Nové Aukro (odděleno)

Prostor pro osobní dotazy, které nelze jinde dopasovat, případně které přímo nesouvisí s bastlením či elektrotechnikou obecně (protože i bastlíři jsou většinou normální lidé, co nedrží v ruce štípačky a šroubovák 24 hodin denně). Neslouží pro přeposílání obecně známých informací z komerčních webů.

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
jjilek
Příspěvky: 3808
Registrován: 29 bře 2009, 01:00
Bydliště: Olomouc
Kontaktovat uživatele:

#136 Příspěvek od jjilek »

Behemot píše:Stáhnout novej :D Nevim co chceš nastavovat v prohlížeču, nejspíš to neumí nový šifry a tyhle věci, to nastavením neuděláš.
Ale v Androidu mi nějak uniká možnost stáhnout nový prohlížeč. Trochu to ale souvisí s původním dotazem, jestli vůbec v prohlížeči, který je součástí Androidu jede Aukro. Nebo od jaké verze. Na to zde zatím nikdo kladně neodpověděl.

Uživatelský avatar
Maskot
Příspěvky: 1772
Registrován: 19 lis 2004, 01:00
Bydliště: Wien

#137 Příspěvek od Maskot »

V aplikaci Internet od Samsungu to u mne nejde se stejnou hláškou, Firefox i Chrome bez problému. (Galaxy Note 8.0 a Android 4.4.2 ) V telefonu (A3 2017 Android 6.0.1 ) to i s aplikací Samsungu funguje .

Uživatelský avatar
jjilek
Příspěvky: 3808
Registrován: 29 bře 2009, 01:00
Bydliště: Olomouc
Kontaktovat uživatele:

#138 Příspěvek od jjilek »

Tak jsem vyzkoušel chrome, který ostatně jsem měl nainstalován a na Aukro jsem se taky dostal. Ale použitelnost aplikace je horor. Dá se naštěstí přejít na plnou verzi, ale je tak mrňavá, že neustálá změna měřítka ji dělá zcela nepraktickou.
Tak jsem napsal na Aukro několik řádků, ale odpověď (asi automatem) mne docela usadila. Uvádím doslovně:
Dobrý den,
dostali jsme Váš dotaz a bohužel jej nezvládneme odpovědět, protože se věnujeme zákazníkům, kteří napsali před Vámi.
Možná pro Vás máme jiné řešení - přečtěte si:
nejčastější otázky a odpovědi , na které se nás naši zákazníci ptají. Třeba máte stejný dotaz.
seznam aktuálních technických potíží, které evidujeme
Případně zkuste najít odpověď na Vaši otázku v naší Nápovědě.
Pokud jste ani v jednom případě nenašli to, co hledáte, zřejmě Vás trápí něco úplně jiného. Rádi Vám pomůžeme Váš problém vyřešit. Napište nám pak přímo zde.

:cry: :cry:
Už nemám nejmenší chuť něco psát, abych dostal stejně vyhýbavou odpověď.
:wink: :wink:

Uživatelský avatar
starecd
Příspěvky: 2662
Registrován: 17 srp 2010, 02:00
Bydliště: kousek od Zlína

#139 Příspěvek od starecd »

jjilek: to mně chodilo od zprovoznění pořád, obden jsem psal závady a pořád ty odpovědi, co tobě, až před 2dny přiznali, že chyba je u nich a zatím neodstraněna.

Uživatelský avatar
matmafek
Příspěvky: 177
Registrován: 22 črc 2015, 02:00
Bydliště: Přerov

#140 Příspěvek od matmafek »

Zdravím, měl bych takový dotaz na to nové aukro: Když vyhraju aukci, tak v tom automatickém mailu od aukra (pokyny k platbě) chybí číslo bankovního účtu prodejce. V původním Aukru tam ale VŽDY BYLO. Tak bych se vás chtěl prosím zeptat, jestli to tak máte taky, nebo kde mám to číslo účtu hledat.

Zatím to dělám tak, že kontaktuji prodejce aby mi to číslo napsal. Tak to ale pořád dělat nemohu... Dokonce ho nezjistím ani když, vyplním formulář způsobu dopravy a platby.

Předem děkuji za jakékoliv rady.

Uživatelský avatar
elektrosvit
Příspěvky: 2512
Registrován: 27 čer 2016, 02:00

#141 Příspěvek od elektrosvit »

Zatím jsem musel vždy kontaktovat prodejce, případně se prodejce ozval sám. Po vyplnění formuláře jsem se číslo účtu nedozvěděl nikdy. A pokud formulář nevyplním, prodejce se ani nedozví moji adresu. To taky dřív nebývalo.

