Serazeni programu sat na smart tv

Vše co se týká satelitní techniky a dekodérů

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
ferro0
Příspěvky: 619
Registrován: 31 kvě 2011, 02:00
Bydliště: Jablonecko

Serazeni programu sat na smart tv

#1 Příspěvek od ferro0 »

Zdravim,

tata si zakoupil smartku LG 43UJ634V. Prvni instalace probehla v poradku - naladeni pozemniho vysilani a pripojeni k internetu pres ethernet.
Problem ale nastal ve chvili, kdyz jsem ladil volne programy skylinku. Jde o serazeni - kanaly zacinaji od cisla tusim 4025 celkem bylo naladeno asi 50 stanic. Pribaleny navod byl hodne zjednoduseny a odpoved jsem nenasel.
Jedna se o vlastnost, nebo delam neco spatne.
Online navod je zde.
http://kr.eguide.lgappstv.com/manual/w1 ... &TC=DwnCmd

Uživatelský avatar
Mirda
Příspěvky: 597
Registrován: 14 kvě 2004, 02:00
Bydliště: Vysočina

#2 Příspěvek od Mirda »

Stáhni ChanSort, na flešku stáhnout z LG stanice v programu setřídit a šup s tím zpátky.

Uživatelský avatar
Achab
Příspěvky: 5945
Registrován: 05 lis 2010, 01:00
Bydliště: okr. Vyškov

#3 Příspěvek od Achab »

TV nemá vlastní seznam nebo "oblíbené" kde by šly programy seřadit? U této cenové relace se mi to nezdá.

Uživatelský avatar
Hejnicek
Příspěvky: 2022
Registrován: 16 čer 2004, 02:00

#4 Příspěvek od Hejnicek »

Setkal jsem se uz drive specialne se dvema TV LG, kde ani po hodine badani v intuitivnich polozkach menu proste nic!!! CT1 nekde kolem predvoleb cislo 200 apod. tahat se kvuli TV s NB a nekde na chaloupce v lesich honit internet, to fakt ne.

Jeste, ze nebyl zrovna po ruce autor SW nekde od Zlute reky, mel bych problem dlit nadale na svobode.

Uživatelský avatar
ferro0
Příspěvky: 619
Registrován: 31 kvě 2011, 02:00
Bydliště: Jablonecko

#5 Příspěvek od ferro0 »

Diky :D ChanSort to vyresil. Razeni kanalu a pridani do oblibenych tam je, ale nevedel jsem jak kanaly ocislovat od cisla 1 vyse.

Odpovědět

Zpět na „Satelitní technika a dekódování“