od toho co právě chce udělat ať jsou radši potichu a neukazují svou neznalost(blbost).Těmito pár řádky se nechci nikoho dotknout ani urazit jsem jen člověk který chce pohodu a klid pro všechny a fandím těm co chtějí něco dokázat (je jedno co)aniž by za to něco chtěli.

Uživatelský avatar
Sendyx
Příspěvky: 12118
Registrován: 05 čer 2005, 02:00
Bydliště: Ostrava

#65 Příspěvek od Sendyx »

A co Vesmírní lidé, taky je mám mít rád ?

BTW, lidé, naučte se oddělovat zrno od plev a informaci od diletantského matení a hysterické demagogie.

P.S.: nemáte někdo odkaz na to, co psali o volné energii v Blesku ?

Uživatelský avatar
hamos
Příspěvky: 22
Registrován: 26 úno 2007, 01:00

#66 Příspěvek od hamos »

sorrac .. melo to byt 78W/kg ., to by bylo hodne pekne

Navic pokud nekdo cetl odkaz na hw.cz , tak tam nekde zaznelo , ze vynalezce lifteru ma jeste ucinnejsi variantu , ktera vyuziva vzajemne fazove posunute proudy ( nevim zda tomu verit , protoze se sinusovym prubehem se lifteru nejak vznaset nechtelo , ale kdyz to tvrdi autor ? )

no a k tomu clanku o volne energii : tu spodni cast , kde se snazi vysvetlit , proc tu neni volna energie bych radsi ani necetl , jsou to pouhe spekulace , ale ten zacatek bych doporucil , nejedna se o zadne dedukce ale o soupis ruznych vynalezu s jmeny jejich vynalezcu.

Nicmene je tam zminka o dalsim zarizeni , ktere funguje mezi nami - tepelne cerpadlo (mimo jine tam tvrdi , ze lednicka ma ucinnost 300% , tak nevim no)

Uživatelský avatar
hamos
Příspěvky: 22
Registrován: 26 úno 2007, 01:00

#67 Příspěvek od hamos »

roveride píše:
HiGhLaNdEr píše:prostě proud iontů vzduchu putuje od jedné elektrody k druhé, ionty se pohybujou a jak narazí na druhou elektrodu tak se vybijou, ale pohybujou se dál,.. takže to prostě a jednoduše elektrosataticky pohybuje vzduchem,.. a lítá to...
až na to že to funguje i ve vakuu kde asi moc iontů nebude :-)
Mrkni sem : http://www.blazelabs.com/l-vacuum.asp

Pokud se ti to nechce prekladat , tak skoukni alespon ten graf.
Uplne dole je cervenym textem psano , ze pri snizenem tlaku se vyrazne snizila vztlakova sila a lifter neletal , pouze spomalene klesal (pokud tomu spravne rozumim a pokud ne , nekdo me rad opravi).
Takze lifter v absolutnim vakuu zdrejme neleta. Sam autor tvrdi: „Nevynalezli jsme vesmírný koráb, ale atmosférické letadlo“ navic ta ionizace vzduchu zni docela logicky.

Uživatelský avatar
Sendyx
Příspěvky: 12118
Registrován: 05 čer 2005, 02:00
Bydliště: Ostrava

#68 Příspěvek od Sendyx »

Prolétl jsem to jen namátkou, ale myslím, že to byl přehled "vynálezců" , o které si slušný vědec neotře ani botu. Když prozkoumám patentové spisy, najdu tam podobných pitomostí dostatek a odůvodním cokoliv.

Uživatelský avatar
hamos
Příspěvky: 22
Registrován: 26 úno 2007, 01:00

#69 Příspěvek od hamos »

Sendyx píše:Prolétl jsem to jen namátkou, ale myslím, že to byl přehled "vynálezců" , o které si slušný vědec neotře ani botu. Když prozkoumám patentové spisy, najdu tam podobných pitomostí dostatek a odůvodním cokoliv.
Tak ted nevim , co tim chtel basnik rict.
za a Nevim , proc by slusny vedec cetl "telefonni seznam".
a za b Jakym pravem oznacujes neci vynalezy za pitomosti , rad bych videl , cos vymyslel ty.

Zase na druhou stranu kdo nic nedela nic nepokazi , kecat je jednodussi.

Uživatelský avatar
Sendyx
Příspěvky: 12118
Registrován: 05 čer 2005, 02:00
Bydliště: Ostrava

#70 Příspěvek od Sendyx »

Až uděláš aspoň 10% toho, co jsem dokázal já, můžeš kecat. Zatím jsi tady ze sebe udělal vola s trolejí a vesele pokračuješ. Nic ve zlém.