Uživatelský avatar
starecd
Příspěvky: 2662
Registrován: 17 srp 2010, 02:00
Bydliště: kousek od Zlína

#142 Příspěvek od starecd »

Jo, pokud ho nenajdeš v záložce doprava a platba, můžeš kontaktovat prodejce přímo nebo přes Aukro. Jenže se Ti může stát, že prodejce nereaguje(jako mně) na Aukru byl naposledy 1.9., aukce končila 8.9. na mail nereagoval, na zprávu z brány taky až jsem zavolal. Číslo účtu poslal SMS i když jsem výhradně žádal mail. Takhle si obchod taky nepředstavuji, zkoušet všechny možnosti a ztrácet čas a další náklady. Teď když bude něco v aukci kup teď a bez účtu, asi první budu hledat platbu.

elektrosvit: ano dřív chodily údaje s ukončením aukce a prodejce(kupující) dostal mé údaje(já jeho), nechápu, proč to zrušili, jak píšu výše, teď se musí pátrat.
Naposledy upravil(a) starecd dne 19 zář 2017, 14:23, celkem upraveno 1 x.

Uživatelský avatar
Behemot
Pod dozorem moderátorů
Pod dozorem moderátorů
Příspěvky: 1598
Registrován: 01 lis 2013, 01:00
Kontaktovat uživatele:

#143 Příspěvek od Behemot »

To sem řikal hned na začátku, že tydle věci nefungují. No prej za to bude ten měsíc bez poplatků, tak schválně.

Uživatelský avatar
matmafek
Příspěvky: 177
Registrován: 22 črc 2015, 02:00
Bydliště: Přerov

#144 Příspěvek od matmafek »

Díky všem za info.

Uživatelský avatar
jjilek
Příspěvky: 3808
Registrován: 29 bře 2009, 01:00
Bydliště: Olomouc
Kontaktovat uživatele:

#145 Příspěvek od jjilek »

Ani ve starém Aukru na tyhle formuláře nebylo spolehnutí. Záleží to na prodejci, co vyplní a co ne. Já se vždy domlouvám mailem podle oznámení o skončení aukce, kde je také adresa prodeje nebo kupujícího. Oznámení o konci aukce jsem zatím vždy dostal.

Uživatelský avatar
Charos
Příspěvky: 784
Registrován: 16 říj 2009, 02:00
Bydliště: u Chrudimě

#146 Příspěvek od Charos »

Ten účet tam ani není kam vyplnit, tak 25% věcí stále nefunguje, zatím zprovoznili jen málo z toho, co nechodilo od začátku, jsem z nich těžce otráven, zřejmě zvýšili i provize....opravdový pokrok :evil:

Uživatelský avatar
starecd
Příspěvky: 2662
Registrován: 17 srp 2010, 02:00
Bydliště: kousek od Zlína

#147 Příspěvek od starecd »

Charos: jak není je tam záložka doprava a platba, bývalo tam číslo účtu, případně informace, že číslo pošle po skončení aukce.

Uživatelský avatar
Behemot
Pod dozorem moderátorů
Pod dozorem moderátorů
Příspěvky: 1598
Registrován: 01 lis 2013, 01:00
Kontaktovat uživatele:

#148 Příspěvek od Behemot »

Vyberte alespoň jeden způsob přepravy.
Si dělaj asi prdel ne, měsíc to furt nefunguje :roll:

p32
Příspěvky: 15069
Registrován: 13 led 2007, 01:00
Bydliště: Olomouc

#149 Příspěvek od p32 »

Nebuď labuť, vybrat si snad můžeš, ne? :lol:

Uživatelský avatar
starecd
Příspěvky: 2662
Registrován: 17 srp 2010, 02:00
Bydliště: kousek od Zlína

#150 Příspěvek od starecd »

Co máš z toho, mně nechodí zprávy o ukončení aukce a i když přiznali, že chyba je na jejich straně, nic se neděje. Psal jsem tam znovu 2x ani nikdo neodpověděl. Navíc jsem včera zjistil, že přihazování na aukci je také úžasné, dáš si limit, ale musíš si pamatovat kolik nebo kontrolovat mail, když dražíš víc věcí, docela opruz.

Odpovědět

Zpět na „Nezařaditelné“