Debata o růžové (odděleno a přesun do HP)

Příspěvky, které svou "duchaplností" přesahují možnosti toho fóra.

Moderátor: Moderátoři

Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
sinclair
Příspěvky: 9882
Registrován: 02 úno 2005, 01:00
Bydliště: Luhačovice

#16 Příspěvek od sinclair »

No zcela jistě je to tím, že moje město jsou lázně a i jinak poměrně vyhledávaná "zašívárna" pro všechny možné modely homo erectus.
Stačí sem zajet v sobotu vpodvečer a ukážu Ti za necelou hodinku věci, cos doteď nemoh nikde vidět...

Uživatelský avatar
Michal22
Příspěvky: 7655
Registrován: 28 bře 2012, 02:00
Bydliště: Brno

#17 Příspěvek od Michal22 »

Nemíval tuhle narůžovělou Alovka?
Teď jsem se díval, že už má takovou červenooranžovou.
Civilizace založená na oboustranné lepící pásce nemůže dobře skončit...
I kdyby se z tebe jednou stal král, neodsuzuj lidi, kteří ti nebudou provolávat slávu- raději se zeptej sám sebe, proč tomu tak není...

Uživatelský avatar
MetalGod
Příspěvky: 6556
Registrován: 30 kvě 2006, 02:00
Bydliště: Seč

#18 Příspěvek od MetalGod »

No tak já mám s takovejma blbý zkušenosti.
Nejdřív tranďák (nikoliv však tranzistor) - začalo to tak, že jsem tímhle byl požádán o radu z oboru výpočetní techniky. Vyhověl jsem, ale protože jsem si nebyl jistej trvanlivostí žádoucího výsledku, "Hele, když tak mi pošli SMS, kdyby něco". Postupem času pak přicházely další žádosti o pomoc, to už tam přišly i jiný témata, jako seznamování se a klábosení o všem možným, no a jednou to na mně vybalilo, že je tranďák. No tak co, relativně bezvýznamná sexuální deviace (={od|ú}chylka v neutrálním slova smyslu), relativně k čistě kamarádskýmu vztahu neaplikovatelná, kamarádství to není překážkou, bližší vztah z mý strany stejně nikdy nebyl v plánu. Jenže jenom z mý strany, jak jsem pak zjistil. To bylo hned, že jestli se nesejdem, že jestli se nechci přestěhovat, různý vyznání lásky, nebo že má spoustu prachů, že se odstěhujem do ciziny a že se budu mít jako v ráji, pak dokonce telefonát, z nějž mi běhal ještě dlouho potom mráz po zádech, protože nejen, že na druhý straně byl slyšet chlap, to se dalo čekat, ale byl tam slyšet ukrutně mňoukající chlap, co by se se mnou chtěl pomilovat 8O. Od začátku pokaždý píšu a říkám, že to fungovat nebude a ani nemůže, jsem heterák a jsem výhradně na osoby, co nemaj chromozom Y. Ale jako když mluvím do dubu.
A tak jsem se to snažil utnout. Protože má odrůda zrovna moc na city není, jal jsem se hledat návody, jak to utnout šetrně, pár jsem jich vyzkoušel, ale nic, zase, jako když mluvím do dubu. Až pak jsem to udělal způsobem sobě vlastním, bez zbytečnýho okecávání, možná trochu nešetrně. A hle, zafungovalo to a kontakt se definitivně přerušil.

No a teď zase jeden chlap, co potřeboval opravit jeden stroj. Povedlo se, dobře zaplatil, pak, že tam jsou díky amatérskejm opravám další závady, jestli bych to nedal postupně do kupy. Platil dobře, tak co by ne? Normálně jsme se bavili, ale postupem času dělal něco, z čeho jsem měl husinu - čím dál víc se přibližoval. Až jednoho dne, to jsem měl v řiti záda a říkal jsem mu to, na mě šáhnul. Říkám si, no, je ňákej divnej. Ale platí dobře. No a o necelej tejden pozdějc: "Tak co zádíčka?" a začal mě ono bolestivý místo hladit. Začal mi běhat po zádech a svírala se mi pěst, která byla připravená vystřelit jeho směrem. Tu jsem nakonec ukočíroval, ale říkám mu, že se mi to tuze nelíbí, ať toho nechá. Nechal. Pak zase byly tendence nadkritickýho přibližování, ale to jsem mu rovnou řekl, že jsem výhradně na ženský. Chvíli po tom, co špičkou boty div nevydřel do země díru, z něj opatrně vypadlo, že se mu moc líbím, ale že chápe, že podobnej pocit z něj mít nemůžu. Od tý doby se vídáme jen zřídka, jen, když je to nutný, ale jak se předtím motal v mý blízkosti, třeba že mi podával vercajk, teď je radši opodál.

Akorát nevím, co dělám blbě, že jsem pro takový atraktivní :? Nic proti nim nic nemám, ale jestli se bude dál dít něco jako v případě prvním, udělám si pro sichr trenky z jedničky plechu a na prdel jim vygravíruju "READ ONLY - WRITE PROTECTED".
Kdo není ve dvaceti levičák, nemá srdce,
kdo je levičák ve čtyřiceti, nemá rozum.
— Winston Churchill

jodaps
Příspěvky: 167
Registrován: 21 čer 2007, 02:00
Bydliště: Brno 62500

#19 Příspěvek od jodaps »

"TÝ VOGO"...

Odpovědět

Zpět na „Hvjezdná pjechota“