Doporučuji, abys když máš rád jisté literární "prameny" a zdroje informací si je taky konfrontoval s jinými prameny a zdroji, když se shlédneš v Jitru kouzelníků, nauč se základy fyziky a přečti Soumrak kouzelníků, až budeš studovat práce těch vědců a "vědců" v odkazu, tak si sežeň publikaci tuším "Klamy a šalby nevědy" atd.

Uživatelský avatar
hamos
Příspěvky: 22
Registrován: 26 úno 2007, 01:00

#71 Příspěvek od hamos »

Od tebe se clovek nikdy nedocka odpovedi ,ze ?

Skus vypustit slovo zaklady , uz ho tu bylo dost , kazdy nemusi zacinat tam kde jsi ty skoncil.

A navic tohle je forum o MEGu potazmo volne energi , takze jestli nemas k tematu nic jineho , nez ze te to nezajima , tak bez jinam , tady je to pro ty , kteri se o temadu chteji neco dovedet.

Uživatelský avatar
pajosek2
Příspěvky: 3992
Registrován: 24 úno 2007, 01:00
Bydliště: Zlínsko
Kontaktovat uživatele:

#72 Příspěvek od pajosek2 »

Sendyx píše:Až uděláš aspoň 10% toho, co jsem dokázal já, můžeš kecat. Zatím jsi tady ze sebe udělal vola s trolejí a vesele pokračuješ. Nic ve zlém.

Doporučuji, abys když máš rád jisté literární "prameny" a zdroje informací si je taky konfrontoval s jinými prameny a zdroji, když se shlédneš v Jitru kouzelníků, nauč se základy fyziky a přečti Soumrak kouzelníků, až budeš studovat práce těch vědců a "vědců" v odkazu, tak si sežeň publikaci tuším "Klamy a šalby nevědy" atd.
Tos přehnal,už zase. Proč pořád někoho napadáš.Nic mi do toho není,ale prosím Tě co jsi dokázal?

Uživatelský avatar
Sendyx
Příspěvky: 12118
Registrován: 05 čer 2005, 02:00
Bydliště: Ostrava

#73 Příspěvek od Sendyx »

Zjisti si to... jak správně píše h., tohle je fórum o MEGu a MEGorech. :D

Jinak musím pochválit h. za odkaz na test lifteru ve vakuu, tenhle odkaz nepřímo dosvědčuje, jak lifter funguje.
Naposledy upravil(a) Sendyx dne 25 črc 2007, 18:30, celkem upraveno 1 x.

Uživatelský avatar
pajosek2
Příspěvky: 3992
Registrován: 24 úno 2007, 01:00
Bydliště: Zlínsko
Kontaktovat uživatele:

#74 Příspěvek od pajosek2 »

Takovou odpověď jsem čekal. Víš poznal jsem už dost lidí,ať to byly obyčejní dělníci nebo profesoři ,naučil jsem se jednu věc a to je,že člověk který opravdu v životě něco dokázal,ten o tom nemluví.Bývají to skromní lidé,kteří se nepotřebují zvyditelňovat.Naproti tomu Ti břídilové tvrdí,že až dokážeš to co já,tak můžeš kecat.Můj otec má na to moudré pořekadlo"HUBOU se DÁ POSTAVIT I PANELÁK PŘES NOC. Tak přestaň blbnout a pokud máš radu jak postavit ten MEG poraď pokud ne tak se uč od ostatních.Dal jsem tady toto téma protože mne to zajímá a ne aby se tu lidi napadaly.

Díky za pochopení.

Uživatelský avatar
Sendyx
Příspěvky: 12118
Registrován: 05 čer 2005, 02:00
Bydliště: Ostrava

#75 Příspěvek od Sendyx »

Čili si diskusi představuješ tak, že každý, kdo nesouhlasí s tvým názorem, že je možné MEG postavit, by měl táhnout do pryč.

Ano, jsem kacíř, mám zvrácené názory, navíc žeru malé děti a trhám zastáncům MEGu, jehovistům a obchodníkům s různou veteší křidélka.
Tohle by tě mělo rozběsnit natolik, abys šel do sebe a co nevidět něco s tím MEGem udělal. Tím míním - teoreticky na základě současných poznatků fyziky dokaž možnost jeho funkce, nebo vyvrať jeho nefunkčnost, nebo předveď funkční vzorek. Budu rád, když mne naučíš stavět MEG s účinností aspoň 200%, pak srazím paty a pojedu ti vyjednat nobelovku.

BTW, nebyl jsi vyhnán s tímto tématem loni ze dvou jiných serverů ?
Naposledy upravil(a) Sendyx dne 25 črc 2007, 18:56, celkem upraveno 1 x.

Odpovědět

Zpět na „Svářečky, UPS, nabíječe, měniče, zdroje, trafa a další“