Bluetooth headset Southwing SH305

Vše, co se týká mobilních telefonů, GSM bran, mobilních datových připojení

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
rnbw
Příspěvky: 32312
Registrován: 21 bře 2006, 01:00
Bydliště: Bratislava

Bluetooth headset Southwing SH305

#1 Příspěvek od rnbw »

Dostal som tento headset - bol nerozbaleny, akurat 10 rokov odlozeny. Po rozbaleni mrtvy, po pripojeni nabijacky LED namiesto svietenia len blikla. Ani po celom dni "nabijania" ziadna zmena, tak som ho rozobral - je to po okraji zlepene, ale podarilo sa to pekne rozdelit.

Li-ion bateria (100mAh) mala 0V, po pripojeni na lab. zdroj do nej netiekol ziadny prud - mrtvola. Oznacenie baterie 351624. Ako som neskor zistil, znamena to 3.5x16x24mm. Na eBay som nasiel vhodnu nahradu 301525 (3.0x15x25mm) - sice len 80mAh, ale takmer zadarmo (<$2).

Po vymene baterie sa to stale tvarilo rovnako mrtvo. Tak som skusal rozne veci a nakoniec pomohlo drzat vrchne tlacidlo ("Push4") a pritom pripojit nabijacku. Je to asi nejaky reset - LED sa rozsvietila a zacalo to nabijat. A po nabiti to aj funguje :D

Uživatelský avatar
PC-maniak
Příspěvky: 945
Registrován: 11 čer 2006, 02:00
Bydliště: Plzen-Jih

#2 Příspěvek od PC-maniak »

Gratuluju =)

OT: podobne sem to videl u tabletu "porsche" cele oznaceni uz nevim byla to vymena baterky pro kamaradku

vyhrala v nejake soutezi odlozila pak ho chtela zapnout a total mrtvola

baterka vymenena za "original" z ebay ale tab byl stale mrtvej (baterka z ebay ukazovala 3.4v takze nebyla uplne vybita)

pomohlo opravdu az jen to ze se tablet nahodil pomoci kombinace cudliku pro vstup do servisniho menu (recorvery menu) tam sem to nechal 10min +- reset a tab pak uz normalne bezel baterku nabijel a vse jelo
Tomáš

Odpovědět

Zpět na „GSM / CDMA / LTE technika a telefony“